Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Απάντηση
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από cyprohunter »

Άτε πέρκι γίνει αλλο κανένας αγώνας να γνωριστούμε καλύτερα. Πάντως τζαι το σκοπευτήριο της λάρνακας εν καλό, δαμε κοντά... :lol:
Φιλικά,
Αναστάσης
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από pambs »

προσπαθουμε να κανονισουμε ακομα ενα φιλανθρωπικο με την εταιρεια που εργαζομε και το περιοδικο. θα ειναι παραμοιας εμβελειας με αυτον. θα βαλουμε και διαφορα δωρα με κληρωση για να μπορει οποιοσδηποτε να κερδισει κατι απ τη συμμετοχη του
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από Artemis G. »

if i CAN-DO it everybody Can't
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από cyprohunter »

pambs έγραψε:προσπαθουμε να κανονισουμε ακομα ενα φιλανθρωπικο με την εταιρεια που εργαζομε και το περιοδικο. θα ειναι παραμοιας εμβελειας με αυτον. θα βαλουμε και διαφορα δωρα με κληρωση για να μπορει οποιοσδηποτε να κερδισει κατι απ τη συμμετοχη του
Έλαβα μέρος σε ένα παρόμοιο φιλανθρωπικό αγώνα την πρωτομαγιά που διοργανώθηκε για την οικογένεια κάποιου που πέθανε στην λευκωσία και το μεγάλο δώρο ήταν ένα κλιματιστικό και όλοι όσοι δήλωσαν συμετοχή μπορούσαν να το πάρουν. Σε ποια εταιρεία εργάζεσαι; Σε πιο σκοπευτήριο σκέφταιστε να το διοργανώσετε; Και πότε περίπου;
Φιλικά,
Αναστάσης
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από pambs »

Το πιο πιθανο θα ειναι 22 Ιουνιου Σαββατο. Τα δωρα λογικα θα ειναι tablets που θα αγορασει η εταιρεια και διαφορα δωρα για τους νικητες. Οταν τελιωσουμε με τις λεπτομερειες θα βαλουμε μια ανακοινωση


Sent from my iPad mini using Tapatalk HD
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από kypros »

sotiris!129 έγραψε:
admin έγραψε:Για τα μέλη του φόρουμ αθ υπάρχει ξεχωριστή κατηγορία με βαρύτιμα τρόπαια για τους πρώτους 6
ατε ρε Κυπρο ξερεις τι ΒΑΡΥΤΙΜΑ θα πιασουμε ενεν ? :lol: :lol: :lol:[/quot

Ετο εκαμαμε τα πιττες ρε σωτο μου αλλα εν πιραζει επερασαμε ομορφα και ηταν και για καλο σκοπο. Με επιασαν και τα παιδια του φυσιοθεραπευτηκου συλλογου να μου πουν για τα κυπελλα μας και να μας ευχαριστησουν .πολυ ευγενικα ατομα και με σωστες προθεσεις.

Οσο για το αγωνα Αμα εισαι οξυπνος την ωρα που παιζεις βοηθα λιο αλλα ατε επαντρεφκετουν το φιλουιν μου το σαβατο! Ατε εγω εδικαιολογιθηκα!!
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
stelios---
Full Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 19 Φεβ 2011, 13:11

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από stelios--- »

1. Παρασκευαϊδης Χρίστος 23.........ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΤΙΣ ΤΕΤΑΡΤΕΣ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ :lol: :lol: :lol:
Ο ΛΑΘΡΟΘΗΡΑΣ ΕΙΝΑΙ
ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ…

Κλέβει το χόµπι και την πανίδα του τόπου, του
δικού σου τόπου και των παιδιών σου. Είσαι το
θύµα του στον ίδιο βαθµό όπως και να σου
έκλεβε το σπίτι........!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από sotiris!129 »

kypros έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:
admin έγραψε:Για τα μέλη του φόρουμ αθ υπάρχει ξεχωριστή κατηγορία με βαρύτιμα τρόπαια για τους πρώτους 6
ατε ρε Κυπρο ξερεις τι ΒΑΡΥΤΙΜΑ θα πιασουμε ενεν ? :lol: :lol: :lol:[/quot

Ετο εκαμαμε τα πιττες ρε σωτο μου αλλα εν πιραζει επερασαμε ομορφα και ηταν και για καλο σκοπο. Με επιασαν και τα παιδια του φυσιοθεραπευτηκου συλλογου να μου πουν για τα κυπελλα μας και να μας ευχαριστησουν .πολυ ευγενικα ατομα και με σωστες προθεσεις.

