OLYMPIA QUICK!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ OLYMPIA QUICK ME ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΠΟΥΛΙΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΠΟΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ ΒΕΒΑΙΑ!!!

ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ 2 ΦΥΣΙΓΓΙΑ...ΤΟ 1 ΠΕΡΣΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΦΕΤΙΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΕΓΞΩ ΕΑΝ Η ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΣΕ ΟΤΙ ΑΠΟ D20 THN EKANAN CSB3/PSB3.....ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΗ!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ Η ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗ ΔΙΑΜΕΤΡΟ ΤΩΝ ΣΚΑΓΙΩΝ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΛΗΘΟΣ ΤΩΝ ΣΚΑΓΙΩΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ 2 ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ 2 Ν5.....ΕΤΣΙ ΕΓΡΑΦΑΝ ΠΑΝΩ.....ΤΟ ΕΝΑ 168 ΣΚΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ 210 ΣΑΚΓΙΑ... ΔΙΑΦΟΡΑ 40 ΣΚΑΓΙΑ!

ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟ Ν5 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΜΕΤΡΟ ΜΕ ΤΑ ΣΗΜΕΡΙΝΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΙΤΑΛΙΑ Η ΕΛΛΑΔΑ Η ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ ΤΟΥΣ..ΣΤΟ 2.90mm+-!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Δεν εχει τιποτε σιγουρο!!!

ζυγισες την πυριτιδα;

D20 1.50;;;;
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από admin »

Σόλωνα μου μια ερώτηση τα σκάγια τα μέτρησες απο όλες τις πλευρές, γιατί εκείνο που πρόσεξα εγώ ότι τα σκάγια πολλές φορές δέν είναι στρογγυλά. Επίσης πόσα σκάγια μέτρησες απο κάθε φυσίγγι?
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Το ίδιο φυσίγγιο χρησιμοποιά και ο σύντροφος στη τζιήκλα και είναι πολύ ευχαριστημένος με εξαίρεση την περσινή χρονιά όπου η αποτελεσματικότητα του φυσιγγίου ήταν απογοητευτική. Το όπλο του Β725.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΑΡΙΣΤΕ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΑΛΛΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΗ...ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΛΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΣΚΑΓΙΟΥ .....168 ΜΕ 210!

ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΤΡΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 15-20 ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΤΟΝ ΜΕΣΟ ΟΡΟ!ΤΩΡΑ ΜΕΤΡΗΣΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟ!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΟΜΩΣ ;)

ΣΤΕΦΝΕ 1.60 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...ΘΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΩ ΞΑΝΑ!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΟΥΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΙ ΒΟΛΕΥΕΙ ;)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από Panmoy »

Φετος το καλοκαιρι την χρησιμοποιησα κατ αποκλειστικοτητα στις φασσες με τρομερα αποτελεσματα αλλα σε νο.4. Κατεβασα πουλια μεσουρανα με το 1* αλλα επιασα και πουλια σε κανονικες αποστασεις με 3*... ουλλα σιδερωμενα. Ανοιξα 2 φυσιγγια που περιεργεια τα οποια τα ειδα πολυ συσταρισμενα με ωραια σφαιρικα-γυαλιστα σκαγια. Ο αριθμος των σκαγιων ηταν σχεδον ιδιος αλλα για να σας πω ποσα ηταν πρεπει να κατεβω κατω στην κουζινα να ανοιξω το δεφτερι μου, να ξυπνησει ο σιηλλος μου τζαι να καμουμε ουλλοι εγερτηριο...οποτε εννοια σου...λαλω σας αυριο :) . Πολυ ωραια και η olympia vmax 32gr. 5no. Προσωπικα απεκτησα 2 νεους φιλους .
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Panmoy έγραψε:Φετος το καλοκαιρι την χρησιμοποιησα κατ αποκλειστικοτητα στις φασσες με τρομερα αποτελεσματα αλλα σε νο.4. Κατεβασα πουλια μεσουρανα με το 1* αλλα επιασα και πουλια σε κανονικες αποστασεις με 3*... ουλλα σιδερωμενα. Ανοιξα 2 φυσιγγια που περιεργεια τα οποια τα ειδα πολυ συσταρισμενα με ωραια σφαιρικα-γυαλιστα σκαγια. Ο αριθμος των σκαγιων ηταν σχεδον ιδιος αλλα για να σας πω ποσα ηταν πρεπει να κατεβω κατω στην κουζινα να ανοιξω το δεφτερι μου, να ξυπνησει ο σιηλλος μου τζαι να καμουμε ουλλοι εγερτηριο...οποτε εννοια σου...λαλω σας αυριο :) . Πολυ ωραια και η olympia vmax 32gr. 5no. Προσωπικα απεκτησα 2 νεους φιλους .
ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ VMAX!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από Laurona »

Μια απορία.
Δεν θα επρεπε να αφηνουν κενα φυσίγγια των 30 γραμμαριων σε νουμερα 4 κ 5.
Παρεμπιπτοντως είναι το φυσιγγι του παππου μου σε νουμερο 6 για πανω από 35 χρονια.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Panmoy έγραψε:Φετος το καλοκαιρι την χρησιμοποιησα κατ αποκλειστικοτητα στις φασσες με τρομερα αποτελεσματα αλλα σε νο.4. Κατεβασα πουλια μεσουρανα με το 1* αλλα επιασα και πουλια σε κανονικες αποστασεις με 3*... ουλλα σιδερωμενα. Ανοιξα 2 φυσιγγια που περιεργεια τα οποια τα ειδα πολυ συσταρισμενα με ωραια σφαιρικα-γυαλιστα σκαγια. Ο αριθμος των σκαγιων ηταν σχεδον ιδιος αλλα για να σας πω ποσα ηταν πρεπει να κατεβω κατω στην κουζινα να ανοιξω το δεφτερι μου, να ξυπνησει ο σιηλλος μου τζαι να καμουμε ουλλοι εγερτηριο...οποτε εννοια σου...λαλω σας αυριο :) . Πολυ ωραια και η olympia vmax 32gr. 5no. Προσωπικα απεκτησα 2 νεους φιλους .
ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ VMAX!
Η vmax είναι μια δύναμη, είναι ελάχιστα πιο αργή από την Gem 32 αλλά αυτό της δίνει καλύτερη κατανομή.
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: OLYMPIA QUICK!

Δημοσίευση από Dimitris »

Εγώ για φέτος στο choke 3 θα δοκιμάσω την ιταλική Clever Mirage 34gr. Είδα τις δοκιμές στο περιοδικό και θα την τιμήσω.
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”