Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από virtualgreek »

Ακόμα να πίασω 750 μηνύματα από εθελοντές!

Μεταβολή!
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από virtualgreek »

virtualgreek έγραψε:Καλημέρα σε όλους.

Για τον προαναφερόμενο φιλανθρωπικό αγώνα στην Λευκωσία στις 22/06 οι διοργανωτές χρειάζονται λίγη βοήθεια. Συγκεκριμένα χρειάζονται άτομα για διαιτησία. Δεν χρειάζεται να είσαστε πιστοποιημένοι διαιτητές.. φτάνει να έχετε λίγη εμπειρία στο άθλημα και την καλή διάθεση να προσφέρετε σε αυτό τον ιερό σκοπό.

Ευχαριστώ
Σ. Μακρής

admin έγραψε:Η εταιρεια Nielsen στα πλαισια του Nielsen Global Impact Day διοργανωνει ενα φιλανθρωπικο αγωνα με σκοπο να βοηθησει το ιδρυμα Ενα Ονειρο Μια Ευχη
Κανένας δεν ενδιαφέρεται να αφιερώσει 2 ώρες από τον πολύτιμο του χρόνο ?
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από Anthimos »

virtualgreek έγραψε:
virtualgreek έγραψε:Καλημέρα σε όλους.

Για τον προαναφερόμενο φιλανθρωπικό αγώνα στην Λευκωσία στις 22/06 οι διοργανωτές χρειάζονται λίγη βοήθεια. Συγκεκριμένα χρειάζονται άτομα για διαιτησία. Δεν χρειάζεται να είσαστε πιστοποιημένοι διαιτητές.. φτάνει να έχετε λίγη εμπειρία στο άθλημα και την καλή διάθεση να προσφέρετε σε αυτό τον ιερό σκοπό.

Ευχαριστώ
Σ. Μακρής

admin έγραψε:Η εταιρεια Nielsen στα πλαισια του Nielsen Global Impact Day διοργανωνει ενα φιλανθρωπικο αγωνα με σκοπο να βοηθησει το ιδρυμα Ενα Ονειρο Μια Ευχη
Κανένας δεν ενδιαφέρεται να αφιερώσει 2 ώρες από τον πολύτιμο του χρόνο ?
Ατε ρε Σαββα count me in , αλλα να παιξω τζαι μετα !! ;)
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από pambs »

Φιλε πεξς και μετα, Δεν εχει προβλημα!

Εν να μεν βρεθει αλλο κανενας που εκεινους που εβοηθησες Σαββα?
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από virtualgreek »

pambs έγραψε:Φιλε πεξς και μετα, Δεν εχει προβλημα!

Εν να μεν βρεθει αλλο κανενας που εκεινους που εβοηθησες Σαββα?
Φίλε μου να ξεκαθαρίσω κάτι.

Δεν βοήθησα κανένα περιμένοντας ανταλλάγματα. Οτι βοήθεια πρόσφερα, το έκανα από καρδιάς.

Και για να μπορώ να το αποκαλώ βοήθεια, πρέπει να είμαι σίγουρος ότι το άλλο άτομο έχει επωφεληθεί.
Γνωρίζω άτομα που έχουν κάνει τεράστια διαφορά, ενώ άλλα άτομα ήταν απλά περίεργα για να δουν και να ακούσουν.

Πρόσφατα στην Κύπρο ήρθε ένας πάρα πολύ γνωστός κύριος τον οποίο σέβομαι στον υπέρτατο βαθμό. Ο κύριος αυτός έκανε παρόμοιο μάθημα χωρίς καν την χρήση του πίνακα και χρέωσε 150 Ευρώ το άτομο για μία ώρα.

Ίσως πρέπει να αρχίσω και εγώ να χρεώνω.
Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από virtualgreek »

Anthimos έγραψε:
Ατε ρε Σαββα count me in , αλλα να παιξω τζαι μετα !! ;)
Τα λεβεντόπαιδα καταλάβονται από το μίλι!

Νάσαι καλά φίλε μου.
Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Γιατρός

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από Γιατρός »

Εγώ θα έρτω κάπου στην μέση των ωρών λόγο των μωρών
αν δεν μπορώ να γραφτώ(too late) να δώκω τον οβολό μου
εννά έσιη κανένα να μας πει πόθθε φκαίνουν οι δίσκοι εμάς που εν είμαστε ούλλη μέρα τζιμέσα ή εννάνε πολλά formal ; :roll:
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από Laurona »

virtualgreek έγραψε:
pambs έγραψε:Φιλε πεξς και μετα, Δεν εχει προβλημα!

Εν να μεν βρεθει αλλο κανενας που εκεινους που εβοηθησες Σαββα?
Φίλε μου να ξεκαθαρίσω κάτι.

Δεν βοήθησα κανένα περιμένοντας ανταλλάγματα. Οτι βοήθεια πρόσφερα, το έκανα από καρδιάς.

