ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Αχερκωτης έγραψε:Πιασε κ συ ενα cynergy κ πας την βασιλικη εν θα χανεις!
Λογω ψηλης ρηγας παιζω κκελε παει κκελε μονο αν η ταχυτητα εν μεγαλη τ πουλιου να ερτω λιο πιο μπροστα..
Με το να ψηλοπαιζει το οπλο ηβρα το πολλα καλο στις τραβερσες ελεγχω το πουλι π κατω κ βασιλικη πανω τ..ετσι εν φεφκει το θηραμα ποτε που το ματι κ το ελεγχεις συνεχεια


Sent from my iPhone using Tapatalk
Μιχαλη μου ολα εχουν τα υπερ τους και τα κατα τους....στο φευγα του πουλιου και στις πολυ κοντινες βολες πιστευω οτι δεν ειναι τοσο βοηθητικο...θα θελει μεγαλη προσπαθεια.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Σολωνα αν μου επιτρεπεις θελω να πω μια ιδιαιτεροτητα που κανω αφου τοσα χρονια στη φασα εχω δει 1-2 πραγματα που μου επιτρεπουν να καταβαλω πιο ευκολα το πουλι...λαθος η σωστο ολες η αποψεις δεκτες...

Λοιπον με την εμπειρια μου εμαθα πως αν χτυπησω το πουλι κοντρα στα φτερα της μπορω να το καταβαλω πιο ευκολα...γιαυτο κατι που κανω αλλα εχει μεγαλο ρισκο να σου φυγει η φασα με ένα σαλτο αμα σε δει είναι...όταν βλεπω το πουλι να ερχεται από απεναντη...δεν σηκώνομαι από τη θεση μου μεχρι αυτό να με προσπερασει και καμμια φορα ακομα το σημαδευω γονατιστος...με περνα το πουλι και το σημαδευω στην πορεια του όταν με εχει ειδη προσπερασει ετσι η βολη θα είναι από πισω και κοντρα στο φτερο της παρα να το σημαδεψω μπροστα...

Θελω την αποψη σου για αυτή την τεχνικη που χρησιμοποιώ που ομολογω πως αν η βολη μου είναι ευστοχη το πουλι πεφτει ακαριαια αλλα πολλες φορες όταν αυτό με αντιληφθεί και αρχισει τα σαλτα δεν μπορω να το σημαδεψω...

Μιλαω για κοντινες αποστασεις και πουλια πεταλούδες που ερχονται χαμηλα και εχω ολο το χρονο να το κανω αυτό...

Σε πουλια τουφεκισμένα και σε μακρινες αποστασεις περαν των 25 μετρων αυτό δεν μπορει να γινει και το σημαδευω με προσκοπευση
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BAIKAL TEAM την 12 Ιαν 2016, 15:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Σιγουρα Σολωνα εννοειται αρκει να σε βολευει κ να σ βγει κ μενα μ βγηκε μετα απο την ανεκτιμητη βοηθεια του Σαββα Μακρη
Στις βολες πισωκολι οπως τες λαλει ο Χρυσανθος ειχα προβλημα τωρα εν οκ..
Για τις κοντινες βολες αφου το οπλο εν πανω σ παιζω ασυναισθητα κ παλε εν οκ..
Ειπαμε φτανει να σ βγει..επιασα το παλιο μ οπλο κ δεν μπορω πλεων να παιξω οπως παλια


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

BAIKAL TEAM έγραψε:Σολωνα αν μου επιτρεπεις θελω να πω μια ιδιαιτεροτητα που κανω αφου τοσα χρονια στη φασα εχω δει 1-2 πραγματα που μου επιτρεπουν να καταβαλω πιο ευκολα το πουλι...λαθος η σωστο ολες η αποψεις δεκτες...

Λοιπον με την εμπειρια μου εμαθα πως αν χτυπησω το πουλι κοντρα στα φτερα της μπορω να το καταβαλω πιο ευκολα...γιαυτο κατι που κανω αλλα εχει μεγαλο ρισκο να σου φυγει η φασα με ένα σαλτο αμα σε δει είναι...όταν βλεπω το πουλι να ερχεται από απεναντη...δεν σηκώνομαι από τη θεση μου μεχρι αυτό να με προσπερασει και καμμια φορα ακομα το σημαδευω γονατιστος...με περνα το πουλι και το σημαδευω στην πορεια του όταν με εχει ειδη προσπερασει ετσι η βολη θα είναι από πισω και κοντρα στο φτερο της παρα να το σημαδεψω μπροστα...

Θελω την αποψη σου για αυτή την τεχνικη που χρησιμοποιώ που ομολογω πως αν η βολη μου είναι ευστοχη το πουλι πεφτει ακαριαια αλλα πολλες φορες όταν αυτό με αντιληφθεί και αρχισει τα σαλτα δεν μπορω να το σημαδεψω...

Μιλαω για κοντινες αποστασεις και πουλια πεταλούδες που ερχονται χαμηλα και εχω ολο το χρονο να το κανω αυτό...

Σε πουλια τουφεκισμένα και σε μακρινες αποστασεις περαν των 25 μετρων αυτό δεν μπορει να γινει και το σημαδευω με προσκοπευση
Το να ριχνεις ετσι μπορεις να το κανεις νοουμενου οπως ειπες και εσυ οτι σε παιρνει ο χωρος και τοπος που κυνηγας αλλα στην ουσια κερδιζεις κατι?

Στο μυαλο σου εχεις οτι εαν ριξεις απο πισω τα σκαγια δεν θα εχουν την αντισταση των φτερων και θα διεισδυσουν πιο ευκολα στο σωμα του πουλιου και πολυ σωστα....δεν σκεφτηκες κατι ομως ;)

Μηπως κερδιζεις περισσοτερα οταν επωφεληθεις την ταχυτητα του πουλιου που ερχετε κοντρα στα σκαγια σου με την σεβαστη ταχυτητα των 30-40χιλ στην χειροτερη περιπτωση και στην καλυτερη των 60-70χιλ με αποτελεσμα αυτο απο μονο του να αυξανει την διατρητικοτητα των σκαγιων σου + το οτι εχει και περισσοτερο χρονο για δευτερη βολη?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:Σολωνα αν μου επιτρεπεις θελω να πω μια ιδιαιτεροτητα που κανω αφου τοσα χρονια στη φασα εχω δει 1-2 πραγματα που μου επιτρεπουν να καταβαλω πιο ευκολα το πουλι...λαθος η σωστο ολες η αποψεις δεκτες...

Λοιπον με την εμπειρια μου εμαθα πως αν χτυπησω το πουλι κοντρα στα φτερα της μπορω να το καταβαλω πιο ευκολα...γιαυτο κατι που κανω αλλα εχει μεγαλο ρισκο να σου φυγει η φασα με ένα σαλτο αμα σε δει είναι...όταν βλεπω το πουλι να ερχεται από απεναντη...δεν σηκώνομαι από τη θεση μου μεχρι αυτό να με προσπερασει και καμμια φορα ακομα το σημαδευω γονατιστος...με περνα το πουλι και το σημαδευω στην πορεια του όταν με εχει ειδη προσπερασει ετσι η βολη θα είναι από πισω και κοντρα στο φτερο της παρα να το σημαδεψω μπροστα...

Θελω την αποψη σου για αυτή την τεχνικη που χρησιμοποιώ που ομολογω πως αν η βολη μου είναι ευστοχη το πουλι πεφτει ακαριαια αλλα πολλες φορες όταν αυτό με αντιληφθεί και αρχισει τα σαλτα δεν μπορω να το σημαδεψω...

Μιλαω για κοντινες αποστασεις και πουλια πεταλούδες που ερχονται χαμηλα και εχω ολο το χρονο να το κανω αυτό...

Σε πουλια τουφεκισμένα και σε μακρινες αποστασεις περαν των 25 μετρων αυτό δεν μπορει να γινει και το σημαδευω με προσκοπευση
Το να ριχνεις ετσι μπορεις να το κανεις νοουμενου οπως ειπες και εσυ οτι σε παιρνει ο χωρος και τοπος που κυνηγας αλλα στην ουσια κερδιζεις κατι?

Στο μυαλο σου εχεις οτι εαν ριξεις απο πισω τα σκαγια δεν θα εχουν την αντισταση των φτερων και θα διεισδυσουν πιο ευκολα στο σωμα του πουλιου και πολυ σωστα....δεν σκεφτηκες κατι ομως ;)

Μηπως κερδιζεις περισσοτερα οταν επωφεληθεις την ταχυτητα του πουλιου που ερχετε κοντρα στα σκαγια σου με την σεβαστη ταχυτητα των 30-40χιλ στην χειροτερη περιπτωση και στην καλυτερη των 60-70χιλ με αποτελεσμα αυτο απο μονο του να αυξανει την διατρητικοτητα των σκαγιων σου + το οτι εχει και περισσοτερο χρονο για δευτερη βολη?

Σωστος!!!

