Τιμες BERETTA DT11

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
XS^PRESTIGE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: 14 Αύγ 2010, 08:04

Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από XS^PRESTIGE »

Ο επισημος αντιπροσωπος της beretta πουλα το DT11 €6300-€6500. Ερχετε με παραγγελια σε 3 μηνες.
Στη ΠΑΣΥΚΙ το DT11 πωλειται €4800-€5000.....ερχετε με παραγγελια σε 15 ημερες...
Ποια η διαφορα των οπλων απο διαφορετικους αντιπροσωπους ;
The best there is
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από kanaris »

XS^PRESTIGE έγραψε:Ο επισημος αντιπροσωπος της beretta πουλα το DT11 €6300-€6500. Ερχετε με παραγγελια σε 3 μηνες.
Στη ΠΑΣΥΚΙ το DT11 πωλειται €4800-€5000.....ερχετε με παραγγελια σε 15 ημερες...
Ποια η διαφορα των οπλων απο διαφορετικους αντιπροσωπους ;
:roll: :!: :!: :D οποιος απαντησει ξεκαθαρα να τον παραδεχτω!!!
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από admin »

έχω ακούσει για την συγκεκριμένη εταιρεία ΠΑΣΙΚΙ διάφορα πράγματα σχετικά με τις χαμηλές τιμές και τις δοσοληψίες που κάνουν σε όπλα και φυσίγγια. Μάλιστα αρκετοί και κάποιοι γνωστοί μου τον φουμίζουν ώς ο μεγαλύτερος εισαγωγέας και πολιτής ηχοπαραγωγικών μηχανών και σιγαστήρων. Εξ όσων γνωρίζω του είχε γίνει έρευνα αναφορικά με τους σιγαστήρες και με τις μηχανές είχε πάει υπόθεση δικαστήρια. Ακόμη ακούστηκε για παράτυπίες με τις άδειες εισαγωγής και να μην πληρώνετε ο φόρος΄. Πράγμα που ρίχνει την τιμή του όπλου. Τώρα απο εκεί και πέρα .
. τι γίνετε με το after sale service :?: :?: :?: Πραγματική εγγύηση :?: :?: :?: Μήπως το όπλο γράφετε απευθείας παράτυπα πάνω στον πελάτη και γλιτώνει τους φόρους εισαγωγής :?: :?: :?: Μην τα βλέπετε όλα επιφανειακά

Και κάτι τελευταίο ο λόγος που ο ΠΑΣΙΚΙ φέρνει το σε 15 μέρες αντί 3 μήνες είναι απλά επειδή δέν το φέρνει απο το εργοστάσιο αλλα΄απο διάφορους οπλοπώληδες στην Ευρώπη και σίγουρα δέν είναι customade καθώς το DT11 η τιμή είναι για customade.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Phinix »

κάτι ποτουτα άκουσα και εγώ
άλλες κάννες - αλλα κοντάκια - και στήνονται στην κύπρο και υπάρχει μεγάλη διαφορα στη τελική τιμή
δεν ξέρω τους κυριους - ούτε που είναι - ούτε ποιοι είναι
όπως και να έχει
ο καθένας έχει την επιλογή του - dld που πάω να αγοράσω κτλ

επίσης - εάν ισχύουν όλα τα πιο πάνω - τότε πως γίνετε και είναι στο εμπόριο ακόμα :?: :?: :?:
πως γίνετε να δίνετε άδεια εισαγω σιγαστήρα - και μιμητικες μηχανες :?: :?: :?:
επισης πως γίνετε να έχουν πελάτες ακόμα :?: :?: :?:

:shock:

επίσης αν πάω εγώ σένα local μαγαζί στην πολη μου που ΔΕΝ είναι αντιπρόσωπος αλλα πουλα όπλα τότε που ξέρω εγώ τι αγοράζω
ποιος το έφερε το όπλο στην κύπρο
αν είναι 100% original κτλ
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Laurona »

Για να δεις τι Κυπρος ειμαστε, και ο νομος εχει καιρο που υφισταται¨

Επιτρεπετε η εισαγωγη , ολων αυτων, οπως σιγαστηρες, διπιστονα φυσιγγια, ηχομ. συσκευων......αλλα οχι η κατοχη και η πωληση.

Και αυτος που τα κανει εισαγωγη ρε φιλε μου , τι τα θελει? Για να τα θωρει τζιαμε στοιβασμενα?

Οσο για το φιατι εχει πελατες ο συνδεσμος αυτος, εδωσεν την απαντηση ο Αριστος για τον Κυπραιο.

