ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

BAIKAL TEAM έγραψε:
α καταλαβα...ουτε λογος να δωσω τοσα...και από ότι βλεπω και από τα σκαγια...μας χουφτωνουν κανονικα!!!
Tην Πέμπτη το πρωί θα είμαι Λευκωσία, σκέψου το, γίνεται. :D :D
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

BAIKAL TEAM έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:
xaxaxa...θα παω να πιασω μια mygra 36 να τη δοκιμασω...αν μου αρεσει θα πιασω στοκ για το χειμωνα...αν εξαφανιστουν τοτε θα παμε και παλι σε αλλα μονοπατια!!! ;)
Λεωνίδα μου, πάντως η τιμή των Mygra τσούζει αρκετά, 17.5-18.5 Ευρώ το πακέτο των 25.


BAIKAL TEAM έγραψε:

Σολωνα τα συγκεκριμένα σκαγια που εβαλες είναι από τις B&P??
Ναι, είναι από τις Mygra.
α καταλαβα...ουτε λογος να δωσω τοσα...και από ότι βλεπω και από τα σκαγια...μας χουφτωνουν κανονικα!!!
Απο χουφτωμα αλλο τιποτα φιλε...φως φαναρι....απο 2.60mm μεχρι και 3.00mm....μιξ...τωρα εν για διασπορα που τα εβαλαν?... δεν ξερω....18 ευρω :? !!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Να ευχαριστήσω τον Σπυρο τον λεβεντανθρωπο που με προμηθευσε με τις πρασινες και τα b&p!!!!Σπυρο μου ευχαριστω φιλε και πραγματικα χαρηκα πολύ που γνωρισα εσενα και την οικογενεια σου...ΛΕΒΕΝΤΗΣ!!!!!
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

BAIKAL TEAM έγραψε:Να ευχαριστήσω τον Σπυρο τον λεβεντανθρωπο που με προμηθευσε με τις πρασινες και τα b&p!!!!Σπυρο μου ευχαριστω φιλε και πραγματικα χαρηκα πολύ που γνωρισα εσενα και την οικογενεια σου...ΛΕΒΕΝΤΗΣ!!!!!
Nα σαι καλά Λεωνίδα μου, μακάρι να τες λειφτείς τζιαι έσχει τζαι άλλες να σου στείλω :D :D
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

spyrosspyrou851 έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:Να ευχαριστήσω τον Σπυρο τον λεβεντανθρωπο που με προμηθευσε με τις πρασινες και τα b&p!!!!Σπυρο μου ευχαριστω φιλε και πραγματικα χαρηκα πολύ που γνωρισα εσενα και την οικογενεια σου...ΛΕΒΕΝΤΗΣ!!!!!
Nα σαι καλά Λεωνίδα μου, μακάρι να τες λειφτείς τζιαι έσχει τζαι άλλες να σου στείλω :D :D
χαχαχα...όπως θωρω τα πραματα ρε Σπυρο μου με το κοσμο...μαλλον ε να φκαλω και το χειμωνα με τουτες που μου εφερες!!! :lol:
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2013, 11:19

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ »

BAIKAL TEAM έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:Να ευχαριστήσω τον Σπυρο τον λεβεντανθρωπο που με προμηθευσε με τις πρασινες και τα b&p!!!!Σπυρο μου ευχαριστω φιλε και πραγματικα χαρηκα πολύ που γνωρισα εσενα και την οικογενεια σου...ΛΕΒΕΝΤΗΣ!!!!!
Nα σαι καλά Λεωνίδα μου, μακάρι να τες λειφτείς τζιαι έσχει τζαι άλλες να σου στείλω :D :D
χαχαχα...όπως θωρω τα πραματα ρε Σπυρο μου με το κοσμο...μαλλον ε να φκαλω και το χειμωνα με τουτες που μου εφερες!!! :lol:
Πόσα το πακέτο παίδες;; εδώ λεμεσό 9 ευρώ τα παλιά στοκ..
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

spyrosspyrou851 έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:Να ευχαριστήσω τον Σπυρο τον λεβεντανθρωπο που με προμηθευσε με τις πρασινες και τα b&p!!!!Σπυρο μου ευχαριστω φιλε και πραγματικα χαρηκα πολύ που γνωρισα εσενα και την οικογενεια σου...ΛΕΒΕΝΤΗΣ!!!!!
Nα σαι καλά Λεωνίδα μου, μακάρι να τες λειφτείς τζιαι έσχει τζαι άλλες να σου στείλω :D :D
Σπυρο εχεις πμ


