Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από admin »

Τα αποτελαίσματα θα αναρτηθούν μάλλον σήμερα το απόγευμα, ο αγώνας πήγε πάρα πολύ καλά 96 συμμετοχές 43 re-entry και αρκετοί στο kompak. Ο σύνδεσμος θα ενισχυθεί πολύ καλά, Θα αναφερθούν λεπτομεριακά όλα το απόγευμα. Χάρηκα που βρεθήκαμε με τα παιδια΄και παίξαμε όλοι μαζί ήταν μια πραγματική διέξοδος παο τις σκοτούρες και τα προβλήματα έστω και αν είμασταν όλοι λίγο 'σκουριασμένοι'. Ευχαριστώ τον Σωτήρι για τις φωτογραφίες
Προσέχουμε...για να έχουμε
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από pambs »

Anthimos έγραψε:Κοπέλια η ομάδα απο το φορουμ ειχε μεστο ορο στον αγωνα 20/30 με τον μεγαλυτερο αποτέλεσμα στα 23/30 αν θυμαμαι καλα και ο χαμηλοτερος 18/30! Ο Σωτηρης 129 ηταν πανω που τον μεσο όρο και πολυ καλος σκοπευτης και εξαιρετικος φωτογραφος!!!

Στο κομπακ 10 δισκων ο μεσος όρος ηταν 8/10 και ο πιο χαμηλος στην ομαδα ηταν 7 αν δεν καμνω λάθος!!!

Ειμασταν 7 ατομα κι ενας παρατηρητης!! Μπορουσαμε και καλυτερα αλλα ηταν μες τον κωλο μας ο Sotiris 129 με την καμερα και επιασε μας το κομπλεξ της καμερας :D (εμένα τουλαχιστο) :D

Εν τω μεταξυ αν εχετε βαφτισια γαμους και χρειαζεστε φωτογραφο και θελετε μια οικονομικη και καλη λυση στειλτε πμ του Σωτηρη επειδη εν πολλα καλος ( :? καλοπιαννω τον να μεν βαλει το βιντεο που τους καλλικωνω τζαι να με καμει ρεζιλι :lol: :lol: )
Εν το μεταξυ next time πιανετε κανενα τηλ. ωσπου να μου πει ο Αριστος οτι ηρτετε εφυατε
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από Laurona »

sotiris!129 έγραψε:
cyprohunter έγραψε:Απο κατατάξεις τι έγινε; Ας ξεκινήσουμε απο τον τελευταίο για να ξέρουμε ποιον να πηράξουμε! Χεχε :D
αποτελεσμα???
εγω παντως επαιξα παραπανω δυσκους με την φωτογραφικη παρα με το οπλο :lol: :lol: :lol:

Εσυ καλυτερα να παεις να σε δει μιαν αμμαθκιαν ο Σαββας, γιατι εαν κρινω που τον τροπο που σοθ ερκετε το οπλο στην φωτο 21, εν γιαυτο που σου φτααει το καημενο το οπλο σου.

Εν και ειμαι ειδικος αα, ξερεις που να παεις να σου πουν σιουρα, παντως με τα λια που μου εδειξαν τζιε εμενα, τζινη η φωτο λαλει μου πολλα :)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από nature »

Όντως όταν είδα και εγω τη φωτογραφία αυτό είπα αλλά δεν ήξερα ποιος είναι.
Αρτέμη βάλε τον σε πρόγραμμα, 129 επωμίσεις την ημέρα αλιώς άλλαξε σύντροφο..... :D
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από GiorgosT »

Laurona έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:
cyprohunter έγραψε:Απο κατατάξεις τι έγινε; Ας ξεκινήσουμε απο τον τελευταίο για να ξέρουμε ποιον να πηράξουμε! Χεχε :D
αποτελεσμα???
εγω παντως επαιξα παραπανω δυσκους με την φωτογραφικη παρα με το οπλο :lol: :lol: :lol:

Εσυ καλυτερα να παεις να σε δει μιαν αμμαθκιαν ο Σαββας, γιατι εαν κρινω που τον τροπο που σοθ ερκετε το οπλο στην φωτο 21, εν γιαυτο που σου φτααει το καημενο το οπλο σου.

