Τιμες BERETTA DT11

Γιατρός

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Γιατρός »

admin έγραψε:Το θέμα φίλε είναι εάν πρέπει να υποστηρίζουμε καταστήματα που ξέρουμε ότι πουλούν 'διάφορα' πράγματα που καταστρέφουν το κυνήγι?? Η εάν επιζητούμε την αρπακτή ή την διαχρονική σωστή λειτουργία της αγοράς? Αν θέλετε ρούχα μάρκες έχει πολλά φτηνά στα κατεχόμενα απο ότι μου είπαν αρκετοί είναι σωστό να στηρίζουμε την δική τους ή την δική μας οικονομία? Ακριβώς και σε αυτές τις περιπτώσεις κάτι τέτοιο ισχύει . Ζήτατε πάντοτε εγγυήσεις, αποδείξεις (που είναι ουσιαστικές για να διεκδικήσετε μετά τα χρήματα σας αν πάει κατι στραβά) και η άποψη μου υποστηρίζετε ανθρώπου που όχι μόνο πωλούν αλλά προσφέρουν!!!!
ο Αθηαινίτης φίλε εμπορεύεται πράγματα με τα κονταίνερ και δέν είναι περίπτερο που πιάνει μια κασσιουα για αυτό έχει και ποιό μεγάλη πίστωση και καλύτερες τιμές. Αλλά δέν δουλεύει βράδια!!!!!!!
τα περίπτερα δεν πιάνουν πράματα με την κασιούα...είναι αλυσίδες τα περισσότερα
υπάρχουν άνθρωποι που έχουν συγκεκριμένες περιπτώσεις να μας το πουν ;
Ο Αθηαινίτης δεν εμπορεύεται με container ,χρησιμοποιά τα free του για να ρίχνει την τιμή
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Laurona »

Προς τον φιλο ΡΑΙ εντελως φιλικα και χωρις ιχνος ειρωνειας.

Για το θεμα μυνησης, πιστεψε με δεν εχω να φοβηθω τιποτε, γιατι τα οσα εγραψα δεν μπορει καποιος να υποστηριξει οτι αναφερονται στον συγκεκριμενο εισαγωγεα. Ξερω και τον νομο και πως να γραψω κατι.

Εκανα μια αναλυση του ''παραθυρου'' του νομου που ανεχεται η βουλη, για την ουτοπια της εισαγωγης αλλα οχι της κατοχης και πωλησης.

Δεν ξερω τι πουλα ο εν λογο εισαγωγεας, δεν ειμουν ποτε πελατης του, αν θα γινω ποτε αποτελει δικο μου θεμα, και δεν αποτρεψα κανεναν απο το να γινει πελατης του.

Ακολουθως σας ειπα ορισμενες διαπιστωσεις μου για το τροπο που μπορειται να προστατευτειτε απο επιτιεδιους και τον τροπο που δουλευουν.

Επειδη ξερω την νομοθεσια περι εταιρειων και το εμποριο πολυ πιο καλα απο οσο μπορεις να φανταστεις, σου λεω οτι οποιος υποστηριξει οτι αναφερομουν στον συγγεκριμενο, απλα παραδεχετε η μαλλον υποπστηριζει οτι αποτελει και ο ιδιος ατομο που δουλευει με αυτο το τροπο.

Ξερω πολυ καλα πως να γραψω κατι.
Αν ηθελα να κατηγορησω των εισαγωγεα αυτον θα το εκανα ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ.

Το ξερολας, ΕΑΝ ειναι για μενα που το ειπες καλε μου φιλε, ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ αλλα εχω πολλα να μαθω ακομη.Οσα ξερω ομως, ξερω να τα εφαρμοζω και να τα κατανοω.....

Οσο για την αντιπαραθεση του αντιμ με τον Λουι......οτι θελετε καμετε με τα δυο ονοματα που αναφερετε......και πειτε οσο θελετε για το λογο που εχει ο καθε ενας διαφορες στην τιμη.

Αν θελετε να μαθετε τους λογους που εχουν διαφορες, ελατε στο γραφειο και δεν θα χρεωσω κανενα σας,

Εγω ξερω και το γιατι και το πως και το αφηνω για εμενα.Ο καθε ενας εχει την κριση του στο πως να προστατευει το πορτοφολι του
Το ποσα θα δωσει καποιος για κατι ειναι επεισης υποκειμενικο, το πως πουλα καποιος κατι και παλι το ιδιο..........το εαν η νομοθεσια κανει ''ραχη'' στις παρανομιες ομως εν αλλο πραμα, και το τι πρεπει να ανεχομαστε οι καταναλωτες εν αλλο πραμα.

ΦΙΛΕ ΡΑΙ ΕΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΑΛΛΑΞΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ, ΠΕ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΝ ΤΟ ΘΩΡΩ.

Και οταν πηγαινεις σε περιπτερο, να μην πιανεις αποδειξη, και να λες και ευχαριστω του περιπτερα που σου λαλει που μεσα του ''να σε καλα μα......α.......αφου εκαμες του δωρο το 17 % φπα και εκεινος δεν προκειτε να το δηλωσει πουποτε.

Ενοια του περιπτερα ομως και ολων των αλλων που εχουν να καμουν με στοκ, γιατι η καταγραφη του τελος του χρονου εχει γινει υποχρεωτικη, οπως και η υποστηριξη της με ηλεκτρονικα συστηματα και ημερομηνιες που δεν αλλαζουν και η παρακολουθηση της απο καταλληλο ατομο ελεκτικου οικου και απο το 2012 εχουν πολλοι εξυπνοβλακες να κλαψουν......

Και για να μην αγχωνεστε....εν ειμαι του φορου εισοδηματος, αλλα ξερω τον πολλα καλα.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Rai »

Laurona έγραψε:Προς τον φιλο ΡΑΙ εντελως φιλικα και χωρις ιχνος ειρωνειας.

Για το θεμα μυνησης, πιστεψε με δεν εχω να φοβηθω τιποτε, γιατι τα οσα εγραψα δεν μπορει καποιος να υποστηριξει οτι αναφερονται στον συγκεκριμενο εισαγωγεα. [u]Ξερω και τον νομο [/u]και πως να γραψω κατι.

Εκανα μια αναλυση του ''παραθυρου'' του νομου που ανεχεται η βουλη, για την ουτοπια της εισαγωγης αλλα οχι της κατοχης και πωλησης.

Δεν ξερω τι πουλα ο εν λογο εισαγωγεας, δεν ειμουν ποτε πελατης του, αν θα γινω ποτε αποτελει δικο μου θεμα, και δεν αποτρεψα κανεναν απο το να γινει πελατης του.

Ακολουθως σας ειπα ορισμενες διαπιστωσεις μου για το τροπο που μπορειται να προστατευτειτε απο επιτιεδιους και τον τροπο που δουλευουν.

Επειδη ξερω την νομοθεσια περι εταιρειων και το εμποριο πολυ πιο καλα απο οσο μπορεις να φανταστεις, σου λεω οτι οποιος υποστηριξει οτι αναφερομουν στον συγγεκριμενο, απλα παραδεχετε η μαλλον υποπστηριζει οτι αποτελει και ο ιδιος ατομο που δουλευει με αυτο το τροπο.Ξερω πολυ καλα πως να γραψω κατι.
Αν ηθελα να κατηγορησω των εισαγωγεα αυτον θα το εκανα ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ.

Το ξερολας, ΕΑΝ ειναι για μενα που το ειπες καλε μου φιλε, ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ αλλα εχω πολλα να μαθω ακομη.Οσα ξερω ομως, ξερω να τα εφαρμοζω και να τα κατανοω.....Οσο για την αντιπαραθεση του αντιμ με τον Λουι......οτι θελετε καμετε με τα δυο ονοματα που αναφερετε......και πειτε οσο θελετε για το λογο που εχει ο καθε ενας διαφορες στην τιμη.

Αν θελετε να μαθετε τους λογους που εχουν διαφορες, ελατε στο γραφειο και δεν θα χρεωσω κανενα σας,

Εγω ξερω και το γιατι και το πως και το αφηνω για εμενα.Ο καθε ενας εχει την κριση του στο πως να προστατευει το πορτοφολι του
Το ποσα θα δωσει καποιος για κατι ειναι επεισης υποκειμενικο, το πως πουλα καποιος κατι και παλι το ιδιο..........το εαν η νομοθεσια κανει ''ραχη'' στις παρανομιες ομως εν αλλο πραμα, και το τι πρεπει να ανεχομαστε οι καταναλωτες εν αλλο πραμα.

