ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kanaris »

Παίδες τα 17 ευρώ δεν σημαίνουν και τίποτε στην ουσία! Εδώ αρκετά Nobel Sport σε χοντρά νούμερα (ακριβά φυσίγγια ) είναι τόσο πιεσμένα που φαίνονται τα σκάγια να εξογκονουν πολύ από το πλαστικό. ...
Και δεν είπε κανένας τίποτε!
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Priest+++ »

πανικος έγραψε:χιουμορ που εχουν καποιοι χα χα χα χα χα και ενα γιαξξξξξξξξξξξξξ για την ειρωνεια του χιουμορ ;)
Πανικκκο μου δεν σου αρεσε; Θελεις να σου πω ενα αλλο με τον Πομπο και τους φερμαριστους φασσιανους η' μηπως θελεις να σου πω το αλλο με τον Πομπο και το ποστο της τζιηκλας; Διαλεξε και στειλε μου πμ
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από πανικος »

Pemoy tzino me tes katines poy kratoysan tes siderokoytales ;)
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από πανικος »

Ξερω πως αν συνεχιση η συζητηση παλι εγω θα μπλοκαριστο απο το φορουμ αλλα βαρεθηκα να βλεπω σε καθε συζητηση που γινεται για διαφορα θεματα μερικοι να γραφουν μονο ειρωνειες και αυτες με πλαγιο τροπο.πες κυριε την γνωμη σου την διαφωνια σου με απλα λογια και κανει !ποτε ηταν η τελευταια φορα που εγραψες την γνωμη σου η την διαφωνια σου για κατι?απλα ολο να ειρωνευεσε.ανοιξε ο σολωνας αυτο το θεμα πολλοι διαφωνησαν αλλοι συμφωνησαν εσυ?
Παλε να πεταχτεις να γραψεις με τον τροπο σου να νευριασεις τον αλλο.ουτε μιλησα με τον σολων ουτε κανω τον δικηγορο απλα δεν σιωπω και να βλεπω τρωγωντας σιταρο!
Οσο για φασιανους και ποστα ξερω καλα τι εγινε ειμουν εκει και δεν εχω ενοχες για κατι.αυτοι που δεν ηταν εκει και ακουν λογια του αερα μπορουν να φανταζονται οτι θελουν
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ALEXIS »

[quote="kanaris"]Παίδες τα 17 ευρώ δεν σημαίνουν και τίποτε στην ουσία! Εδώ αρκετά Nobel Sport σε χοντρά νούμερα (ακριβά φυσίγγια ) είναι τόσο πιεσμένα που φαίνονται τα σκάγια να εξογκονουν πολύ από το πλαστικό. ...
Και δεν είπε κανένας τίποτε![/quote
ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΧΑΝ ΠΙΣΤΟΝΑΚΙ ΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΧΙΣΜΗ.
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από kanaris »

ALEXIS έγραψε:
kanaris έγραψε:Παίδες τα 17 ευρώ δεν σημαίνουν και τίποτε στην ουσία! Εδώ αρκετά Nobel Sport σε χοντρά νούμερα (ακριβά φυσίγγια ) είναι τόσο πιεσμένα που φαίνονται τα σκάγια να εξογκονουν πολύ από το πλαστικό. ...
Και δεν είπε κανένας τίποτε![/quote
ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΧΑΝ ΠΙΣΤΟΝΑΚΙ ΜΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΧΙΣΜΗ.
Δεν τα άνοιξα για να δω αλλά μόνο που τα βλέπω έτσι πουζιασμενα δεν τολμώ να τα βάλω στο όπλο μου. ..
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΚΑΙΟΙ....ΓΙΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ!!!

http://www.cyprushuntingmagazine.com/fo ... =20&t=5129

ΕΠΙΠΛΕΩΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ....

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΟΠΟΥ ΛΕΓΕΤΕ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΕΙ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΩΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ!

ΤΟ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ ΜΕ ΕΥΘΥ Η ΜΕ ΠΛΑΓΙΟ ΤΡΟΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ!!!

ΕΠΙΠΛΕΩΝ ΕΑΝ ΕΒΑΖΕ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ 78,Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ,Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ,Ο ΑΝΔΡΕΑΣ Τ, ΕΓΩ Η ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΙΔΙΟΓΟΜΩΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΤΕΤΟΙΟΥ ΙΔΟΥΣ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ....Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?

ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΒΕΛΗΝΕΚΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.......ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΟΛΗ Η ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΑ ΤΟΥ ΠΙΣΤΟΝΙΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΣΤΟΝΙ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ ΟΜΩΣ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ :roll: !!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Pathfinder »

Μπορει ο λογος να ειναι για να κρατουν τα σκαγια ζεστα κατα την πορεια στον αερα???εν αστειο μεν αρκεψετε τωρα :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΚΑΙΟΙ ALEXIS.....ΓΙΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ!!!

http://www.cyprushuntingmagazine.com/fo ... =20&t=5129
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
stelios46
Full Member
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 08:38

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από stelios46 »

ρε παιδκια εν κατεχω καθολου το θεμα αλλα εχω μιαν απορια που του που δκιαβαζω. ο κυπραιος ουλες τες παραποθκιες εκαμετες.. αποκλειεται να εχει τζε τουτο θεμα κατι;....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”