Trap

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: trap

Δημοσίευση από admin »

mouzouris έγραψε:Ειναι κανένας διαθέσιμος να ξεκινήσουμε σιγά σιγά τις προπονήσεις στο trap. Υπολογίζω να ξεκινήσω να προπονούμε λίγο στο σκοπευτήριο του Αρμενοχωρίου και με παρέα οι προπονήσεις γίνονται πιο σωστά και συχνά.
Θέλω πολύ να δοκιμάσω αυτότο άθλημα αν τα καταφέρω Σάββατο θα σε πάρω τηλέφωνο
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: trap

Δημοσίευση από virtualgreek »

admin έγραψε:
mouzouris έγραψε:Ειναι κανένας διαθέσιμος να ξεκινήσουμε σιγά σιγά τις προπονήσεις στο trap. Υπολογίζω να ξεκινήσω να προπονούμε λίγο στο σκοπευτήριο του Αρμενοχωρίου και με παρέα οι προπονήσεις γίνονται πιο σωστά και συχνά.
Θέλω πολύ να δοκιμάσω αυτότο άθλημα αν τα καταφέρω Σάββατο θα σε πάρω τηλέφωνο
Καλημέρα κύριοι,

στην προσπάθεια μας να μειώσουμε την απόσταση που μας χωρίζει από τις εθνικές ομάδες άλλων χωρών, έχουμε αναγνωρίσει ορισμένα σημεία στα οποία υστερούμε στο συγκεκριμένο άθλημα και για τα οποία καταβάλουμε προσπάθεια να τα καλύψουμε. Πχ. σωστό προπονητικό πρόγραμμα μακράς διαρκείας, επαφή με το άθλημα ακόμη και την νεκρά περίοδο, φιλικές ανεπίσημες ημερίδες μεταξύ των αθλητών κλπ.

Για το τελευταίο υπάρχει και πρόγραμμα το οποίο καταρτίστηκε και περιλαμβάνει οργανωμένες προπονήσεις στα σκοπευτήρια που διαθέτουν γήπεδα τραπ. Το πρόγραμμα μπορώ να σας στο στείλω μέσον εμαίλ. Στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα όσοι ενδιαφέρεστε και θα σας το προωθήσω.

Πολύ θα ήθελα να βρεθούμε αύριο, και το έχω υποσχεθεί στον Άριστο, αλλά δυστηχώς αύριο δεν θα μπορέσω λόγο αναχωρήσεως μου στο εξωτερικό. Όταν επιστρέψω με το καλό, ξαναμιλάμε.

Σ. Μακρής
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: trap

Δημοσίευση από mouzouris »

Το τηλέφωνο μου το έχεις. Νομίζω δηλαδή! :) :)
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: trap

Δημοσίευση από admin »

Αν δέν το έχω θα αγοράσω ένα περιοδικό να το βρώ ;) ;)
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: trap

Δημοσίευση από Nikos »

virtualgreek έγραψε:
admin έγραψε:
mouzouris έγραψε:Ειναι κανένας διαθέσιμος να ξεκινήσουμε σιγά σιγά τις προπονήσεις στο trap. Υπολογίζω να ξεκινήσω να προπονούμε λίγο στο σκοπευτήριο του Αρμενοχωρίου και με παρέα οι προπονήσεις γίνονται πιο σωστά και συχνά.
Θέλω πολύ να δοκιμάσω αυτότο άθλημα αν τα καταφέρω Σάββατο θα σε πάρω τηλέφωνο
Καλημέρα κύριοι,

στην προσπάθεια μας να μειώσουμε την απόσταση που μας χωρίζει από τις εθνικές ομάδες άλλων χωρών, έχουμε αναγνωρίσει ορισμένα σημεία στα οποία υστερούμε στο συγκεκριμένο άθλημα και για τα οποία καταβάλουμε προσπάθεια να τα καλύψουμε. Πχ. σωστό προπονητικό πρόγραμμα μακράς διαρκείας, επαφή με το άθλημα ακόμη και την νεκρά περίοδο, φιλικές ανεπίσημες ημερίδες μεταξύ των αθλητών κλπ.

Για το τελευταίο υπάρχει και πρόγραμμα το οποίο καταρτίστηκε και περιλαμβάνει οργανωμένες προπονήσεις στα σκοπευτήρια που διαθέτουν γήπεδα τραπ. Το πρόγραμμα μπορώ να σας στο στείλω μέσον εμαίλ. Στείλτε μου ένα προσωπικό μήνυμα όσοι ενδιαφέρεστε και θα σας το προωθήσω.

Πολύ θα ήθελα να βρεθούμε αύριο, και το έχω υποσχεθεί στον Άριστο, αλλά δυστηχώς αύριο δεν θα μπορέσω λόγο αναχωρήσεως μου στο εξωτερικό. Όταν επιστρέψω με το καλό, ξαναμιλάμε.

Σ. Μακρής
Καλό ταξίδι φίλε Σάββα!! :)
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: trap

Δημοσίευση από virtualgreek »

Nikos έγραψε:Καλό ταξίδι φίλε Σάββα!! :)

Ευχαριστώ Νίκο μου.

Το πιο πιθανών να μπαίνω για λίγο αργά το βράδυ.

Θα τα πούμε όταν επιστρέψω.

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: trap

Δημοσίευση από mouzouris »

Έσιη κανέναν για την Κυριακή 11/5 να πάμε σκοπευτήριο να παίξουμε καμιά πούλα τραπ; Μιλώ συγκεκριμένα για το διεθνές σκοπευτήριο Αρμενοχωριού. :)
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: trap

Δημοσίευση από admin »

Αν δέν έχω υποχρεώσεις νομίζω έχω βαφτίσια (πάλε) να πάμε να μου κάμεις κανένα μάθημα μιλάμε για πρωινές ώρες σωστά?
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: trap

Δημοσίευση από mouzouris »

admin έγραψε:Αν δέν έχω υποχρεώσεις νομίζω έχω βαφτίσια (πάλε) να πάμε να μου κάμεις κανένα μάθημα μιλάμε για πρωινές ώρες σωστά?
6 το πρωί εν καλά ; :lol: :lol: Αν θέλει κά[ποιος να δοκιμάσει για πρώτη φορά το τραπ είναι ευπρόσδεκτος . :)
Εξάλλου και εγώ έχω κάνει μια αποχή κοντά στα 12 με 15 χρόνια τζιαι θωρώ τους δίσκους τωρά τζιαι νομίζω ότι πασειν με 200...
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: trap

Δημοσίευση από Laurona »

Πειτε ωρα κ αν τα καταφερω υα δωκω τον γυρο μου
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Απάντηση

Επιστροφή στο “TRAP”