ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

SOLON-FAIR ΤΕΑΜ έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:Κανε την κινηση σου τωρα που ειναι νωρις γιατι μετα θα τα ακουσεις να το ξερεις!!! :D
δεν σε κατανοω συντροφε...μεταφρασε! :D
Εφοδιασου λεω τωρα που υπαρχουν....μην ολιγωρεις...βαλε πραμα στην ακρη ;)[/quote]


xaxaxa...θα παω να πιασω μια mygra 36 να τη δοκιμασω...αν μου αρεσει θα πιασω στοκ για το χειμωνα...αν εξαφανιστουν τοτε θα παμε και παλι σε αλλα μονοπατια!!! ;)
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Λεωνιδα χωρις να εχω προσωπικη αποψη ακουσα απο αρκετους πως το καλοκαιρι η mygra δεν ενθουσιαζει αντιθετως πολυ λακτισμα..το χειμωνα ολοι ενθουσιαστηκαν ομως..


Το παιδι που εισουν καποτε..να ειναι αραγε περηφανο γι αυτο που εχεις γινει...;
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2013, 11:19

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ »

και εγώ Λεω, πέρσι είχα ζωντανές με το mygra.

P.s. αν παίζει ρόλο, είναι παλιές παρτίδες αυτά που έχω.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ την 01 Αύγ 2016, 12:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από Pathfinder »

Αχερκωτης έγραψε:Λεωνιδα χωρις να εχω προσωπικη αποψη ακουσα απο αρκετους πως το καλοκαιρι η mygra δεν ενθουσιαζει αντιθετως πολυ λακτισμα..το χειμωνα ολοι ενθουσιαστηκαν ομως..


Το παιδι που εισουν καποτε..να ειναι αραγε περηφανο γι αυτο που εχεις γινει...;
Εγω το αντιθετο περσι :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Εισαι αξιος μελετης εσυ εν εξηγητε αλλιως!!!
Παντως αν τις δοκιμασει ο Λεωνιδας κ απογοητευτει ας τους δωσει ευκαιρια χειμωνα ξανα


Το παιδι που εισουν καποτε..να ειναι αραγε περηφανο γι αυτο που εχεις γινει...;
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

νασασται καλα κοπελια για τις γνωμες σας!!

Ετσι και αλλιως δεν παιζω και ιδιαιτερα πουλια το καλοκαιρι οποταν και να τις δοκιμασω συμπερασμα καλο δεν θα βγαλω...γιατι και τις nobel δυσκολα θα τις αποχωρηστω κυριως την πρωτη Κυριακη...

Εκτος από τις Mygra ποιες άλλες δουλευεται με Z2M??
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

BAIKAL TEAM έγραψε:νασασται καλα κοπελια για τις γνωμες σας!!

Ετσι και αλλιως δεν παιζω και ιδιαιτερα πουλια το καλοκαιρι οποταν και να τις δοκιμασω συμπερασμα καλο δεν θα βγαλω...γιατι και τις nobel δυσκολα θα τις αποχωρηστω κυριως την πρωτη Κυριακη...

Εκτος από τις Mygra ποιες άλλες δουλευεται με Z2M??
Μεινε φιλε με τις nsi και θα εισαι μια χαρα... με ανοιχτα τσιοκ ομως και βαλε και αυτες που ψαχνεις(να σου στειλει ο τσιακκος ο Σπυρος)!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

SOLON-FAIR ΤΕΑΜ έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:νασασται καλα κοπελια για τις γνωμες σας!!

Ετσι και αλλιως δεν παιζω και ιδιαιτερα πουλια το καλοκαιρι οποταν και να τις δοκιμασω συμπερασμα καλο δεν θα βγαλω...γιατι και τις nobel δυσκολα θα τις αποχωρηστω κυριως την πρωτη Κυριακη...

Εκτος από τις Mygra ποιες άλλες δουλευεται με Z2M??
Μεινε φιλε με τις nsi και θα εισαι μια χαρα... με ανοιχτα τσιοκ ομως και βαλε και αυτες που ψαχνεις(να σου στειλει ο τσιακκος ο Σπυρος)!!!
Σολωνα τα συγκεκριμένα σκαγια που εβαλες είναι από τις B&P??
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

BAIKAL TEAM έγραψε:
xaxaxa...θα παω να πιασω μια mygra 36 να τη δοκιμασω...αν μου αρεσει θα πιασω στοκ για το χειμωνα...αν εξαφανιστουν τοτε θα παμε και παλι σε αλλα μονοπατια!!! ;)
Λεωνίδα μου, πάντως η τιμή των Mygra τσούζει αρκετά, 17.5-18.5 Ευρώ το πακέτο των 25.


BAIKAL TEAM έγραψε:

Σολωνα τα συγκεκριμένα σκαγια που εβαλες είναι από τις B&P??
Ναι, είναι από τις Mygra.
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

spyrosspyrou851 έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:
xaxaxa...θα παω να πιασω μια mygra 36 να τη δοκιμασω...αν μου αρεσει θα πιασω στοκ για το χειμωνα...αν εξαφανιστουν τοτε θα παμε και παλι σε αλλα μονοπατια!!! ;)
Λεωνίδα μου, πάντως η τιμή των Mygra τσούζει αρκετά, 17.5-18.5 Ευρώ το πακέτο των 25.


BAIKAL TEAM έγραψε:

Σολωνα τα συγκεκριμένα σκαγια που εβαλες είναι από τις B&P??
Ναι, είναι από τις Mygra.
α καταλαβα...ουτε λογος να δωσω τοσα...και από ότι βλεπω και από τα σκαγια...μας χουφτωνουν κανονικα!!!
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”