Δεν μπορω να καταλαβω

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Δεν μπορω να καταλαβω

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Rai έγραψε:Πληρώνουμε το πιο ακριβό ρέυμα,νερό,τηλεφωνία,γάλα,ψωμί,φρούτα και κάμνεις θέμα για κάτι που δέν είναι και τόσο σημαντικό Σωτηράκι.
μια χαρα εν τα φρουτα εν ζε να συκονουμαστε που τες 1 την νυχτα για να πιερονουμαστε ψουμι ζε ελιες !
ε sry ρε πεμου οτι εν το ρευμα που τους εκαμε να βαλουν τες τιμες τους !!! αν εν ετσι στο εξωτερικο που εχουν αλλα τοσα εξοδα εκτελονισμου κοντεινερ μεταφορες κτλ κτλ γιατι εχουν την ιδια τιμη με εμας?
Rai έγραψε:Απο την μιά σε δικαιολογώ αφού δέν ξέρεις τι χρώμα έχουν οι λογαριασμοί ακόμη.
οι ρε βλεπω τους εν πας το τραπεζι που τους βαλουμε για να μεν ξεχανουμε να τους πληρωνουμε :lol:
Rai έγραψε:Άν συνεχίσεις θα σου στείλω την θήρα για έλεγχο στα υποστατικά σου και στα ψυγεία σου.
στειλε τους αλλα μετα τες 5 γιατι τωρα εσχολασα και εν να παω να πεσω :lol:
ζε ελα ζεσυ φερτο μιτσιν να καμει προβες η αρφη μου γιατι εν μερες της :mrgreen:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: Δεν μπορω να καταλαβω

Δημοσίευση από KINIGOSS »

sotiris!129 έγραψε:Φετος επαιζα στην ζικλα τες ballistic νομιζω ελληνικες και τες winchester κατι πακετα που ειναι 4μαζι ! Αρκετα καλες χαρτουτσιες και οι 2 , επαιξα και φασσες με ζινες και τες επειανα 4ευρο ! Sorry Κιολας αλλα στα 4 πακετα κυπριακες επειανα 6 απο αυτα!

τες ballistic γεμωνει τες η olympia για ελληνικη ετερια και κατι εγινε και εμειναν τους δακατω και πουλουν μας τες εμας.Εγω εβρησκα τες 5ε το κουτι
ενα προβλημα ειναι οτι σε καθε πολη εχει διαφορετικες τιμες,ακουω οτι λευκωσια υπαρχουν φυσιγκια 5-50 το κουτι που λαρνακα ειναι 7 ε και λεμεσο καπια ειναι 7 ε που λαρνακα ειναι 5 .μιλω παντα για κυπριακα,επρεπε πανω κατω να βρουν τις τιμες και οχι να μας περιπεζουν ,ριχνω και εγω οσο μπορω κυπριακα αλλα η αληθεια ειναι οτι οι κυπριοι κατασκεβαστες ηβραν τζια καμνουν και η απαντιση τους αμα τους πεις κανενα παραπονο λενε μα τι με κοφτει που εσας οι ξενοι πελατες να εν καλα κατι αραπιες κατι μουλλαες ,εγγλεζοι κε λιπα
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”