Αεροβόλο πιστόλι (γενική συζήτηση)

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Αεροβόλο πιστόλι (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από marinos.a »

Ανοίγω αυτή την ενότητα για να συζητούμε θέματα που αφορούν αυτο το νεο παιγνιδάκι που πλέων μπορούμε να αποκτήσουμε στη Κύπρο.

Καταρχήν να ξεκαθαρίσω οτι το αεροβόλο πιστόλι ακόμα και να επιτρέπετε δεν συστήνεται σαν κυνηγετικό εργαλείο παρα μονο για ελεγχο επιβλαβών απο πολυ κοντινή απόσταση (Ποντίκα).

Για μενα αποτελούσε πάντα ενα αντικείμενο που επιθυμούσα καταρχήν διότι μου αρεσει πολύ σαν όπλο και κατ α δεύτερο για να μπορώ να ασχοληθώ με την σκοποβολή είτε οργανωμένα στο σκοπευτήριο ειτε στην άνεση του υπογείου μου τα βράδια.

Αυτος ειναι και ο λογος που επέλεξα να αγοράσω ενα οπλο που εχει κυρίως σκοπευτικό χαρακτήρα αφου είναι πνευματικό και δεν είναι επαναληπτικό.

Ουσιαστικά, εχει πανω ενσωματωμένη μια τρόμπα, το ανοίγεις, βάζεις σφαιρουα και σαντο κλεινεις πομπαρει και αερα και είναι έτυμο για βολή.
20140124_074239.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Αεροβόλο πιστόλι (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από kyriakos304 »

marinos.a έγραψε:Ανοίγω αυτή την ενότητα για να συζητούμε θέματα που αφορούν αυτο το νεο παιγνιδάκι που πλέων μπορούμε να αποκτήσουμε στη Κύπρο.

Καταρχήν να ξεκαθαρίσω οτι το αεροβόλο πιστόλι ακόμα και να επιτρέπετε δεν συστήνεται σαν κυνηγετικό εργαλείο παρα μονο για ελεγχο επιβλαβών απο πολυ κοντινή απόσταση (Ποντίκα).

Για μενα αποτελούσε πάντα ενα αντικείμενο που επιθυμούσα καταρχήν διότι μου αρεσει πολύ σαν όπλο και κατ α δεύτερο για να μπορώ να ασχοληθώ με την σκοποβολή είτε οργανωμένα στο σκοπευτήριο ειτε στην άνεση του υπογείου μου τα βράδια.

Αυτος ειναι και ο λογος που επέλεξα να αγοράσω ενα οπλο που εχει κυρίως σκοπευτικό χαρακτήρα αφου είναι πνευματικό και δεν είναι επαναληπτικό.

Ουσιαστικά, εχει πανω ενσωματωμένη μια τρόμπα, το ανοίγεις, βάζεις σφαιρουα και σαντο κλεινεις πομπαρει και αερα και είναι έτυμο για βολή.
20140124_074239.jpg

Μαρίνο άρεσε μου τούτο παρά τα άλλα με μπουκαλούα. Υπάρχει στην Κύπρο; Δώσε παραπάνω πληροφοριές για το maximum οφέλιμο της βολής. Τιμή;
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
GRIGORIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2012, 18:32

Re: Αεροβόλο πιστόλι (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από GRIGORIS »

Κατα εμένα σε γενικές γραμμές είναι ένα άχριστο εργαλείο για την Κύπρο. Περισσότερο θα επωφελιθούν οι ληστές παρά οι λάτρεις των αεροβόλων :D. Ενα μπουκάρουν στα καταστήματα τωρά με πολλά απο αυτα :lol:
Λαγός χωρίς σκύλο, Αρσενικός χωρίς β@@ο!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Αεροβόλο πιστόλι (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από Pathfinder »

marinos.a έγραψε:Ανοίγω αυτή την ενότητα για να συζητούμε θέματα που αφορούν αυτο το νεο παιγνιδάκι που πλέων μπορούμε να αποκτήσουμε στη Κύπρο.

Καταρχήν να ξεκαθαρίσω οτι το αεροβόλο πιστόλι ακόμα και να επιτρέπετε δεν συστήνεται σαν κυνηγετικό εργαλείο παρα μονο για ελεγχο επιβλαβών απο πολυ κοντινή απόσταση (Ποντίκα).

Για μενα αποτελούσε πάντα ενα αντικείμενο που επιθυμούσα καταρχήν διότι μου αρεσει πολύ σαν όπλο και κατ α δεύτερο για να μπορώ να ασχοληθώ με την σκοποβολή είτε οργανωμένα στο σκοπευτήριο ειτε στην άνεση του υπογείου μου τα βράδια.

Αυτος ειναι και ο λογος που επέλεξα να αγοράσω ενα οπλο που εχει κυρίως σκοπευτικό χαρακτήρα αφου είναι πνευματικό και δεν είναι επαναληπτικό.

Ουσιαστικά, εχει πανω ενσωματωμένη μια τρόμπα, το ανοίγεις, βάζεις σφαιρουα και σαντο κλεινεις πομπαρει και αερα και είναι έτυμο για βολή.
20140124_074239.jpg
Δωσε κατιτις παραπανω πληροφοριες ρε φιλουι;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΣΤΟΧΟΣ”