Τιμες BERETTA DT11

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

Ο κιτρομιλιδης περιπεζη το κοσμο ... Οπλα δεν εχει να δωσει , μονο υποσχεται οτι θα φερει ...
Τελικα παραγγειλα Perazzi
The best there is
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από WAFFEN »

τελικα ποιο perazzi και ποσα?
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Phinix »

τελικά με το θέμα τούτο τι γίνετε?

υπάρχει κάποιο είδος αναγνώρισης η πιστοποίησης αυθεντικότητας κάποιου όπλου?

δηλαδή εάν κάποιο Beretta δεν αγοραστεί από τον επίσημο αντιπρόσωπο μετά που ξέρω εάν είναι αυθεντικό?

πολλοί λένε ότι όπλα ψεύτικα δεν υπάρχουν αλλα η τιμή στο συγκεκριμένο όπλο είναι πολλά διαφορετική
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
beaglesRhunters
Full Member
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 16 Οκτ 2012, 11:36

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από beaglesRhunters »

admin έγραψε:έχω ακούσει για την συγκεκριμένη εταιρεία ΠΑΣΙΚΙ διάφορα πράγματα σχετικά με τις χαμηλές τιμές και τις δοσοληψίες που κάνουν σε όπλα και φυσίγγια. Μάλιστα αρκετοί και κάποιοι γνωστοί μου τον φουμίζουν ώς ο μεγαλύτερος εισαγωγέας και πολιτής ηχοπαραγωγικών μηχανών και σιγαστήρων. Εξ όσων γνωρίζω του είχε γίνει έρευνα αναφορικά με τους σιγαστήρες και με τις μηχανές είχε πάει υπόθεση δικαστήρια. Ακόμη ακούστηκε για παράτυπίες με τις άδειες εισαγωγής και να μην πληρώνετε ο φόρος΄. Πράγμα που ρίχνει την τιμή του όπλου. Τώρα απο εκεί και πέρα .
. τι γίνετε με το after sale service :?: :?: :?: Πραγματική εγγύηση :?: :?: :?: Μήπως το όπλο γράφετε απευθείας παράτυπα πάνω στον πελάτη και γλιτώνει τους φόρους εισαγωγής :?: :?: :?: Μην τα βλέπετε όλα επιφανειακά

Και κάτι τελευταίο ο λόγος που ο ΠΑΣΙΚΙ φέρνει το σε 15 μέρες αντί 3 μήνες είναι απλά επειδή δέν το φέρνει απο το εργοστάσιο αλλα΄απο διάφορους οπλοπώληδες στην Ευρώπη και σίγουρα δέν είναι customade καθώς το DT11 η τιμή είναι για customade.
φιλε atmin ο αντιπροσωπος εχει after sale service? εγω προσωπικα παντα κυνηγουσα με beretta αγορασα 4 καινουρια απο κοντα του και με εκανε με τον τροπο του να μην εχω εμπιστοσινη του berreta
Γιατρός

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Γιατρός »

beaglesRhunters έγραψε:
admin έγραψε:έχω ακούσει για την συγκεκριμένη εταιρεία ΠΑΣΙΚΙ διάφορα πράγματα σχετικά με τις χαμηλές τιμές και τις δοσοληψίες που κάνουν σε όπλα και φυσίγγια. Μάλιστα αρκετοί και κάποιοι γνωστοί μου τον φουμίζουν ώς ο μεγαλύτερος εισαγωγέας και πολιτής ηχοπαραγωγικών μηχανών και σιγαστήρων. Εξ όσων γνωρίζω του είχε γίνει έρευνα αναφορικά με τους σιγαστήρες και με τις μηχανές είχε πάει υπόθεση δικαστήρια. Ακόμη ακούστηκε για παράτυπίες με τις άδειες εισαγωγής και να μην πληρώνετε ο φόρος΄. Πράγμα που ρίχνει την τιμή του όπλου. Τώρα απο εκεί και πέρα .
. τι γίνετε με το after sale service :?: :?: :?: Πραγματική εγγύηση :?: :?: :?: Μήπως το όπλο γράφετε απευθείας παράτυπα πάνω στον πελάτη και γλιτώνει τους φόρους εισαγωγής :?: :?: :?: Μην τα βλέπετε όλα επιφανειακά

Και κάτι τελευταίο ο λόγος που ο ΠΑΣΙΚΙ φέρνει το σε 15 μέρες αντί 3 μήνες είναι απλά επειδή δέν το φέρνει απο το εργοστάσιο αλλα΄απο διάφορους οπλοπώληδες στην Ευρώπη και σίγουρα δέν είναι customade καθώς το DT11 η τιμή είναι για customade.
φιλε atmin ο αντιπροσωπος εχει after sale service? εγω προσωπικα παντα κυνηγουσα με beretta αγορασα 4 καινουρια απο κοντα του και με εκανε με τον τροπο του να μην εχω εμπιστοσινη του berreta
Όταν ορισμένα άτομα αντιπροσωπειών αποβάλουν το σύνδρομο του 'i am God's gift to humans/humanity' τότε ο κόσμος θα είναι καλύτερος
Λάθος συμπεριφορές και όχι προιόντα πολλές φορές δημιουργούν τα προβλήματα
Η αγορά είναι μικρή και η κρίση ακόμα δεν φάνηκε ....stay tuned
istriano ®

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από istriano ® »

Σωστος ο LouisII
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”