Οσο για το αγωνα Αμα εισαι οξυπνος την ωρα που παιζεις βοηθα λιο αλλα ατε επαντρεφκετουν το φιλουιν μου το σαβατο! Ατε εγω εδικαιολογιθηκα!!
ρε φιλε ΕΓΩ επαρετησα το σκοπευτηριο πρην αρκετα χρονια ηταν οικονομικα αβασταχτο κοστος
ασε που ηρτα με κυνηγετικο οπλο και στα double οσπου να κατσουν οι καννες μου κατω και να γυρισω το οπλο αλλου πεεεεεεεεεεεεεεε ασε τι να στα λεω , αφου ξερω με καταλαβενεις :lol:
οχι τιποτε αλλο αλλα να μην με κανεις να αποκαληψω και με τι chock επαιξα και τα 3 γηπεδα :lol: :lol: :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sotiris!129 την 14 Μάιος 2013, 19:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από Athos 1978 »

admin έγραψε:Φιλανθρωπικός Σκοπευτικός Αγώνας
Μέλη Hunt & Shoot
1. Παρασκευαϊδης Χρίστος 23
2. Κωνστατινίδης Γιάννης 22
3. Γεωργιάδης Χαράλαμπος 22
4. Χριστοφίδης Κύπρος 22
5. Καντού Σωτήρης 21
6. Αριστείδου Άριστος 20

Γυναίκες
1. Κουσιαππή Μαρία 8
2. Κουδουνά Ιφιγένεια 6

Έφηβοι
1. Κλαούντιο Άκης 19
2. Καμαρλίγκος Άγγελος 18

Βετεράνοι
1. Φλωρίδης Άκης 26
2. Αγαθοκλέουσ Ανδρέας 25

Reentry
1. Εφέ Μάριος 28+8
2. Κυριάκου Νικόλας 28+7
3. Χαραλάμπους Ρένος 25

Compact
1. Ανδρέας Αγαθοκλέους 10
2. Σταύρος Αναστασίου 10
3. Κύπρος Χριστοφίδης 10
4. Νικόλας Κυριάκου 10

Φυσιοθεραπευτές
1. Κώστας Ιουλιανός 24
2. Λέανδρος Ιακώβου 17

Σκοπευτές
1. Βασιλείου Βασίλης 26
2. Κούλλης Μίχαλλος 26
3. Κυπριανού Αγαθόκλης 25
4. Γεωργιάδης Χαπάλαμπος 24

Κυνηγοί
1. Σιακαλλής Μιχάλης 27
2. Άσπρου Δημήτρης 26
3. Μιχαήλ Μιχαλάκης 25
4. Κυριάκου Νικόλας 25
5. Εφέ Μάριος 24
6. Μούσουλου Παναγιώτης 24

Over All
1. Εφέ Μάριος 28


Συμμετοχές
98 συμμετοχές
18 reentry
65 compact

Ποσό είσπραξης από τον φιλανθρωπικό σκοπό: 485€
Και εισφορά από ΚΕΛ 50€
ΣΥΝΟΛΟ: 535€
Ρε Ανθιμε τούτος ο 2ος που τα μελή νομίζω ε καλόμαθε να πιάνει κυπελλάκια :lol: :lol:
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από giorgos80 »

Ρε Σωτηρη οταν σημαδευκεις γερνει το οπλο προς τα αριστερα;;;το παρακοντακκο μεν το αγκαλιαζεις με τα 4 δακτυλα.ο δεικτης πρεπει να δειχνει την κατευθυνση του στοχου οπως καμνει ο παρεας στις φωτο 4 και 7.δοκιμαστο και εν θα εχεις ξανα κουτσοφτερη φασσα :D :D :D
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”