Και για να μπορώ να το αποκαλώ βοήθεια, πρέπει να είμαι σίγουρος ότι το άλλο άτομο έχει επωφεληθεί.
Γνωρίζω άτομα που έχουν κάνει τεράστια διαφορά, ενώ άλλα άτομα ήταν απλά περίεργα για να δουν και να ακούσουν.

Πρόσφατα στην Κύπρο ήρθε ένας πάρα πολύ γνωστός κύριος τον οποίο σέβομαι στον υπέρτατο βαθμό. Ο κύριος αυτός έκανε παρόμοιο μάθημα χωρίς καν την χρήση του πίνακα και χρέωσε 150 Ευρώ το άτομο για μία ώρα.

Ίσως πρέπει να αρχίσω και εγώ να χρεώνω.
Σ.
Δασκαλε εγω νιωθω οτι με εβοηθησες παντως, ασχετος εαν δεν καμνω καθε μερα επομισεις, ξερεις οτι δεν ειναι μονον οι επωμισεις και η σωστη σκοπευση τα αγχη που αντιμετωπιζουμε καθημερινα

Τωραν οσον για το θεμα των κριτων.........νομιζω βλεπετε το λιον λαθος και απογοητευεσε αδικα.

Πρωτον, εγω τουλαχιστον ειμαι Λεμεσο.......δεν μπορω να ερτω Λευκωσια σε αγωνα......σημερα κουμανταρεις οσο πιο πολλα μπορεις και οσο και να θελεις μαζευεσαι.

20 Ευρω πετρελειο, 20 φυσιγγια και παιγνιδι και 15 να φας κατι, .......Ειναι και τελος του μηνα η κουβεντα...., ΙΣΩΣ να επρεπε να βλεπατε λιγο καλυτερα την ημερομηνια?ΝΑ ΕΜΠΕΝΕ ΑΡΧΕς ΤΟΥ ΜΗΝΑ.

Οσο και να ΘΕΛΕΙΣ, μπορει να ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ την δεδομενη στιγμη.

Επιπλεων για να μπεις κριτης , πρεπει να κατεχεις και λιον.........δεν ειναι οποιος και να ειναι.

Οποταν μην απογοητευσε για τις λιγες προθυμοποιηησεις του κοσμου, μπορει να θελουν.........μπορει ομως να μην μπορουν.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από virtualgreek »

Laurona έγραψε: Δασκαλε εγω νιωθω οτι με εβοηθησες παντως, ασχετος εαν δεν καμνω καθε μερα επομισεις, ξερεις οτι δεν ειναι μονον οι επωμισεις και η σωστη σκοπευση τα αγχη που αντιμετωπιζουμε καθημερινα

Τωραν οσον για το θεμα των κριτων.........νομιζω βλεπετε το λιον λαθος και απογοητευεσε αδικα.

Πρωτον, εγω τουλαχιστον ειμαι Λεμεσο.......δεν μπορω να ερτω Λευκωσια σε αγωνα......σημερα κουμανταρεις οσο πιο πολλα μπορεις και οσο και να θελεις μαζευεσαι.

20 Ευρω πετρελειο, 20 φυσιγγια και παιγνιδι και 15 να φας κατι, .......Ειναι και τελος του μηνα η κουβεντα...., ΙΣΩΣ να επρεπε να βλεπατε λιγο καλυτερα την ημερομηνια?ΝΑ ΕΜΠΕΝΕ ΑΡΧΕς ΤΟΥ ΜΗΝΑ.

Οσο και να ΘΕΛΕΙΣ, μπορει να ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ την δεδομενη στιγμη.

Επιπλεων για να μπεις κριτης , πρεπει να κατεχεις και λιον.........δεν ειναι οποιος και να ειναι.

Οποταν μην απογοητευσε για τις λιγες προθυμοποιηησεις του κοσμου, μπορει να θελουν.........μπορει ομως να μην μπορουν.

Χρύσανθε μου, να σου πω κάτι...

Εγώ δεν έχω απολύτος καμία σχέση με τον φιλανθρωπικό αγώνα του Σαββάτου. Ισώς άφησα να νοηθεί ότι έχω σχέση. Είναι φιλανθρωπικός αγώνας για τα μωρά.

Καταλαμβαίνω τα κόστη κλπ. Θα τα επωμιστώ και εγώ και όπως και εσείς, έτσι και εγώ αντιμετωπίζω δυσκολίες.
Είναι και τριήμερο και δυσκολεύει ακόμη περισσότερο τα πράγματα.

Εξού και η έκκληση για λίγη βοήθεια.
Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από pambs »

louisll έγραψε:Εγώ θα έρτω κάπου στην μέση των ωρών λόγο των μωρών
αν δεν μπορώ να γραφτώ(too late) να δώκω τον οβολό μου
εννά έσιη κανένα να μας πει πόθθε φκαίνουν οι δίσκοι εμάς που εν είμαστε ούλλη μέρα τζιμέσα ή εννάνε πολλά formal ; :roll:
αφου εγω τον διοργανωνω εν να μεν σου πω ποθεν φκαινουν?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”