Αγώνας sporting Λευκωσίας

Απάντηση
master
Full Member
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 20 Ιαν 2011, 06:30

Αγώνας sporting Λευκωσίας

Δημοσίευση από master »

Ναι ρε Άριστε, αποφάσισες να μας τραβήσεις φωτογραφία τζιαι χάσαμε την παττίχα. χαχαχαχα

Εμπειράζει φίλε μου, τουλάχιστο έφκαλες καμιά καλή φωτογραφίες με κανένα άλλο δίσκο που εσπάσαμε?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αγώνας sporting Λευκωσίας

Δημοσίευση από admin »

Ρέ φίλε αν εν η κάμερα που σε άγχωσε τσαι έχασες το λουκούμι έπρεπε να μου το πείς να μεν σε φκάλω στους εύκολους μόνο στους δύσκολους που τους εποκάπνιζες
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
master
Full Member
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 20 Ιαν 2011, 06:30

Re: Αγώνας sporting Λευκωσίας

Δημοσίευση από master »

Οϊ ρε μα ποιος εν τουτος ο παιχτης ρε. Αν μας δει ο Ροδής ρε Άριστε εν να ζηλέψει τζιαι να θέλει να τον φκάλεις τζιαι τζείνον. Ε καλό, να με φκάλεις την ώρα που έπεζα κανένα μασσιέριν έφκαλες με πάστο δίσκο του καφενέ τζιαι εχάσαμεντον. Να σκεφτείς ήταν η μόνη τρύπα που έκαμα σε όλο τον αγώνα.
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: Αγώνας sporting Λευκωσίας

Δημοσίευση από kypros »

master έγραψε:Οϊ ρε μα ποιος εν τουτος ο παιχτης ρε. Αν μας δει ο Ροδής ρε Άριστε εν να ζηλέψει τζιαι να θέλει να τον φκάλεις τζιαι τζείνον. Ε καλό, να με φκάλεις την ώρα που έπεζα κανένα μασσιέριν έφκαλες με πάστο δίσκο του καφενέ τζιαι εχάσαμεντον. Να σκεφτείς ήταν η μόνη τρύπα που έκαμα σε όλο τον αγώνα.
Bρε μαστορα αμπα τζε ξανακαμεις μου παρατηρηση σε αγωνα διοτι εχω πατημα τωρα....!!!
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
master
Full Member
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 20 Ιαν 2011, 06:30

Re: Αγώνας sporting Λευκωσίας

Δημοσίευση από master »

Κυπρουϊ μου λεβέντικο, οι παρατηρήσεις εν πάντα καλοπροαίρετες φίλε και είναι ΜΟΝΟ για τους φίλους μου.
Όλοι μας κάνουμε λάθη, η θεωρία από την πράξη απέχει δυστηχώς ή ευτηχώς μίλια φωτός!!!!!!

Νομίζω ότι εκατάλαβα που ήταν το λάθος προχθές στον αγώνα που ήρθε ο Admin. Ηταν μουσουπέττης εκείνος που ήταν μαζί του. Να αστειέψουμε τζιαι λίο, εν τζιαι παρεξηγάς Σωτηράκη εννεν??
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Αγώνας sporting Λευκωσίας

Δημοσίευση από admin »

Πάντος ο Σωτήρις της ώρα που έπαιζες λαλεί μου όϊ ρε εν δυνατός τούτος τσαι αμέσως έχασες την παττίχα, Ο Ρόδος έχει μεγάλη συλλογή απο φωτογραφίες στο περιοδικό και σκοπευτηκές και κυνηγετικές μεν τον φοάσε!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: Αγώνας sporting Λευκωσίας

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Κοπελλία εγω με τον Παντελί εκανόνισατα!!! Εκαμαμεν τα σαλατα παλε την Κυριακή ,αλλα δεν πειράζει κυριακή στο Compack παλε!!! Περκιμον γιάνει τζε το πόδιμας ως το Σαβατοκυρίακο!!!! :x :x :x
master
Full Member
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 20 Ιαν 2011, 06:30

Re: Αγώνας sporting Λευκωσίας

Δημοσίευση από master »

Περαστικά ρε Ρόδο τζιαί καλή επιτυχία φίλε μου. Μεταγραφή πότε εν να σε κάμουμε ΠΑΦΟΣ-->ΛΕΥΚΩΣΙΑ. Να πιάννεις τζιαι λίγα έπαθλα φιλούι μου, να φκέννουν οι προπονήσεις. Αν ήταν πάντως θέμα καταγωγής εν εγώ που έπρεπε να πιάσω μεταγραφή ΛΕΥΚΩΣΙΑ-->ΠΑΦΟΣ και όχι εσύ.
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: Αγώνας sporting Λευκωσίας

Δημοσίευση από sotiris!129 »

admin έγραψε:Πάντος ο Σωτήρις της ώρα που έπαιζες λαλεί μου όϊ ρε εν δυνατός τούτος τσαι αμέσως έχασες την παττίχα, Ο Ρόδος έχει μεγάλη συλλογή απο φωτογραφίες στο περιοδικό και σκοπευτηκές και κυνηγετικές μεν τον φοάσε!!!
ναι ρε φταιξεται με εμενα τωρα ... :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Απάντηση

Επιστροφή στο “SPORTING”