Νεα φυσιγγια LAMBRO στη αγορά

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Νεα φυσιγγια LAMBRO στη αγορά

Δημοσίευση από Dimitris »

Ευχαριστούμε παιδιά για τις δοκιμές.
Επειδή τις περισσότερες φορές ό'τι δοκιμή φυσιγγίου κάνετε την καταγράφω ούτως ώστε να έχω μια ξεκάθαρη εικόνα μεταξύ των φυσιγγίων, κατέγραψα και αυτή σας την δοκιμή. Σας παραθέτω πιο κάτω σε πίνακες τις δοκιμές που έχετε κάνει στις οποίες βγήκαν μερικά συμπεράσματα.
1. Η mezzo 30gr είναι πιο συγκεντρωτική από τις υπόλοιπες
2. Στα 35m η mezzo 28 και η mezzo 32 έχουν σχεδόν την ίδιο ποσοστό σκαγιών στον κύκλο
3. Στα 25m η mezzo 30 υπερέχει ελάχιστα από τις υπόλοιπες
4. Μezzo 30gr: Στα 40m το ποσοστό των σκαγιών που είναι εκτός κύκλου σε σχέση με τα 25m είναι της τάξεως του 17%

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
12345678
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 16:02
Τοποθεσία: ελλαδα

Re: Νεα φυσιγγια LAMBRO στη αγορά

Δημοσίευση από 12345678 »

Dimitris έγραψε:Ευχαριστούμε παιδιά για τις δοκιμές.
Επειδή τις περισσότερες φορές ό'τι δοκιμή φυσιγγίου κάνετε την καταγράφω ούτως ώστε να έχω μια ξεκάθαρη εικόνα μεταξύ των φυσιγγίων, κατέγραψα και αυτή σας την δοκιμή. Σας παραθέτω πιο κάτω σε πίνακες τις δοκιμές που έχετε κάνει στις οποίες βγήκαν μερικά συμπεράσματα.
1. Η mezzo 30gr είναι πιο συγκεντρωτική από τις υπόλοιπες
2. Στα 35m η mezzo 28 και η mezzo 32 έχουν σχεδόν την ίδιο ποσοστό σκαγιών στον κύκλο
3. Στα 25m η mezzo 30 υπερέχει ελάχιστα από τις υπόλοιπες
4. Μezzo 30gr: Στα 40m το ποσοστό των σκαγιών που είναι εκτός κύκλου σε σχέση με τα 25m είναι της τάξεως του 17%

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Mπραβο ρε παιδες.δοκιμες πινακες οτι καλυτερο εχω δει σε κυνηγετικα φορουμ.
αρα πρωτο φυσιγγι το 32 αρι στο δικανο και απο οτι καταλαβα το 30αρι δευτερο και ας εχει πιο ψιλα σκαγια :)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”