Αλλα όπως λες και συ ερχεται και με τοση ταχυτητα...οποταν πιο ευκολα μπορει να σου φυγει η προσκοπευση....ενώ από πισω απλα σβηνεις το πουλι και ας πηγαινει με χιλια!!!

Τι λες?? ;)

Όπως και να εχει...αμα καπια βολη μας βολευει δυσκολα αλλαζουμε τεχνικη...σωστη η λαθος!
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

BAIKAL TEAM έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:Σολωνα αν μου επιτρεπεις θελω να πω μια ιδιαιτεροτητα που κανω αφου τοσα χρονια στη φασα εχω δει 1-2 πραγματα που μου επιτρεπουν να καταβαλω πιο ευκολα το πουλι...λαθος η σωστο ολες η αποψεις δεκτες...

Λοιπον με την εμπειρια μου εμαθα πως αν χτυπησω το πουλι κοντρα στα φτερα της μπορω να το καταβαλω πιο ευκολα...γιαυτο κατι που κανω αλλα εχει μεγαλο ρισκο να σου φυγει η φασα με ένα σαλτο αμα σε δει είναι...όταν βλεπω το πουλι να ερχεται από απεναντη...δεν σηκώνομαι από τη θεση μου μεχρι αυτό να με προσπερασει και καμμια φορα ακομα το σημαδευω γονατιστος...με περνα το πουλι και το σημαδευω στην πορεια του όταν με εχει ειδη προσπερασει ετσι η βολη θα είναι από πισω και κοντρα στο φτερο της παρα να το σημαδεψω μπροστα...

Θελω την αποψη σου για αυτή την τεχνικη που χρησιμοποιώ που ομολογω πως αν η βολη μου είναι ευστοχη το πουλι πεφτει ακαριαια αλλα πολλες φορες όταν αυτό με αντιληφθεί και αρχισει τα σαλτα δεν μπορω να το σημαδεψω...

Μιλαω για κοντινες αποστασεις και πουλια πεταλούδες που ερχονται χαμηλα και εχω ολο το χρονο να το κανω αυτό...

Σε πουλια τουφεκισμένα και σε μακρινες αποστασεις περαν των 25 μετρων αυτό δεν μπορει να γινει και το σημαδευω με προσκοπευση
Το να ριχνεις ετσι μπορεις να το κανεις νοουμενου οπως ειπες και εσυ οτι σε παιρνει ο χωρος και τοπος που κυνηγας αλλα στην ουσια κερδιζεις κατι?

Στο μυαλο σου εχεις οτι εαν ριξεις απο πισω τα σκαγια δεν θα εχουν την αντισταση των φτερων και θα διεισδυσουν πιο ευκολα στο σωμα του πουλιου και πολυ σωστα....δεν σκεφτηκες κατι ομως ;)

Μηπως κερδιζεις περισσοτερα οταν επωφεληθεις την ταχυτητα του πουλιου που ερχετε κοντρα στα σκαγια σου με την σεβαστη ταχυτητα των 30-40χιλ στην χειροτερη περιπτωση και στην καλυτερη των 60-70χιλ με αποτελεσμα αυτο απο μονο του να αυξανει την διατρητικοτητα των σκαγιων σου + το οτι εχει και περισσοτερο χρονο για δευτερη βολη?

Σωστος!!!

Αλλα όπως λες και συ ερχεται και με τοση ταχυτητα...οποταν πιο ευκολα μπορει να σου φυγει η προσκοπευση....ενώ από πισω απλα σβηνεις το πουλι και ας πηγαινει με χιλια!!!

Τι λες?? ;)

Όπως και να εχει...αμα καπια βολη μας βολευει δυσκολα αλλαζουμε τεχνικη...σωστη η λαθος!
Αυτο ξανα πες το!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Οντως ο καθε ενας χρησιμοποια την τεχνικη που τον βολευει περισσοτερο.

Το σκοπευτηριο μπορει να μας βοηθησει πολυ στο να μαθουμε και αλλες τεχνικες και να μας βοηθησουν σε στοχους που μας δυσκολευουν. Εχει στοχους που ειναι πιο ευκολοι με μια Α τεχνικη παρα με τη Β τεχνικη κλπ....
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Οσο για τη φασσα σου Σολων εν πολλα παραξενο!

Σκεφτου ποση δυναμη εχουν τα πουλια και ποση περισσοτερη βαζουν οταν κινδυνευουν ή οταν πληγωθουν.

Επισης χωρις να λεω οτι αυτα φταινε, εγω στο κυνηγι προτιμω τα απλα μολυβδινα σκαγια παρα νικελ κλπ.

