Αποτελέσματα Cyprus Grand Prix 2013

Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Αποτελέσματα Cyprus Grand Prix 2013

Δημοσίευση από andreasana210326 »

dimitris savva έγραψε:απο οσο γνωριζω ο Αχιλλεως δεν ειναι κυνηγος

ΣΩΣΤΟ....
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Cyprus Grand Prix 2013

Δημοσίευση από admin »

Κοιτάξετε την ιστορία εν τσε είπα την ούτε για να μειώσω του skeeter ούτε για να το παίξω ρίγκo, ο Αχιλλέως πάει κυνήγι αραιά ο Νικολαϊδης είναι περισσότερο κυνηγός παρά σκοπευτής αν κοιτάξει κάποιοσ που αφιέρωσε περισσότερο χρόνο στην ζωή του!!! τους γνωρίζω προσωπικά και πολύ καλά και τους δύο. όταν ένας αθλητής -Πρωταθλητής όχί όποιος έπαιξε ένα διάστημα skeet κάνει πρωταθλητισμό σίγουρα εκείνο που ξέρει να κάνει πολύ καλά είναι να πυροβολάει δίσκους μέχρι τα 25 μέτρα αν δέν είναι και κυνηγός φανατικός (όπως ο Νικολαϊδης) τότε στην απόσταση των 50-70 μέτρων κάπου υστερεί ...
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Αποτελέσματα Cyprus Grand Prix 2013

Δημοσίευση από andreasana210326 »

ΦΙΛΕ ADMIN NOMIZΩ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΩΝ 50--70 ΜΕΤΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ. ΚΤΥΠΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ ΦΑΝΤΑΖΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ.....ΜΕΧΡΙ ΤΑ 50 ΜΕΤΡΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΚΤΩ. ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Αποτελέσματα Cyprus Grand Prix 2013

Δημοσίευση από sotiris!129 »

andreasana210326 έγραψε:ΦΙΛΕ ADMIN NOMIZΩ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΩΝ 50--70 ΜΕΤΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ. ΚΤΥΠΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ ΦΑΝΤΑΖΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ.....ΜΕΧΡΙ ΤΑ 50 ΜΕΤΡΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΚΤΩ. ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ
εν που εν με ειδες να παιζω ζικλες 8-)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
BLUE DE GASCOGNE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 21 Ιαν 2013, 15:59

Re: Αποτελέσματα Cyprus Grand Prix 2013

Δημοσίευση από BLUE DE GASCOGNE »

συμφωνο με τον αντρεα μεχρι 50 μετρα οκ.μετα τα 50 δεν τυχαινει συνεχεια και πλεον πεζει σοβαρο ρολο και η τυχη!εγω προσωπικα ειχα εμπειρια με ενα γνωστο μου παραδειγμα που τα 20 εκαμνε τα 40 και τα 50 εκαμνε τα 80!Νομιζω το παθαινουν πολλοι και νομιζω κυριος λογος εν ο ενθουσιαμος την ωρα που κτυπα το θηραμα.
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Αποτελέσματα Cyprus Grand Prix 2013

Δημοσίευση από andreasana210326 »

sotiris!129 έγραψε:
andreasana210326 έγραψε:ΦΙΛΕ ADMIN NOMIZΩ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΤΩΝ 50--70 ΜΕΤΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ. ΚΤΥΠΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ ΦΑΝΤΑΖΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ.....ΜΕΧΡΙ ΤΑ 50 ΜΕΤΡΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΚΤΩ. ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ
εν που εν με ειδες να παιζω ζικλες 8-)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΕΛΑ ΜΕΣΑ... :D :D
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Αποτελέσματα Cyprus Grand Prix 2013

Δημοσίευση από virtualgreek »

Σε έτσι αποστάσεις μπορεί τα σφαιρίδια να έχουν αρκετή ταχύτητα να καταβάλουν το θήραμα, αλλά τα κενά είναι τόσο μεγάλα και τόσα πολλά που εναπόκειται στον παράγοντα τύχη εάν κτυπηθεί το θήραμα.

Πολύ αντικυνηγετική και αντιαθλητική συμπεριφορά. Τροφή για τους οικολόγους.

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Αποτελέσματα Cyprus Grand Prix 2013

Δημοσίευση από andreasana210326 »

virtualgreek έγραψε:Σε έτσι αποστάσεις μπορεί τα σφαιρίδια να έχουν αρκετή ταχύτητα να καταβάλουν το θήραμα, αλλά τα κενά είναι τόσο μεγάλα και τόσα πολλά που εναπόκειται στον παράγοντα τύχη εάν κτυπηθεί το θήραμα.

Πολύ αντικυνηγετική και αντιαθλητική συμπεριφορά. Τροφή για τους οικολόγους.

Σ.

+10000
BLUE DE GASCOGNE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 21 Ιαν 2013, 15:59

Re: Αποτελέσματα Cyprus Grand Prix 2013

Δημοσίευση από BLUE DE GASCOGNE »

και να κτυπηθει το θηραμα παραδειγμα 60 μετρα να το εβρεις χαμε εχεις 10-20% αναλογα με το τοπο που εισαι.αρα εν υπαρχει λογος.το πολυ να τραυματιζεις τα πουλια ή να μεν τα βρισκεις χαμε σε ετσι αποστασεις ειδικα την τζικλα.
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα Cyprus Grand Prix 2013

Δημοσίευση από admin »

Τί ήθελα να πώ μιαν ίστορίαν τις πλάκας ούτε εγώ εν ξέρω :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: αλλό λίο .ενα ξεκινήσετε να σχολιάζετε τσαι το τί χαρτούτσια επέζαμε τσαι αν εσκοτώναν τα Beretta τσαΙ είσχε πατάτες τσαμε η περιοχή .΄΄Ελεος πλέον :lol: :lol:
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”