Διδακρα

Απάντηση
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Διδακρα

Δημοσίευση από Μοδεστος »

παιδια ξερει κανενας ποσα πληρονεις στο ολυμπιακο σκοπευτιριο για μαθηματα??
και αν ξερετε τις μερες που εχει μαθημα
φιλικα Μοδεστος
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από tracker686 »

Μοδεστος έγραψε:παιδια ξερει κανενας ποσα πληρονεις στο ολυμπιακο σκοπευτιριο για μαθηματα??
και αν ξερετε τις μερες που εχει μαθημα
φιλικα Μοδεστος
10ευρο εξτρα αλλα δεν ξερω τις μερες φιλε,πηγα εγω παλια και τωρα το ποιο πιθανων να αλλαξαν...
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από Μοδεστος »

ok
ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από tracker686 »

[quote="Μοδεστος"]ok
ευχαριστω[
κανε το 20ευρο φιλε σημερα ημουν εκει
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από Μοδεστος »

20 ευρο το μαθημα???
nicolas theocharous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 05 Αύγ 2010, 18:31

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από nicolas theocharous »

παιδια γεα σας τι κανετε??

ρε παιδια σορρυ που το λεω αλλα τι να καμετε τα μαθηματα?

σορρυ αλλα εν πεταμενα λεφτα.

τι θελετε να μαθετε?? να σκοπευετε σωστα?? να καλυτερεψετε τα αντανακλαστικα σας?? να καλυτερεψετε το σημαδι σας η για να γινετε σκοπευτες??

αν ειναι για το τελευταιο να πατε μαθηματα αλλα παλε νομιζω εν δωρεαν αν θελετε να ασχοληθητε σοβαρα γιατι ο προπονητης πληρωνεται απο το σκοπευτηριο.

αν θεετε τα αλλα ολα ουλλοι εχουμε και που καποιο φιλο που να κατεχει λιο που τουτα τα πραγματα, για ποιο λογο να δωσετε τα λεφτα σας σε καποιο που το μονο που τον κοφτει ειναι να πληρωθει??

το φορουμ μας θεμας ειναι και γεματο σκοπευτες και εν νομιζω να ευπαρχει καποιος που δαμεσα που να μεν θελει να βοηθησει.

ξερω εν και ειναι 1000 ευρω εν 20 αλλα και παλε για μενα νομιζω εν αξιζει τον κοπο γιατι σε ενα μαθημα εν καμνεις τιποτε απολυτως ενα συχηστης ακομα παραπανω. για να καμεις σωστη δουλεια θελεις καμια 10ρια μαθηματα ωσπου να καταφερει και ο προπονητης να σε καμει να παιζεις με τον τροπο που θελει.

οποιος θελει να κανονησουμε καμια μερα να παμε παρεα να καμουμε το χαζι μας και να μαθουμε και 4-5 βασικα πραματα.

Εν θελω να παιξω τον ιδιμονα η τον καποιον ουτε ειμαι ο πας σκοπευτης αλλα τα βασικα ξερω τα so οποιος θελει να παμε καμια μερα παρεα να περασουμε την ωρα μας και να μαθουμε και λια πραματα απλα ας μου πει ;) ;) ;) ;)
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από tracker686 »

εγω φιλε μου δεν θα πω ποτε μου οτι ειμε καλος σκοπευτης παντα μου αρεσει να ακουω κατι καινουριο και να γινωμε καθε φορα και καλυτερος,,γιαυτο μια στο καθε τοσο οταν βρω καποιο σκοπευτη καλο και τον εμπιστευτω δεν με πειραζη να τον πλερωσω και να μου πει και αυτος κατι τις,και ουτε ντρεπομε....το κανω αποκλειστικα για μενα και μονο,για να νοιωθω εγω καλα με το οπλο μου και στην ψυχολογια μου
Φιλικα
ΠΣ
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από admin »

winchester έγραψε:εγω φιλε μου δεν θα πω ποτε μου οτι ειμε καλος σκοπευτης παντα μου αρεσει να ακουω κατι καινουριο και να γινωμε καθε φορα και καλυτερος,,γιαυτο μια στο καθε τοσο οταν βρω καποιο σκοπευτη καλο και τον εμπιστευτω δεν με πειραζη να τον πλερωσω και να μου πει και αυτος κατι τις,και ουτε ντρεπομε....το κανω αποκλειστικα για μενα και μονο,για να νοιωθω εγω καλα με το οπλο μου και στην ψυχολογια μου
Φιλικα
ΠΣ
φίλε όλη χρειάζονται ένα 'δάσκαλο΄για να τους βοηθήσει να βελτιωθούν κανένας δέν ξεκίνησε κάτι απο έμφυτη γνώση. Εάν είναι για sporting shooting που ενδιαφέρεσαι ο Πρωταθλητής Κύπρου Πέτρος Ιωάννου έχει σχολή και κάνει ατομικές προπονήσεις με πολύ προσιτές τιμές δοκίμασε τον , αρκετοί φίλοι μου πήγαν κοντά του και είναι ενθουσιασμένοι υπάρχουν τα στοιχεία του στο περιοδικό shoot right...
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
tracker686
Full Member
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: 15 Αύγ 2010, 10:48
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από tracker686 »

admin έγραψε:
winchester έγραψε:εγω φιλε μου δεν θα πω ποτε μου οτι ειμε καλος σκοπευτης παντα μου αρεσει να ακουω κατι καινουριο και να γινωμε καθε φορα και καλυτερος,,γιαυτο μια στο καθε τοσο οταν βρω καποιο σκοπευτη καλο και τον εμπιστευτω δεν με πειραζη να τον πλερωσω και να μου πει και αυτος κατι τις,και ουτε ντρεπομε....το κανω αποκλειστικα για μενα και μονο,για να νοιωθω εγω καλα με το οπλο μου και στην ψυχολογια μου
Φιλικα
ΠΣ
φίλε όλη χρειάζονται ένα 'δάσκαλο΄για να τους βοηθήσει να βελτιωθούν κανένας δέν ξεκίνησε κάτι απο έμφυτη γνώση. Εάν είναι για sporting shooting που ενδιαφέρεσαι ο Πρωταθλητής Κύπρου Πέτρος Ιωάννου έχει σχολή και κάνει ατομικές προπονήσεις με πολύ προσιτές τιμές δοκίμασε τον , αρκετοί φίλοι μου πήγαν κοντά του και είναι ενθουσιασμένοι υπάρχουν τα στοιχεία του στο περιοδικό shoot right...
Με αυτον προπονειουμε :D
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Διδακρα

Δημοσίευση από kypros »

Μοδεστος έγραψε:παιδια ξερει κανενας ποσα πληρονεις στο ολυμπιακο σκοπευτιριο για μαθηματα??
και αν ξερετε τις μερες που εχει μαθημα
φιλικα Μοδεστος

επειδη ειδα αυτο το ποστ τωρα τυχαια θα ηθελα να πω οτι η ημημαθια ειναι πολυ χειροτερη απο την αμαθεια. καλυτερα να μην πηγαινει καποιος σκοπευτηριο παρα να πηγαινει και να ακουει οποινδηποτε δεν ειναι καθηγητης σκοποβολης. οποτε αν θα το κανεις να το κανεις με καποιον που διδασκει σκοποβολη η καποιον σκοπευτη που διδασκει ερασιτεχνικα. και αν εισαι νεαρος προτιμα το σκεετ.
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”