ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ-ΒΟΛΗ

Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ-ΒΟΛΗ

Δημοσίευση από KALLITZIA »

ΕΝ ΑΓΡΑΦΟΣ ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΝΟΜΟΣ ΤΟΥΤΟΣ ΦΙΛΕ ΣΩΤΗΡΗ??? ΟΚ ΑΝ ΔΕΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΩ ΤΟΝ ΛΑΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΥΣΤΕΡΑ ΕΝΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΒΥΕ ΒΥΕ ΕΝ ΣΟΥ ΠΕΖΩ ΤΗΝ 2 ΕΠΙΔΗ ΕΝ ΙΣΕ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΔΗ ΕΧΕΙ ΑΓΡΑΦΟ ΝΟΜΟ...ΚΥΡΙΕ ΛΕΙΣΟΝ :lol: :lol: :lol: ΦΙΛΙΚΑ ΦΙΛΟΣ KALLITZIA :geek:
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ-ΒΟΛΗ

Δημοσίευση από virtualgreek »

sotiris!129 έγραψε:φιλε μου το μοναδικο θηραμα που δικαιουμαστε να πυροβολησουμε 2 φορες εναντιων του ειναι το τραυματισμενο θηραμα, και αυτο για να μην παει να πεθανει καπου αλλου απαλασοντας το απο αργο και βασανιστικο θανατο!
δεν ειναι θεμα Terminator ειναι θεμα αυξησης του βαθμου δυσκολιας δυνοντας με αυτο τον τροπο στο θηραμα περισσοτερες πιθανοτητες να ζησει :ugeek:
φιλικα Σωτηρης
Τωρά σου βγάζω το καπέλο!
Μπράβο λεβέντη μου!

ΥΓ. Terminator ??? Ποιός μου εφώναξε ? :lol:
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ-ΒΟΛΗ

Δημοσίευση από Rai »

Είδες το Σωτηρούιν απάντηση για τον φίλον του....
Σώτο το πνίγεις το φιδάκι ?
Σε κάποιαν φάση την Κυριακήν στους αγώνες μετά απο σπασίματα των πιάτων με την δέυτερη,γυρίζει πάνω μου ο διαιτητής και λαλεί μου :'Εν να έσχει και double μετά ρε φίλε " :lol: :lol:
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
KALLITZIA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 396
Εγγραφή: 15 Απρ 2013, 13:14

Re: ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ-ΒΟΛΗ

Δημοσίευση από KALLITZIA »

Rai έγραψε:Είδες το Σωτηρούιν απάντηση για τον φίλον του....
Σώτο το πνίγεις το φιδάκι ?
Σε κάποιαν φάση την Κυριακήν στους αγώνες μετά απο σπασίματα των πιάτων με την δέυτερη,γυρίζει πάνω μου ο διαιτητής και λαλεί μου :'Εν να έσχει και double μετά ρε φίλε " :lol: :lol:
XAXAXAXAXA :lol: :lol: :lol: :lol:
««TZINIOS XORIS SHILLO EN ANTHROPOS XORIS V@@LO»»
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ-ΒΟΛΗ

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε:φιλε μου το μοναδικο θηραμα που δικαιουμαστε να πυροβολησουμε 2 φορες εναντιων του ειναι το τραυματισμενο θηραμα, και αυτο για να μην παει να πεθανει καπου αλλου απαλασοντας το απο αργο και βασανιστικο θανατο!
δεν ειναι θεμα Terminator ειναι θεμα αυξησης του βαθμου δυσκολιας δυνοντας με αυτο τον τροπο στο θηραμα περισσοτερες πιθανοτητες να ζησει :ugeek:
φιλικα Σωτηρης


Ειμαι περηφανος που εισαι φιλος μου... ειμαι περηφανος που μου εδωσες την ευκαιρια της ζωης μου να ειμαι συνκυνηγος σου....

Τελικα κατι εμαθες και απο εμενα..... :lol: :lol: :lol:
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
GiorgosT
Full Member
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 23 Δεκ 2010, 13:04
Τοποθεσία: Nicosia

Re: ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ-ΒΟΛΗ

Δημοσίευση από GiorgosT »

Xωρίς να είμαι ο έμπειρος να σου εισηγηθώ όταν πας στο σκοπευτήριο για προπόνηση να βάζεις μόνο ένα φυσίγγιο όταν αρχίσεις να σπάζεις δίσκους να βάλεις και δεύτερο. Ο κ Μακρής τι λέει?
ΗΟΜΟ HOMINI LUPUS
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ-ΒΟΛΗ

Δημοσίευση από Artemis G. »

Το ιδιο θεμα εχω το και εγω... πιστευα οτι ηταν λογο του τσοκ και της αποστασης...ταχα εν πιο κλειστο και στα 25 μετρα ειχα καλυτερη οπτικη απο τα 10... ενω μετα εκαταλαβα οτι εν θεμα ψυχολογιας.... παντα στην πρωτη ειχα την αισθηση μεσα μου οτι ταχα " εχω το !!! Εν σιουρο !!! Που παεις χρυσο μου !!!!" Αλλα παντα εχανα το... και στην δευτερη επιανα τα chance μου.... αμαν ειμουν πιο ψυχραιμος η δευτερη ηταν θανατηφορα...αμαν εχανα το ππουσουλα μου.η δευτερη ηταν απλα για να πω οτι επεξα την...
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ-ΒΟΛΗ

Δημοσίευση από canastas »

τι τσοκ χρησιμοποίας στο όπλο σου...?? δοκίμασε να παίζεις μόνο με την δεύτερη σου για να δεις τι ποσοστό επιτυχίας έχεις???
THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ-ΒΟΛΗ

Δημοσίευση από virtualgreek »

GiorgosT έγραψε:Xωρίς να είμαι ο έμπειρος να σου εισηγηθώ όταν πας στο σκοπευτήριο για προπόνηση να βάζεις μόνο ένα φυσίγγιο όταν αρχίσεις να σπάζεις δίσκους να βάλεις και δεύτερο. Ο κ Μακρής τι λέει?

Δεν λέει εάν δεν δει.

Σωστή η σκέψη και προσέγγιση για δοκιμές με το ένα φυσίγγιο, αλλά πρέπει να είναι και κάποιος πίσω από τον σκοπευτή για να δει που πάει η ντουφεκιά του.

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ-ΒΟΛΗ

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Σε εμένα φίλοι συμβένει το αντίθετο, δηλ 70% πέρνω το θύραμα με την πρώτη τουφεκιά και 30% με την δεύτερη. Υποψιν οτι πρώτη τουφεκιά εννοώ και αν κάνω επιλογή της 2ης κάννης.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΣΚΟΠΕΥΣΕΙΣ”