DT 11

Απάντηση
BrowningGti
Full Member
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 20:34

DT 11

Δημοσίευση από BrowningGti »

Ti gnomi exete gia to pio pano oplo,efxaristo
BrowningGti
Full Member
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 20:34

Re: DT 11

Δημοσίευση από BrowningGti »

BrowningGti έγραψε:Ti gnomi exete gia to pio pano oplo,efxaristo
kANENAS DEN EXI GNOMI RE PEDIA
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: DT 11

Δημοσίευση από admin »

φίλε είναι ένα πολύ ωραίο αγωνιστικό όπλο , τι θέλεις να μάθεις ακριβώς?
Προσέχουμε...για να έχουμε
BrowningGti
Full Member
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 20:34

Re: DT 11

Δημοσίευση από BrowningGti »

admin έγραψε:φίλε είναι ένα πολύ ωραίο αγωνιστικό όπλο , τι θέλεις να μάθεις ακριβώς?
GENIKA GIA AFTO TO OPLO DEN AKUSTIKAN KATHOLU SXOLIA AKOMA,SORRY GAI TA AGGLIKA :roll:
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: DT 11

Δημοσίευση από admin »

φίλε είχαμε παρουσίαση του όπλου στο τεύχπς 11-12 δέν θυμάμαι με πολλά σχόλια και αναφορά απο την δοκιμή που του έκανα
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: DT 11

Δημοσίευση από admin »

Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: DT 11

Δημοσίευση από virtualgreek »

BrowningGti έγραψε:
admin έγραψε:φίλε είναι ένα πολύ ωραίο αγωνιστικό όπλο , τι θέλεις να μάθεις ακριβώς?
GENIKA GIA AFTO TO OPLO DEN AKUSTIKAN KATHOLU SXOLIA AKOMA,SORRY GAI TA AGGLIKA :roll:

Πρόσφατα κυκλοφόρησε φίλε μου, γι'αυτό δεν ακούστηκαν καθόλου σχόλια. Η τιμή του δεν είναι χαμηλή για να μπορεί να το αγοράσει ο καθένας μας.

Στις διάφορες δημοσιεύσεις που έχω διαβάσει, καθώς και σε 1-2 περιπτώσεις που το χρησιμοποιήσα μπορώ να σου πω ότι είναι ένα 15-20% καλύτερο από το DT10, πράγμα που αντικατοπτρίζεται και στην τιμή του.

Από κει και πέρα πριν το αγοράσεις το επωμίζεις, και εάν σου κάνει την χάρη κάποιος φίλος το δοκιμάζεις κιόλας. Το γεγονός ότι κορυφαίοι σκοπευτές του κόσμου το χρησιμοποιούν, κάτι πρέπει να σου λέει.

Σ. Μακρής
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
BrowningGti
Full Member
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 04 Οκτ 2011, 20:34

Re: DT 11

Δημοσίευση από BrowningGti »

virtualgreek έγραψε:
BrowningGti έγραψε:
admin έγραψε:φίλε είναι ένα πολύ ωραίο αγωνιστικό όπλο , τι θέλεις να μάθεις ακριβώς?
GENIKA GIA AFTO TO OPLO DEN AKUSTIKAN KATHOLU SXOLIA AKOMA,SORRY GAI TA AGGLIKA :roll:

Πρόσφατα κυκλοφόρησε φίλε μου, γι'αυτό δεν ακούστηκαν καθόλου σχόλια. Η τιμή του δεν είναι χαμηλή για να μπορεί να το αγοράσει ο καθένας μας.

Στις διάφορες δημοσιεύσεις που έχω διαβάσει, καθώς και σε 1-2 περιπτώσεις που το χρησιμοποιήσα μπορώ να σου πω ότι είναι ένα 15-20% καλύτερο από το DT10, πράγμα που αντικατοπτρίζεται και στην τιμή του.

Από κει και πέρα πριν το αγοράσεις το επωμίζεις, και εάν σου κάνει την χάρη κάποιος φίλος το δοκιμάζεις κιόλας. Το γεγονός ότι κορυφαίοι σκοπευτές του κόσμου το χρησιμοποιούν, κάτι πρέπει να σου λέει.

Σ. Μακρής
EFXARISTO PEDIA
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: DT 11

Δημοσίευση από kypros »

Ειναι ενα καθαρα αγωνιστικο οπλο για επαγγελματικη σκοποβολη. Προσωπικη ταπεινη μου αποψη οτι για καποιον που απλα θα ασχοληθει ερασιτεχνικα με σκοποβολη υπαρχουν αλλες πιο φτηνες λυσεις.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
BLUE DE GASCOGNE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 21 Ιαν 2013, 15:59

Re: DT 11

Δημοσίευση από BLUE DE GASCOGNE »

ΦΙΛΕ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΛΑΛΟΥΝ ΝΕΟ ΜΟΝΤΕΛΟ.ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΟΜΩΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΙΑΝ ΑΠΟΛΙΑ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ 100% ΣΙΟΥΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΕΠΙΕ ΙΤΑΛΙΑ.ΜΕΛΕΤΑ ΤΟ ΛΙΟ Ή ΠΕΡΙΜΕΝΕ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”