φτηνά φυσίγγια

Demetri5
Full Member
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 31 Οκτ 2012, 09:21

φτηνά φυσίγγια

Δημοσίευση από Demetri5 »

Λαμπρο Σπορτινγκ 28γρ και σκητ 24γρ 45 ευρω την κασια αν θελετε μπορειτε να βαλετε 5 με 5 πακετα φτανει να φκαινει σωστη κασια οποιος ενδιαφερετε μπορει να επικοινωνηση στο 99276177 Δημητρης


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: φτηνά φυσίγγια

Δημοσίευση από FRANCHI »

nature έγραψε:Μόνο στο σκοπευτήριο της Λεμεσού δηλαδή είναι 5 ευρώ το πακέτο τα 24γρ και 5.50 τα 28γρ. Εν ακριβή η γη στη Λεμεσό γι’ αυτό :) . Αχχχχχ...... :oops:
+1

επίσης για μένα είναι απαράδεκτο να μην έχουν τα σκοπευτήρια 24 και 28 γρ. μέχρι 9 νο. από τις 2 μεγαλες ετερείες την olympia και τη victory και να αναγκάζεσαι να αγοράζεις εισαγώμενες
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: φτηνά φυσίγγια

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

ΓΙΑΥΤΟ ΕΓΩ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΦΙΛΕ. ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΡΩΤΙΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ. ΑΓΟΡΑΖΩ ΥΛΙΚΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΚΤΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΥΝΗΓΙΟΥ ΚΑΙ ΑΓΩΝΩΝ, ΕΧΩ ΣΤΟΚ ΑΠΟ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΓΕΜΙΖΩ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΕΙ.
ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΜΩΣΩ 50?100?300? 1000? ΓΕΜΙΖΩ ΟΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΩ .
ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΝΑ ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΗΗΗ ΠΟΡΩΣΗ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΑ .
ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΑ ΑΡΘΡΟ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΙΤΑΛΙΚΟ,
<< Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΟΣ. ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΑΡΧΗ ..........>>
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: φτηνά φυσίγγια

Δημοσίευση από FRANCHI »

είναι όντως μεγάλη πόρωση φίλε, γέμιζα για χρόνια του φλοπερ, είναι ένα ατέλιωτο παιχνίδι και μεγάλο μέρος μιας κυνηγετικής σεζόν που το περίμενα όσο περίμενα και το κυνήγι! Έτσι που κάμνουν στα σκοπευτήρια θα ξεκινήσω να κάμνω και εγώ τις δικές μου να βρω την ησυχία μου και να ξέρω τι παίζω
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: φτηνά φυσίγγια

Δημοσίευση από Artemis G. »

FRANCHI έγραψε:
nature έγραψε:Μόνο στο σκοπευτήριο της Λεμεσού δηλαδή είναι 5 ευρώ το πακέτο τα 24γρ και 5.50 τα 28γρ. Εν ακριβή η γη στη Λεμεσό γι’ αυτό :) . Αχχχχχ...... :oops:
+1

επίσης για μένα είναι απαράδεκτο να μην έχουν τα σκοπευτήρια 24 και 28 γρ. μέχρι 9 νο. από τις 2 μεγαλες ετερείες την olympia και τη victory και να αναγκάζεσαι να αγοράζεις εισαγώμενες

φιλε ετσι απο περιεργεια... το 9 νο. για σκοπευτηριο ενε καπως μικρο... εγω απο οσο γνωριζω το ιδανικο νουμερο ειναι 7,5 . ατε το πολλη 8 νο.
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: φτηνά φυσίγγια

Δημοσίευση από Phinix »

Ρε φιλε εγω παίζω 8 στην πρώτη και 7.5 στη δεύτερη, 28gr
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: φτηνά φυσίγγια

Δημοσίευση από kanaris »

Phinix έγραψε:Ρε φιλε εγω παίζω 8 στην πρώτη και 7.5 στη δεύτερη, 28gr
πως δηλαδη αποφασιζουμε για το ιδανικο νουμερο για σκοπευτηριο? στο θηραμα να το καταλαβω αλλα στον δισκο?
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
FRANCHI
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 12 Δεκ 2011, 18:53

Re: φτηνά φυσίγγια

Δημοσίευση από FRANCHI »

και εγώ 8 ή 7.5 παίζω απλώς το ανέφερα επειδή κάποιοι το χρησιμοποιούν.

Για φτηνά φυσίγγια αν βρει κάποιος τα ολύμπια competition 8 28gr. Γνωστός μου παίζει μόνο που τούτα στην τσίκλα με άψογα αποτελέσματα
I believe half of what I see and nothing of what I hear
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: φτηνά φυσίγγια

Δημοσίευση από Phinix »

kanaris έγραψε:
Phinix έγραψε:Ρε φιλε εγω παίζω 8 στην πρώτη και 7.5 στη δεύτερη, 28gr
πως δηλαδη αποφασιζουμε για το ιδανικο νουμερο για σκοπευτηριο? στο θηραμα να το καταλαβω αλλα στον δισκο?
Για πολλούς είναι κάτι σαν κανόνας
Εμενα με καθοδήγησαν σε τούτο
Κάποιο άλλοι μπορεί να παίζουν μονο 7.5 η μονο 8.
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: φτηνά φυσίγγια

Δημοσίευση από admin »

Εγώ πάντα στο σκοπευτήριο έχω το 7.5 για δεύτερη και για πρώτη έχω 8 ακόμη και skeet 9 για ορισμένους πολύ κοντινούς δίσκους. Είναι και θέμα πιθανοτήτων δηλαδή ένα 7.5 28 γρ με ένα 9 28 γρ έχουν διαφορά στο νούμερο των σκαγιών. Καμιά φορά ένα κομματάκι να φύγει απο τον δίσκο κάνεις την δουλειά σου :!:
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “SPORTING”