Δεν βαλουμε το νουν μας να σκεφτει, να υπολογισουμε κερδος εμπορου κλπ και να το αφαιρεσουμε για να πουμε........ρεε κατι δεν παει καλα, κατι μυριζει.ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ.

Παντα πρεπει να συγκρινουμε για να βγαζουμε συμπερασμα.Και να βαζουμε στο περιθωριο τοιυς επιτηδιους για να κλεινουν και να μην μας περιπαιζουν.

Παραδειγμα. Επιετε περιπτερο....εκτυπησεν τα πραματα στην μηχανη οξα τιποτε? Οτα νδεν τα κτυπα, εισπραττει που σας το φπα και το βαλει στην πουγκα.σας λεει μαλακες και του λετε ευχαριστω, να σε καλα.ΚΑΜΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΤΟ? οΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΜΝΟΥΜΕ.

Αρα.....σε καποια πραματα, εμεις ειναι που πρεπει να παρουμε μετρα......αλλαξετε περιπτερο, σουπερμαρκετ, βενζιναδικο, φουρνο, κυνηγετικα ειδη, ταβερνα.....τιμωρειστε οσους υποτιμουν την νοημοσυνη σας και σας κλεβουν.

Αυτο προσωπικα κανω εγω. Επεπιπαιξες με Κυριε.........ουτε θα με ξαναδεις, ουτε εμενα, ουτε την μπακιρα μου, ουτε και θα πιασεις πελατη που μενα, οσπου να δεις τον νοστο!
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Rai »

Ε ΡΕ ΚΑΤΙ ΜΗΝΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ............ :o :shock:
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από WAFFEN »

συναδελφοι, συμφωνω με ολους σας, ομως το κυριως θεμα ειναι οτι το ιδιο ακριβως οπλο πωλειται 4,900 απο τον ενα και 6,300 απο τον αλλο. το αν ο ενας εχει εξυπηρετηση, σερβις, εγγυησεις κλπ ενω ο αλλος οχι ειναι αλλο θεμα. σημασια εχει οτι το οπλο πωλειται στην χοντρικη του τιμη πολυ πιο κατω απο 4,000 αν αφαιρεθει και ο ΦΠΑ, σωστα?
σκεφτειται το λιγο και προβληματηστειτε. τα οπλα ειναι ελεγχομενα και δεν μπορει καποιος να τα κλεψει καθως επισης και το συγκεκριμενο νεο μοντελο δεν μπορει να ερθει σε κομματια και συναρμολογηθει προς το παρον. τι νομιζετε οτι συμβαινει τελοσπαντων?
Γιατρός

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Γιατρός »

είναι όντως καφενείο των κυνηγών εδώ
αγοράζετε από τον ΠΑΣΥΚΥ άφοβα όπως και σε όλα τα καταστήματα
χωρίς αποδείξεις μην λέτε πολλές κουβέντες,είναι άδικο
όταν πάτε υπεραγορά και περίπτερα και σας γ**** στις τιμές και μετά πάεις στον Αθηαινίτη και είναι 40% πιό κάτω τι σημαίνει ;;;; δαμέ να σας δω...
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από admin »

Το θέμα φίλε είναι εάν πρέπει να υποστηρίζουμε καταστήματα που ξέρουμε ότι πουλούν 'διάφορα' πράγματα που καταστρέφουν το κυνήγι?? Η εάν επιζητούμε την αρπακτή ή την διαχρονική σωστή λειτουργία της αγοράς? Αν θέλετε ρούχα μάρκες έχει πολλά φτηνά στα κατεχόμενα απο ότι μου είπαν αρκετοί είναι σωστό να στηρίζουμε την δική τους ή την δική μας οικονομία? Ακριβώς και σε αυτές τις περιπτώσεις κάτι τέτοιο ισχύει . Ζήτατε πάντοτε εγγυήσεις, αποδείξεις (που είναι ουσιαστικές για να διεκδικήσετε μετά τα χρήματα σας αν πάει κατι στραβά) και η άποψη μου υποστηρίζετε ανθρώπου που όχι μόνο πωλούν αλλά προσφέρουν!!!!
ο Αθηαινίτης φίλε εμπορεύεται πράγματα με τα κονταίνερ και δέν είναι περίπτερο που πιάνει μια κασσιουα για αυτό έχει και ποιό μεγάλη πίστωση και καλύτερες τιμές. Αλλά δέν δουλεύει βράδια!!!!!!!
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Rai »

ΑΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕΝ ΡΕ ΠΑΙΘΚΙΑ..
ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΞΕΡΟΛΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΤΟΥ .
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”