Trap

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: trap

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ....ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΕΝ ΠΟΛΛΑ!!!

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΥΟ ΜΩΡΑ ΜΙΚΡΑ ΕΤΑ ΟΥΛΛΑ ΤΖΙΑΜΕ....ΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΥΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΣΗ!

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ!ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ ΕΠΝΑΣΑ(ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ)......ΟΟΟΟΧ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ, ΔΕΝ ΜΕ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ ΩΡΕΣ :D

ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΛΙΟ ΤΗΝ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 6.00).... ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟ....ΚΑΛΥΤΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ :P :P :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: trap

Δημοσίευση από admin »

ΥΓ. Να ρωτήσω ξανά αν θα έρτει κανένας να πέξουμε καμιά πουλα τραπ στο Αρμενοχώρι την Κυριακή που έρκετε; :lol:[/quote]


Μάλλον ναί εγώ θα ξέρω σίγουρα το Σάββατο λόγω και κάποιας δουλειάς αλλά μάλλον είμαι οκ
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: trap

Δημοσίευση από admin »

ΥΓ. Να ρωτήσω ξανά αν θα έρτει κανένας να πέξουμε καμιά πουλα τραπ στο Αρμενοχώρι την Κυριακή που έρκετε; :lol:[/quote]


Μάλλον ναί εγώ θα ξέρω σίγουρα το Σάββατο λόγω και κάποιας δουλειάς αλλά μάλλον είμαι οκ
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: trap

Δημοσίευση από Laurona »

Εκτος απροοπτου θα περασω και γω για παρεα και καφε, αφου το οπλο δεν τα καταφερα να το παρω ακομα στον Γιωργο για να σασουμε το κοντακι.

Εχει 3 βδομαδες που παει και ερκετε στο αυτοκινητο :x
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: trap

Δημοσίευση από mouzouris »

Laurona έγραψε:Εκτος απροοπτου θα περασω και γω για παρεα και καφε, αφου το οπλο δεν τα καταφερα να το παρω ακομα στον Γιωργο για να σασουμε το κοντακι.

Εχει 3 βδομαδες που παει και ερκετε στο αυτοκινητο :x
Αααα ωραία αρκέψαμε τζιαι σωροφκούμαστε !!! :P
Ευκαιρία να φέρω τζιαι τους πίνακες δοκιμής να ελέγξουμε Χρύσανθε που κτυπά το όπλο. Όι να το κατεβάσεις που το αυτοκίνητο. :lol:
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: trap

Δημοσίευση από Pathfinder »

mouzouris έγραψε:
Laurona έγραψε:Εκτος απροοπτου θα περασω και γω για παρεα και καφε, αφου το οπλο δεν τα καταφερα να το παρω ακομα στον Γιωργο για να σασουμε το κοντακι.

Εχει 3 βδομαδες που παει και ερκετε στο αυτοκινητο :x
Αααα ωραία αρκέψαμε τζιαι σωροφκούμαστε !!! :P
Ευκαιρία να φέρω τζιαι τους πίνακες δοκιμής να ελέγξουμε Χρύσανθε που κτυπά το όπλο. Όι να το κατεβάσεις που το αυτοκίνητο. :lol:
Πιαστους που κοντα και οπου νασαι ξεκινα η φασσα και να σου τα φερνουν μες τον Αυγουστο για σασματα και θα βουραςςςςς!!:)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: trap

Δημοσίευση από kanaris »

admin έγραψε:ΥΓ. Να ρωτήσω ξανά αν θα έρτει κανένας να πέξουμε καμιά πουλα τραπ στο Αρμενοχώρι την Κυριακή που έρκετε; :lol:

Μάλλον ναί εγώ θα ξέρω σίγουρα το Σάββατο λόγω και κάποιας δουλειάς αλλά μάλλον είμαι οκ[/quote]
Τι ωρα θα πατε?
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: trap

Δημοσίευση από mouzouris »

kanaris έγραψε:
admin έγραψε:ΥΓ. Να ρωτήσω ξανά αν θα έρτει κανένας να πέξουμε καμιά πουλα τραπ στο Αρμενοχώρι την Κυριακή που έρκετε; :lol:

Μάλλον ναί εγώ θα ξέρω σίγουρα το Σάββατο λόγω και κάποιας δουλειάς αλλά μάλλον είμαι οκ
Τι ωρα θα πατε?[/quote]

Γύρω στις 9:30. :)
dimitris savva

Re: trap

Δημοσίευση από dimitris savva »

Καλα ρε κοπελια για να παιξεται τραπ δεν πρεπει να εχετε και το καταληλο οπλο?
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: trap

Δημοσίευση από Laurona »

Οχι...μονο το καταλληλο σωμα :-D :-D :-D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “TRAP”