ΦΙΛΕ ΡΑΙ ΕΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΑΛΛΑΞΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ, ΠΕ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΝ ΤΟ ΘΩΡΩ.

Και οταν πηγαινεις σε περιπτερο, να μην πιανεις αποδειξη, και να λες και ευχαριστω του περιπτερα που σου λαλει που μεσα του ''να σε καλα μα......α.......αφου εκαμες του δωρο το 17 % φπα και εκεινος δεν προκειτε να το δηλωσει πουποτε.

Ενοια του περιπτερα ομως και ολων των αλλων που εχουν να καμουν με στοκ, γιατι η καταγραφη του τελος του χρονου εχει γινει υποχρεωτικη, οπως και η υποστηριξη της με ηλεκτρονικα συστηματα και ημερομηνιες που δεν αλλαζουν και η παρακολουθηση της απο καταλληλο ατομο ελεκτικου οικου και απο το 2012 εχουν πολλοι εξυπνοβλακες να κλαψουν......

Και για να μην αγχωνεστε....εν ειμαι του φορου εισοδηματος, αλλα ξερω τον πολλα καλα.

LAURONA ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΡΚΕΤΑ.......... :o :lol:
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ?
ΕΙΝΑΙ RAI KAI OXI PAI
TO ΞΕΡΕΙΣ ΕΤΣΙ?
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Laurona »

Rai έγραψε:
Laurona έγραψε:Προς τον φιλο ΡΑΙ εντελως φιλικα και χωρις ιχνος ειρωνειας.

Για το θεμα μυνησης, πιστεψε με δεν εχω να φοβηθω τιποτε, γιατι τα οσα εγραψα δεν μπορει καποιος να υποστηριξει οτι αναφερονται στον συγκεκριμενο εισαγωγεα. [u]Ξερω και τον νομο [/u]και πως να γραψω κατι.

Εκανα μια αναλυση του ''παραθυρου'' του νομου που ανεχεται η βουλη, για την ουτοπια της εισαγωγης αλλα οχι της κατοχης και πωλησης.

Δεν ξερω τι πουλα ο εν λογο εισαγωγεας, δεν ειμουν ποτε πελατης του, αν θα γινω ποτε αποτελει δικο μου θεμα, και δεν αποτρεψα κανεναν απο το να γινει πελατης του.

Ακολουθως σας ειπα ορισμενες διαπιστωσεις μου για το τροπο που μπορειται να προστατευτειτε απο επιτιεδιους και τον τροπο που δουλευουν.

Επειδη ξερω την νομοθεσια περι εταιρειων και το εμποριο πολυ πιο καλα απο οσο μπορεις να φανταστεις, σου λεω οτι οποιος υποστηριξει οτι αναφερομουν στον συγγεκριμενο, απλα παραδεχετε η μαλλον υποπστηριζει οτι αποτελει και ο ιδιος ατομο που δουλευει με αυτο το τροπο.Ξερω πολυ καλα πως να γραψω κατι.
Αν ηθελα να κατηγορησω των εισαγωγεα αυτον θα το εκανα ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ.

Το ξερολας, ΕΑΝ ειναι για μενα που το ειπες καλε μου φιλε, ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ αλλα εχω πολλα να μαθω ακομη.Οσα ξερω ομως, ξερω να τα εφαρμοζω και να τα κατανοω.....Οσο για την αντιπαραθεση του αντιμ με τον Λουι......οτι θελετε καμετε με τα δυο ονοματα που αναφερετε......και πειτε οσο θελετε για το λογο που εχει ο καθε ενας διαφορες στην τιμη.

Αν θελετε να μαθετε τους λογους που εχουν διαφορες, ελατε στο γραφειο και δεν θα χρεωσω κανενα σας,

Εγω ξερω και το γιατι και το πως και το αφηνω για εμενα.Ο καθε ενας εχει την κριση του στο πως να προστατευει το πορτοφολι του
Το ποσα θα δωσει καποιος για κατι ειναι επεισης υποκειμενικο, το πως πουλα καποιος κατι και παλι το ιδιο..........το εαν η νομοθεσια κανει ''ραχη'' στις παρανομιες ομως εν αλλο πραμα, και το τι πρεπει να ανεχομαστε οι καταναλωτες εν αλλο πραμα.

ΦΙΛΕ ΡΑΙ ΕΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΑΛΛΑΞΑ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ, ΠΕ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΝ ΤΟ ΘΩΡΩ.

Και οταν πηγαινεις σε περιπτερο, να μην πιανεις αποδειξη, και να λες και ευχαριστω του περιπτερα που σου λαλει που μεσα του ''να σε καλα μα......α.......αφου εκαμες του δωρο το 17 % φπα και εκεινος δεν προκειτε να το δηλωσει πουποτε.

Ενοια του περιπτερα ομως και ολων των αλλων που εχουν να καμουν με στοκ, γιατι η καταγραφη του τελος του χρονου εχει γινει υποχρεωτικη, οπως και η υποστηριξη της με ηλεκτρονικα συστηματα και ημερομηνιες που δεν αλλαζουν και η παρακολουθηση της απο καταλληλο ατομο ελεκτικου οικου και απο το 2012 εχουν πολλοι εξυπνοβλακες να κλαψουν......

Και για να μην αγχωνεστε....εν ειμαι του φορου εισοδηματος, αλλα ξερω τον πολλα καλα.

LAURONA ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΡΚΕΤΑ.......... :o :lol:
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ?
ΕΙΝΑΙ RAI KAI OXI PAI
TO ΞΕΡΕΙΣ ΕΤΣΙ?
Ναι ρε φιλε σορρυ ηθελα να γραψω Rai , ΞΕΡΩ το εκαμα λαθος :lol:

Ομως τζιε εσενα εν σου φευκει τιποτε, εισαι ψατζη, ξερεις το εννεν? :D

Φιλε μου ειπα σου δεν ηταν τιποτε προσωπικο, και ουτε και ειχε προβλημα να αναφεροσουν σε εμενα, απλα ξεκαθαρισα την θεση μου :D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
dimitris savva

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από dimitris savva »

Εχεις ποσοστά που τουτους και πειράχτηκες; άλλος που θέλει να πει την γνωμη του εν δικαιουτε ή μονο εσύ μιλάς . Εχει και κοσμο που ξέρει πιο πολλά που σενα και που μένα και εν καλα να δεχούμαστε να μαθαίνουμε και που τους αλλους φιλε PAI ή RAI . ηνταλος καμνεις για μια γραμμουα λοξη :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
pai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 13 Φεβ 2011, 10:53

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από pai »

Ναι ρε φιλε σορρυ ηθελα να γραψω Rai , ΞΕΡΩ το εκαμα λαθος :lol:


εν εκαταλαβα το pai τι εχει εν σου αρεσκει φιλος?? :lol: :lol:
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από WAFFEN »

συναδελφοι νομιζω ξεφυγαμε απο το θεμα. συμφωνω να μην υποστηριζουμε τετοιους εμπορους αλλα το ιδιο προιον με τοση διαφορα στην τιμη ειναι υποπτο κατα την γνωμη μου. αν καποιος γνωριζει γιατι να μας διαφωτησει ολους.
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από Rai »

ΑΝ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΑΓΑΔΕΣ .ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ.



http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 7qT6MZkZfo#
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από kanaris »

Rai έγραψε:ΑΝ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΑΓΑΔΕΣ .ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ.



http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 7qT6MZkZfo#
ωραιος!!! ετσι χωρις τσιριλιες βαοοουυυυ κλπ. ησυχα και αποτελεσματικα!!!
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
dimitris savva

Re: Τιμες BERETTA DT11

Δημοσίευση από dimitris savva »

Τον καιρο που καπιοι πηγαιναν με τον ιδιο τροπο κυνηγι στον ακαμα βρεθηκαν πολλοι να τους κατηγορίσουν αν θυμαστε καλα....
τελικα δεν ξερετε τι θελεται δαμεσα. αν πανε πολλα ατομα μαζι εν σας αρεσει. αν δειτε ενα δυο ατομα που κυνηγουν με ιχνηλατες παλε εν να εβρετε να πειτε.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”