Beretta Extreme Long Range 36 γρ. Νο.6

Απάντηση
Socrates MK70
Full Member
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2011, 13:52

Beretta Extreme Long Range 36 γρ. Νο.6

Δημοσίευση από Socrates MK70 »

Ρε παιδια τις εχει δοκιμασει κανενας τις συγκεκριμενες στο περδικι και ποιες οι εντυπωσεις σας.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Beretta Extreme Long Range 36 γρ. Νο.6

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Φίλε Σωκράτη καλησπέρα, τις δοκιμάσαμε πέρσι (όχι μόνο αυτές αλλά μαζί με άλλες) με το Λεύκιο σε νο7 όμως, αν ενδιαφέρεσαι ορίστε η δοκιμή.

http://www.cyprushuntingmagazine.com/fo ... 7&start=80
Socrates MK70
Full Member
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2011, 13:52

Re: Beretta Extreme Long Range 36 γρ. Νο.6

Δημοσίευση από Socrates MK70 »

Ευχαριστω φιλε Σπυρο για τη βοηθεια , αν εχει κανενα αλλο φιλο που τις χρησιμοποια στο κυνηγι της περδικας ας μας πει τις εντυπωσεις του.
Ευχαριστω.
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Beretta Extreme Long Range 36 γρ. Νο.6

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Socrates MK70 έγραψε:Ευχαριστω φιλε Σπυρο για τη βοηθεια , αν εχει κανενα αλλο φιλο που τις χρησιμοποια στο κυνηγι της περδικας ας μας πει τις εντυπωσεις του.
Ευχαριστω.

φιλε τις δουλεψα εγω στις φασσες όμως...δεν με ενθουσιασαν και το λακτισμα τους είναι αρκετο αν και κρατω βαρετο οπλο. Είναι και λιγο συγκεντρωτικες όπως τις ειδα στα χαρτονια και κυριως για περδικι
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Socrates MK70
Full Member
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2011, 13:52

Re: Beretta Extreme Long Range 36 γρ. Νο.6

Δημοσίευση από Socrates MK70 »

Ευχαριστω φιλε Baikal, εγω το αυγουστο επαιξα 2 φασσες με αυτες κ μου αρεσαν, χωρις υπερβολικο λακτισμα κ τα πουλια σεκκα. Δεν ξερω φυσικα αν αλλαζει η συμπεριφορα της το χειμωνα. θα τις δοκιμασω και στον πινακα. Αν τις παιζει κανενας αλλος φιλος το χειμωνα ας μας πει.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”