Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Απάντηση
BLUE DE GASCOGNE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 21 Ιαν 2013, 15:59

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από BLUE DE GASCOGNE »

ΟΚ ΦΙΛΕ.ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟ ΤΑ ΕΙΔΑ ΤΩΡΑ. ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ ΑΝΑΛΟΓΟΣ..
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από christy2000 »

Γεια σας παιδες!Εχει λιγο καιρο που ψαχνω και εγω για αεροβολο κα μετα απο λιγη μελετη,κατεληξα σε μια short list,που απο οτι βλεπω οι αποψεις διυσταντε, η μαλλων ολοι ενα απο αυτα τα οπλα επειλεγουν,πλην των παρα πολυ ψαγμενων που ειναι για αλλες καταστασεις :lol: .Κατελειξα στο BSA MK2 R10-1000E, AIR ARMS S510-900E, WEIREUCH HW100-1000 εως_1100E,
WALTHER DOMINATOR 1250-750E
Η ερωτηση μου ειναι πιο απο αυτα τα οπλα εχει καλυτερο value=money αφου εγω σαν αρχαρειος δεν μπορω με το να ριξω 5-10 βολες σε ενα καταστημα να γνωριζω ακριβως τη αγοραζω και μεγαλω ρολο στην αγορα μου θα παιξει πιο απο τα πιο πανω εχει λιγοτερες φθορες γιατι αν ειναι να παρω κατι και να τρεχω καθε 2 γεμισματα στον οπλουργο τι να το κανω?
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από marinos.a »

τούτη η τιμή του Air Arms δεν ισχύει?

http://www.oploemboriki.com/airarms.html
Si vis pacem, para bellum
BLUE DE GASCOGNE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 21 Ιαν 2013, 15:59

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από BLUE DE GASCOGNE »

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΑΚΟ Ο ΦΙΛΟΣ CHRISTY.
ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΑ EVANIX ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΦΕΡΝΕΙ Ο ΛΑΚΗΣ ΚΥΝΗΓΟΣ.ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΑΕΡΟΒΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ.ΤΙ ΑΠΟΨΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ EVANIX ΕΥΘΥΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ?
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από christy2000 »

marinos.a έγραψε:τούτη η τιμή του Air Arms δεν ισχύει?

http://www.oploemboriki.com/airarms.html
Ειναι περιπου οι τιμες περιλαμβανομενων του φακου τιμης πανω-κατω 150Ε, δυποδα και θηκη.Πανω κατω
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από christy2000 »

BLUE DE GASCOGNE έγραψε:ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΑΚΟ Ο ΦΙΛΟΣ CHRISTY.
ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΑ EVANIX ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΦΕΡΝΕΙ Ο ΛΑΚΗΣ ΚΥΝΗΓΟΣ.ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΑΕΡΟΒΟΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ.ΤΙ ΑΠΟΨΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ EVANIX ΕΥΘΥΒΟΛΙΑ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ?
Ειναι παρα πολυ καλα απο οτι διαβασα,μαλιστα ειναι μερικα μοντελλα που ειναι ημυαυτοματα αλλα οι τιμες φιλε νομιζω ειναι πολυ ψηλες σε σχεση με αυτα που αναφερα.
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
pambs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 249
Εγγραφή: 23 Απρ 2011, 19:22

Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από pambs »

Οι τιμες που πουλουν μερικοι ειναι παρα πολυ ψηλες μεχρι αδειας! Τις καλυτερες τιμες τις εχει η οπλοεμπορικη αν και δεν παω το τυπο για να μην πει κανενας οτι κανω διαφημιση. Μαλιστα οι τιμες του ειναι καλυτερες απο πολλα καταστηματα του εξωτερικου με αποτελεσμα να κανει πολλες εξαγωγες


Sent from my iPad mini using Tapatalk HD
BLUE DE GASCOGNE
Full Member
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: 21 Ιαν 2013, 15:59

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από BLUE DE GASCOGNE »

το εψαξα πραγματικα τα EVANIX ειναι τα πιο δυνατα αεροβολα στην αγορα τωρα και ειναι και ερκετα ευθυβολα.οι τιμες που εχει ο λακης ειναι ολα μαζι.(φακο κλπ..)..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BLUE DE GASCOGNE την 21 Μάιος 2013, 09:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από marinos.a »

ΟΚ, απλά αν θέλεις να ασχοληθείς σοβαρά με την σκοποβολή, μην πάρεις ημιαυτόματο
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Αεροβόλα (γενική συζήτηση)

Δημοσίευση από kyriakos304 »

marinos.a έγραψε:ΟΚ, απλά αν θέλεις να ασχοληθείς σοβαρά με την σκοποβολή, μην πάρεις ημιαυτόματο

Για το HW90 τι έχετε να πείτε;
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΣΤΟΧΟΣ”