Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Δημοσίευση από giorgos80 »

Αχερκωτης έγραψε:
peanut5020 έγραψε:Lambro feltro 34gr
Επιασα να την δοκιμασω φετος πηγα πρωι σκοπευτηριο με το 5 τσιοκ στα 30μ αφησε μ πολλα κενα κ ειχε λακτισμα..θα το δουμε κ αυριο..
Καλα κ ασφαλισμενα κυνηγια
Τη feltro την αγορασα περσι και την επαιξα με μπαικαλ τσοκ 5 αστρα.ενα χαλι μαυρο.μια μερα ειπα να τες ξιλειψω πανω στα πεζουνια της μανας μου :oops: .5 χαρτουτσιες 5 πεζουνια σε αποστασεις μεχρι 30 μετρα με οπλο fabarm sporting και τσιοκ LM και IM. Εμειναν μου καμια 10ρια για να παρει μια 2η ευκαιρια το συγκεκριμενο φυσιγγι
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Πρώτη εξόρμηση 2015- Ποια φυσίγγια?

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

giorgos80 έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:
peanut5020 έγραψε:Lambro feltro 34gr
Επιασα να την δοκιμασω φετος πηγα πρωι σκοπευτηριο με το 5 τσιοκ στα 30μ αφησε μ πολλα κενα κ ειχε λακτισμα..θα το δουμε κ αυριο..
Καλα κ ασφαλισμενα κυνηγια
Τη feltro την αγορασα περσι και την επαιξα με μπαικαλ τσοκ 5 αστρα.ενα χαλι μαυρο.μια μερα ειπα να τες ξιλειψω πανω στα πεζουνια της μανας μου :oops: .5 χαρτουτσιες 5 πεζουνια σε αποστασεις μεχρι 30 μετρα με οπλο fabarm sporting και τσιοκ LM και IM. Εμειναν μου καμια 10ρια για να παρει μια 2η ευκαιρια το συγκεκριμενο φυσιγγι
εγω με το 3 τσοκ εκαμνα τις φασσες πατσαουρι σε σημειο που ετριφκα τα μαθκια μου που το σκοτωμα της...θελει κλειστο τσοκ η feltro...μεν το ψαχνεται
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”