Trap

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: trap

Δημοσίευση από Pathfinder »

mouzouris έγραψε:Κάθε πράμα στον τζιαιρό του !!! Εν κύκλος τζιαι γυρίζει, γι' αυτό ζήστε τον όσο καλύτερα μπορείτε ...........


ΥΓ. Ότι σας λαλεί η μαστόρισα σας να την ακούτε για να μεν σας κόψει μετά το τζινίη. :lol:
Να κοψει το τζινιη..?εκει θα χεστουμε που λαλουν και οι αδερφοι καλαμαραες ;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: trap

Δημοσίευση από MARIOSE »

Κοπέλια εν "εσχίσετε τη γάτα" από την αρχή??

Εγώ εδοκίμασα να τη σχίσω τζιαί έκαμεν με ολομάτζελλον... :lol: :lol:

Τωρά είμαστε 4-1 σπίτι, νομίζω το αποτέλεσμα εν καθαρό, εν άνισος ο αγώνας.. :mrgreen: .
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: trap

Δημοσίευση από πανικος »

κοπελια απο μαρτιο μεχρι 15 αυγουστου εγω ειμαι με την οικογενεια καθε σαββατπκυριακο λουνα παρκ μπαρακια εστιατορια.στις 16 αυγουστου και τα επομενα σαββατοκυριακα μεχρι 28 φεβρουαριου ειμαι off.ουτε βαβτισια ουτε γαμοι ουτε γενεθλια της ειπα "
-πηγαινε με το μωρο και ειναι σαν να ειμαι διπλα σας ,νομιζεις εγω εν θελω να ερτω μαζι σας?ομως γαμ...το η παρεα τι θα πει ?εγω νομιζεις θελω να γυριζω τα βουνα οπως τον φτανο ολη μερα?αλλα αν δεν παω θα καμω ξηλωσια τους αλλους ;) και η απαντηση¨......που θα θελαμε.....
-ναι καταλαβω σε μωρο μου πηγαινε εν κριμα να χασεις την εξορμηση .πηγαινε και καλο βολι.ελα οτι ωρα θελεις εν πειραζει που να ερτεις χτιτζιον οπως το ζομπι και να παεις να λουθεις και να πεσεις ξερος.
και η original απαντηση
-εν περιττον τζε εσυ παλε να πας τζινη?εν ηξερω τι καταλαβετε που πατε ,εν θα παω ουτε εγω αν δεν ερτεις μαζι μας στο γαμο.εν με κοφτει εβαρεθηκα καθε κυριακη μονη μου :twisted:
αποτελεσμα :D :D ετσι χανονται περιπου οι μισες εξορμησεις :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: trap

Δημοσίευση από MARIOSE »

Είπαμε φίλε Πανίκο => ο αγώνας είναι άνισος.. :lol:
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: trap

Δημοσίευση από Pathfinder »

MARIOSE έγραψε:Είπαμε φίλε Πανίκο => ο αγώνας είναι άνισος.. :lol:
Ως τζιε εσυ καμνεις παραπονα ρε Μαριε!Ρε εσυ εισαι βασιλιας ρε!!! ;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

By the way αλλαξαμε το θεμα των παιδιων και τους το χαλουμε.Να ανοιξουμε ενα αλλο θεμα για τους παντρεμενους και τις δικαιολογιες αφορμες/ιδιοτροπιες των γυναικων μας :):):)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re:

Δημοσίευση από MARIOSE »

Pathfinder έγραψε:By the way αλλαξαμε το θεμα των παιδιων και τους το χαλουμε.Να ανοιξουμε ενα αλλο θεμα για τους παντρεμενους και τις δικαιολογιες αφορμες/ιδιοτροπιες των γυναικων μας :):):)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
:lol: Σωστός φίλε.
axerkwtis

trap

Δημοσίευση από axerkwtis »

Οκ...καταλαβαμε..εν παντρευκουμαστε ποττε...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: trap

Δημοσίευση από Pathfinder »

axerkwtis έγραψε:Οκ...καταλαβαμε..εν παντρευκουμαστε ποττε...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Μεν ακουτε πελλαρες τζιε εν ωραιο πραμα ο γαμος...αμαν τζοιμουντε οι νυφες ;)...αστειεφκουμε παλε...:)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
mouzouris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 621
Εγγραφή: 24 Οκτ 2012, 22:29
Τοποθεσία: Λεμεσός
Επικοινωνία:

Re: trap

Δημοσίευση από mouzouris »

[quote="axerkwtis"]Οκ...καταλαβαμε..εν παντρευκουμαστε ποττε...


Εννά φάεις την σιηπεδκιά, εννα πέσεις σέκκος τζιαι θα διερωτάσε ρε μιτσή τζιαι θα λαλείς " μα ήντα που γίνικε ;"
Θα είναι όμως πλέον αργά :lol: :lol: η θηλιά εν γυρώ που τον λαιμό :lol:

ΥΓ. Να ρωτήσω ξανά αν θα έρτει κανένας να πέξουμε καμιά πουλα τραπ στο Αρμενοχώρι την Κυριακή που έρκετε; :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “TRAP”