Εν και ειμαι ειδικος αα, ξερεις που να παεις να σου πουν σιουρα, παντως με τα λια που μου εδειξαν τζιε εμενα, τζινη η φωτο λαλει μου πολλα :)
εν πολλα χαμηλό του!!
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από Artemis G. »

nature έγραψε:Όντως όταν είδα και εγω τη φωτογραφία αυτό είπα αλλά δεν ήξερα ποιος είναι.
Αρτέμη βάλε τον σε πρόγραμμα, 129 επωμίσεις την ημέρα αλιώς άλλαξε σύντροφο..... :D
Φιλε μου εν μπορω... εμιλισα με τους παλιους συνκυνηγους του και ειπαν οτι εν δεχονται επιστροφες
Σοβαρα τωρα...εν και πως ειμαι εγω ο ειδικος αλλα επειδη τον ειδα οι αποτυχιες του εν λιες... και καποτε που σαλαβατα για το οπλο εν πελλαρες που λαλει... εν που εν παραδεχετε τες πελλαρες του...
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
nature
Full Member
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: 12 Αύγ 2010, 00:32

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από nature »

Τότε σκέφτου πόσο ακόμα καλύτερος μπορεί να γίνει αν διορθώσει και την επώμιση-κοντάκκι του. Τώρα που το σκέφτομαι, μεν του πεις τίποτε μια χαρά είναι :lol: .
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από virtualgreek »

Αν κρίνω από την φωτογραφία Νο. 21, είναι λίγο χαμηλό το όπλο, αλλά ότι πρέπει για το κυνήγι. Και αν κρίνω από την στάση του και την κατεύθυνση που δείχνουν οι κάννες, άρα ο δίσκος ήταν ψηλός, πάω στοίχημα ότι ο συγκεκριμένος δίσκος έσπασε.

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από sotiris!129 »

GiorgosT έγραψε:
Laurona έγραψε:
sotiris!129 έγραψε: αποτελεσμα???
εγω παντως επαιξα παραπανω δυσκους με την φωτογραφικη παρα με το οπλο :lol: :lol: :lol:

Εσυ καλυτερα να παεις να σε δει μιαν αμμαθκιαν ο Σαββας, γιατι εαν κρινω που τον τροπο που σοθ ερκετε το οπλο στην φωτο 21, εν γιαυτο που σου φτααει το καημενο το οπλο σου.

Εν και ειμαι ειδικος αα, ξερεις που να παεις να σου πουν σιουρα, παντως με τα λια που μου εδειξαν τζιε εμενα, τζινη η φωτο λαλει μου πολλα :)
εν πολλα χαμηλό του!!
ρε μα πατε καλα λαλειτε να εκαμα 21/30 και τα τελευταια 2 χρονια να επαιξα σκοπευτηριο 2 φορες με την χτεσινη? :lol:
το οπλο ειναι 100%πανω μου, στη φωτογραφια 21 που βλεπεται ειναι ακριβος την φαση της ντουφεκιας, τα σκαγια μπορει να φενουνται στην οικονα που βλεπεται αλλα λογο σμικρινσης της φωτογραφιας για να αναρτηθει εσεις δεν τα βλεπεται...
το οπλο ειναι κυνηγετικο παναλαφρο γιαυτο το λογο μετα την βολη οι καννες μου επαεναν και 1 μετρο πανω :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Σκοπευτικοί φιλανθρωπικοί αγώνες

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε: ρε μα πατε καλα λαλειτε να εκαμα 21/30 και τα τελευταια 2 χρονια να επαιξα σκοπευτηριο 2 φορες με την χτεσινη? :lol:
το οπλο ειναι 100%πανω μου, στη φωτογραφια 21 που βλεπεται ειναι ακριβος την φαση της ντουφεκιας, τα σκαγια μπορει να φενουνται στην οικονα που βλεπεται αλλα λογο σμικρινσης της φωτογραφιας για να αναρτηθει εσεις δεν τα βλεπεται...
το οπλο ειναι κυνηγετικο παναλαφρο γιαυτο το λογο μετα την βολη οι καννες μου επαεναν και 1 μετρο πανω :lol:
ρε μα οι να σου λαλουμε και να μας λαλεις!!!!!!!! :lol: :lol:
ε και ειπεν σου κανενας οτι το 21/30 εν καλο αποτελεσμα ? 21/30 αν επεζα ηταν να εκαμνα εγω επειδη οπως ξερεις ηταν να χασω 1-2 και ηταν να φουτουνιαστω κ.τ.λ.... ξερεις εσυ....
ανυγουει για ολη αυτη την συγχηση και πρωσοπικη επιθεση προς το ατομο σου πιστευκω οτι εν ο φωτογραφος που φτεει.... :?
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ”