Διδακρα

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από kypros »

ρε λεβεντες αν και ειμαι ο μονος που ακομα ασχολειται με καποια πραματα που λετε δαμε εντουτις πρεπει επιτελους οσοι αδυνατουν να καταλαβουν το νοημα καποιον ποστ να μην τα σχολιαζουν ισοπεδονοντας το επιπεδο.

οσοι ειναι σε θεση να εχουν 95% επιτιχιες στισ κυνηγιετικες τους βολες μπορουν να συνεχισουν να αμφισβιτουν τα οφελη του σκεετ στο κυνηγι. οι υπολιποι θα πρεπει απλα να αντιλιφθουν ποσο πισω ειναι. και δεν υπερβαλω...

και για ακομα μια φορα εφανικε οτι οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από kypros »

andros έγραψε:'ρε φιλε μου λεει ασε που στο σκοπευτηριο με βλεπεις ετσι και εχω τετοιες καλες αποδοσεις,εμενα να μου βαλεις γαιδαρο να πετα στο κυνηγη δεν θα τον πετυχω' και μου ξαναειπαν αυτη την κουβεντα οτι και να εισαι καλος στους δισκους δεν σημαινει απαρετιτα να σε και καλος στο κυνηγη...

ε λογικό ρε κοπέλια αν βάλω 10 μηχανάες των δίσκων πάνο στο βουνό τζαι πώ ενός καλου σκοπευτή να ξεκινήσει που τον ποταμό να φκεί τον κρεμμό να ρέξει που μες τα αρκάτζια τζαι μες τα λατζιερά τζαι να του διά ο ήλιος πας την κκελλέν τζαι να του σίρνω τους δίσκους όποτε θέλω εγώ πε μου πόσους εν να έβρει :?: οι φατσιές τζαι τα χτάρματα εν να παραπάνο που τους δίσκους που εν να πέξει :lol: εν τζαι θέλω να θίξω κανένα αλλά άλλο να στέκεσε άνετος τζαι ωραίος πάνο στον βατήρα τζαι να έχεις τον χρόνο σου να προετοιμαστείς για το χτύπημα σου τζαι άλλο να τρέχουν που πάνο σου τα δρώματα που μόλις εφκήκες που ένα δίσβατο μέρος τζαι τζιαμέ που προσπαθείς να πάρεις μια θκιυο αναπνοές :o φρρρουουουο! φέφκει που μες τα πόθκια σου ο πέρτικος τζαι σου μάσιεσε να καταλάβεις εν να που εγίνικεν πόσο μάλλον να τον παίξεις :!:

φιλε μου δυστιχως εισαι πολλα λαθος.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
andros
Full Member
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 09 Δεκ 2010, 18:19

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από andros »

καλά ρε φιλέ θέλεις να μου πείς ότι ε πιο δύσκολο να παίξεις ένα δίσκο παρά εν να πέρτικο πάνο στο βουνό ? εγώ τουτο που εσχολίασα είναι ότι όσο καλές τζαι να είναι οι επιδώσεις κάπιου στο σκοπευτήριο άμα δεν ξέρει πως να περπατά τζαι πως να στέκεται πάνο στο βουνό βάρτου ρίγανι!!!!!
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από kypros »

andros έγραψε:καλά ρε φιλέ θέλεις να μου πείς ότι ε πιο δύσκολο να παίξεις ένα δίσκο παρά εν να πέρτικο πάνο στο βουνό ? εγώ τουτο που εσχολίασα είναι ότι όσο καλές τζαι να είναι οι επιδώσεις κάπιου στο σκοπευτήριο άμα δεν ξέρει πως να περπατά τζαι πως να στέκεται πάνο στο βουνό βάρτου ρίγανι!!!!!
συμφωνω αλλα εαν εισαι προπονημενος και ξερεισ να περπατας, θα παιζεις 4 φορεσ πιο πολυ θηραμα παρα το να εισαι ενας που ξερει να περπατα και να ειναι απλος ενας καλος κυνηγος.

φιλε μου αμα εισαι μες τις λατζιες οπως ειπες ποιο πανο και μες τους κρεμους και πετασουν 10 περτιτζιοι ουλι μερα αν εισαι απλα ενας μανιακος κυνηγος ατε να πεξεις 3 με πολυ ιπερενταση και τιχη. αν εισαι ενας μανιακος κυνηγος που ομως εισαι και σκοπευτης (ειδικα αν ασχολισε με το σκεετ) φιλε μου θα κρεμασεις 8 και θα νιωθεις τζε ασσιμα που σου εφιαν οι αλλοι 2... πιστεψε με δεν σου λαλω υπερβολες. αμα θωρεις τον περτικο για ενα μετρο μονο και μετα χανεται μεσ τισ λατζιες αλλα προλαβενεις μεσ σε εκινο το ενα μετρο να τον καμεις πατσαουρι τοτε καταλαβεις την σημασια της σκοποβολης.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από kypros »

andros έγραψε:καλά ρε φιλέ θέλεις να μου πείς ότι ε πιο δύσκολο να παίξεις ένα δίσκο παρά εν να πέρτικο πάνο στο βουνό ? εγώ τουτο που εσχολίασα είναι ότι όσο καλές τζαι να είναι οι επιδώσεις κάπιου στο σκοπευτήριο άμα δεν ξέρει πως να περπατά τζαι πως να στέκεται πάνο στο βουνό βάρτου ρίγανι!!!!!
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”