Ποση ταχυτητα ειχε το φυσιγγι σου?
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Breda Pegaso έγραψε:Οσο για τη φασσα σου Σολων εν πολλα παραξενο!

Σκεφτου ποση δυναμη εχουν τα πουλια και ποση περισσοτερη βαζουν οταν κινδυνευουν ή οταν πληγωθουν.

Επισης χωρις να λεω οτι αυτα φταινε, εγω στο κυνηγι προτιμω τα απλα μολυβδινα σκαγια παρα νικελ κλπ.

Ποση ταχυτητα ειχε το φυσιγγι σου?
Παραξενο Στεφανε μου δεν λεει τιποτα....πριν καθαρισω το πουλι και με την φαση που εγινε εαν με ρωτουσες ποσα σκαγια ειχε πανω του,θα σου ελεγα οτι πηρε 2-3 και οχι σε καιριο σημειο....για να καταλαβεις χτυπηθηκε ακριβως με τον ιδιο τροπο που χτυπηθηκε αυτο που εβαλα στο φιλμακι και το πουλι επεσε πισω μου στα 25 μετρα οπου αρχισε η πλαγια προς τα κατω....εαν το εβαζα σε ευθεια θα ηταν τουλαχιστο 18-20μ...εγω ειπα 10μ για να μην φανω υπερβολικος.....παντως θα το παρω μαζι μου τουτο φιλε....εχω δει πολλα αλλα τουτο ειναι ανω ποταμων :shock:

Το φυσιγγι μου ειναι το αγαπημενο 34gr που εχω μαζι μου απο το καιρο που κανω ιδιογομωση σε κρυο/ζεστη/υγρασια/ξυρασια/βορκα/ομιχλη :D με καλοκαιρινες(35c) ταχυτητες των 400m/s...το χειμωνα ειναι περιπου στα 390m/s στους 10c!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΑΚΑΡΙΑΙΑ ΚΑΤΑΒΟΛΗ ΘΗΡΑΜΑΤΟΣ!!!

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Breda Pegaso έγραψε:Οσο για τη φασσα σου Σολων εν πολλα παραξενο!

Σκεφτου ποση δυναμη εχουν τα πουλια και ποση περισσοτερη βαζουν οταν κινδυνευουν ή οταν πληγωθουν.

Επισης χωρις να λεω οτι αυτα φταινε, εγω στο κυνηγι προτιμω τα απλα μολυβδινα σκαγια παρα νικελ κλπ.

Ποση ταχυτητα ειχε το φυσιγγι σου?
Παραξενο Στεφανε μου δεν λεει τιποτα....πριν καθαρισω το πουλι και με την φαση που εγινε εαν με ρωτουσες ποσα σκαγια ειχε πανω του,θα σου ελεγα οτι πηρε 2-3 και οχι σε καιριο σημειο....για να καταλαβεις χτυπηθηκε ακριβως με τον ιδιο τροπο που χτυπηθηκε αυτο που εβαλα στο φιλμακι και το πουλι επεσε πισω μου στα 25 μετρα οπου αρχισε η πλαγια προς τα κατω....εαν το εβαζα σε ευθεια θα ηταν τουλαχιστο 18-20μ...εγω ειπα 10μ για να μην φανω υπερβολικος.....παντως θα το παρω μαζι μου τουτο φιλε....εχω δει πολλα αλλα τουτο ειναι ανω ποταμων :shock:

Το φυσιγγι μου ειναι το αγαπημενο 34gr που εχω μαζι μου απο το καιρο που κανω ιδιογομωση σε κρυο/ζεστη/υγρασια/ξυρασια/βορκα/ομιχλη :D με καλοκαιρινες(35c) ταχυτητες των 400m/s...το χειμωνα ειναι περιπου στα 390m/s στους 10c!
Να εισασταν μονο εκεινη την καταραμενη μερα πριν καποιες εβδομάδες...να ζουσατε το φαινομενο που ζησαμε 3 οπλα...να βλεπω τη φασα χωρις ματια...και με τα κοκκαλα εξω...και αυτή να προσπαθει να πεταξει και σχεδόν να τα καταφερει αν δεν ειχε το κάθε κοκκαλο των φτερουγων της σπασμενο...

Να βλεπω τον ανθρωπο 50+ χρονων να ριχνει 2 πακετα φυσίγγια και να μην μπορει να κατεβασει πουλι...να μου λεει φιλε εγω φευκω για να μεν πελλανω...

Ανεξηγητο...να ριχνεις 4 τουφεκιες σε μπουλουκι 50 πουλιων...25 μετρα υψος και το μονο που βλέπεις είναι πούπουλα από δω και από κει...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”