OLYMPIA QUICK!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από Panmoy »

Panmoy έγραψε:Φετος το καλοκαιρι την χρησιμοποιησα κατ αποκλειστικοτητα στις φασσες με τρομερα αποτελεσματα αλλα σε νο.4. Κατεβασα πουλια μεσουρανα με το 1* αλλα επιασα και πουλια σε κανονικες αποστασεις με 3*... ουλλα σιδερωμενα. Ανοιξα 2 φυσιγγια που περιεργεια τα οποια τα ειδα πολυ συσταρισμενα με ωραια σφαιρικα-γυαλιστα σκαγια. Ο αριθμος των σκαγιων ηταν σχεδον ιδιος αλλα για να σας πω ποσα ηταν πρεπει να κατεβω κατω στην κουζινα να ανοιξω το δεφτερι μου, να ξυπνησει ο σιηλλος μου τζαι να καμουμε ουλλοι εγερτηριο...οποτε εννοια σου...λαλω σας αυριο :) . Πολυ ωραια και η olympia vmax 32gr. 5no. Προσωπικα απεκτησα 2 νεους φιλους .
Λίγο καθυστερημένα μεν...
OLUMPIA QUICK 4no. = 173 σκαγια
OLYMPIA VMAX 5no. = 208 σκαγια
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από chris197 »

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΣΙΜΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. :?: :?:
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από Sergios »

Dimitris έγραψε:Εγώ για φέτος στο choke 3 θα δοκιμάσω την ιταλική Clever Mirage 34gr. Είδα τις δοκιμές στο περιοδικό και θα την τιμήσω.
Για την στάνταρ μιλάς φίλε?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Sergios έγραψε:
Dimitris έγραψε:Εγώ για φέτος στο choke 3 θα δοκιμάσω την ιταλική Clever Mirage 34gr. Είδα τις δοκιμές στο περιοδικό και θα την τιμήσω.
Για την στάνταρ μιλάς φίλε?
Τζίνη είναι.
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από Dimitris »

Ναι! Clever standar game mirage 34gr No6. Εγόρασα την πιλέ. Είναι 12 ευρώ το κουτι

Στάλθηκε από το Galaxy Nexus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από Sergios »

Φαίνεται συγκεντρωτικό φυσίγγιο με τσοκ 1 λογικά θα είναι ακόμα πιο συγκεντρωτικό για φάσσα ομιλούντες
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”