Το παιδι που εισουν καποτε..να ειναι αραγε περηφανο γι αυτο που εχεις γινει...;
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

οπα ε να μου πιατε τα στοκ????????????? :lol:

9 ευρω είναι Αρη και στη Λαρνακα που τα βρηκε ο Σπυρο...εγω Λευκωσια τα επερνα 8...όταν ξαναπαω θα δω αν εμειναν και εδώ καποια αν και δεν το νομιζω γιατι χειμωνα δεν εβρισκα...γιαυτο ειπα του Σπυρου να μου φερει...μονο παλια πιστονια εμειναν...από τα B&p πρεπει να μας πειραν πολλοι μυρωδια και δεν εμεινε τιποτα...μας καταστρεψε ο Σπυρος!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2013, 11:19

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ »

BAIKAL TEAM έγραψε:οπα ε να μου πιατε τα στοκ????????????? :lol:

9 ευρω είναι Αρη και στη Λαρνακα που τα βρηκε ο Σπυρο...εγω Λευκωσια τα επερνα 8...όταν ξαναπαω θα δω αν εμειναν και εδώ καποια αν και δεν το νομιζω γιατι χειμωνα δεν εβρισκα...γιαυτο ειπα του Σπυρου να μου φερει...μονο παλια πιστονια εμειναν...από τα B&p πρεπει να μας πειραν πολλοι μυρωδια και δεν εμεινε τιποτα...μας καταστρεψε ο Σπυρος!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Χαλάλιν τους ανθρωπους σιορ..
anw, εγώ θυμούμαι ότι είπες 7.50 ευρώ τα βρίσκεις εσυ, γιαυτό...

τζίνο το stock guard που έχεις πάνω στο όπλο, ετζε υπάρχει περίπτωση να αλλάξει το χρώμα του κοντακιού που το πολύ καιρό ενε;; γιατι έβαλα και εγώ φέτος δοκιμαστικά!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ VICTORY MADE IN CYPRUS

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

ΑΡΗΣ_ΛΕΜΕΣΟΣ έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:οπα ε να μου πιατε τα στοκ????????????? :lol:

9 ευρω είναι Αρη και στη Λαρνακα που τα βρηκε ο Σπυρο...εγω Λευκωσια τα επερνα 8...όταν ξαναπαω θα δω αν εμειναν και εδώ καποια αν και δεν το νομιζω γιατι χειμωνα δεν εβρισκα...γιαυτο ειπα του Σπυρου να μου φερει...μονο παλια πιστονια εμειναν...από τα B&p πρεπει να μας πειραν πολλοι μυρωδια και δεν εμεινε τιποτα...μας καταστρεψε ο Σπυρος!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Χαλάλιν τους ανθρωπους σιορ..
anw, εγώ θυμούμαι ότι είπες 7.50 ευρώ τα βρίσκεις εσυ, γιαυτό...

τζίνο το stock guard που έχεις πάνω στο όπλο, ετζε υπάρχει περίπτωση να αλλάξει το χρώμα του κοντακιού που το πολύ καιρό ενε;; γιατι έβαλα και εγώ φέτος δοκιμαστικά!

Αρη εν θυμούμαι αν ηταν 7.5 η 8 να σου πω την αληθκεια...9 εν ηταν σιουρα...όταν ξαναπαω θα σου πω σιγουρα...νομιζω εβαλα και φωτος με τις τιμες περσυ??οσο για το προστατευτικο να φανταστείς εν το φκαλω ουτε μες τη θηκη...και προχτες που εκαθαρισα το οπλο μια χαρα ηταν!!!
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”