ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
Kostas M.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 02 Αύγ 2014, 09:01

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Kostas M. »

Ε ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΜΑΛΩΣΕΤΕ ΕΝ ΘΑ ΕΒΡΕΤΕ???
ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ! ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ (πχ. ρωτωντας στην εταιρια) ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΝΤΙ ΑΥΤΟΥ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.
master
Full Member
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: 20 Ιαν 2011, 06:30

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από master »

Καλημέρα παίδες,

'Ελεος ρε παιδιά ο Σόλων επεσήμανε κάτι ο άνθρωπος και εν να τον φάτε.
Το πρόσεξα και εγώ στο συγκεκριμένο φυσίγγιο και απογοητεύτικα και εγώ.
Περίμενα πιο προσεγμένη δουλειά από την συγκεκριμένη εταιρεία και ειδικά για ένα ελίτ φυσίγγιο σαν αυτό που το χρυσοπληρώνεις.
Όταν ασχολείται κάποιος με την ιδιογόμωση και κάνει ουκ ολίγες δοκιμές ξέρει πολύ καλά αν το 0.2 επηρεάζει ή όχι την απόδοση ενός φυσιγγίου.
Κανείς δεν ρώτησε αν έχει καλή απόδοση ή όχι, αλλά αφού το έχουν αναφέρει κάποιοι να πω και εγώ ότι για την δική μας παρέα ήταν με μια λέξη απογοητευτική!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Pathfinder »

Θεωρειστε το θεμα ληξαν.Δεν υπαρχει λογος ουτε κουβεντες παραπανω να λεμε ουτε να τσακωνομαστε ουτε να ειρωνευομαστε ο ενας τον αλλο.Ο καθενας εχει την γνωμη και αποψη του.Τα φυσιγγια απλα εμπηκαν στο φορουμ παραπανω για λογους καλαισθησιας αφου προερχονται απο μια εταιρεια κολοσσο στον τομεα της.Καλημερα σας
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Καλημερα παιδια και απο εμενα αν μιλησουμε για ομορφια φυσιγγιων...να σας πω οτι οταν ασχοληθεις με την ιδιογομωση τα εργοστασιακα δεν σε ικανοποιουν εκτος απο καποιες εξαιρεσεις.

Πολλα μεγαλα ονοματα φυσιγγιων δεν εχουν και την πιο ωραια εικονα οπτικα.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από πανικος »

φετος πηρα και εγω αυτα τα φυσιγγια 17 ευρω το πακετο.πρωτη φορα τα πηρα αφου ακουσα καλα λογια για αυτα.πηγα σπιτι τα ανοιξα να τα δω και το πρωτο πραγμα που παρατηρησα ηταν το μπαρουτι που ξεφυγε απο το πιστονακι.σκεφτηκα επηαν τα ριαλια μου 17 ευρω για τουτα τα σαγλικια :o 1 φυσιγγιο εριξα σε πουλι οπου ξιφτερισε και επεσε με την δευτερη αλλης μαρκας οποτε δεν μπορω να πω αν μου αρεσε σε αποδοση.
απλα θελω να πω οτι για ετσι λεφτα περιμενεις κατι πιο σωστα κατασκευασμενο να το βλεπεις και να χαιρεσαι.δεν δινεις 100000 για ενα φερραρι και η μαξιλαρα να ειναι σκισμενη :) παλι εχει την δυναμη στον κινητηρα το κρατημα αλλα μολις ανοιξης την πορτα να μπεις θωρεις τζιντην μαξιλαρα πρωτα μπροστα σου σκισμενη τα γεριμα :shock:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Pathfinder »

πανικος έγραψε:φετος πηρα και εγω αυτα τα φυσιγγια 17 ευρω το πακετο.πρωτη φορα τα πηρα αφου ακουσα καλα λογια για αυτα.πηγα σπιτι τα ανοιξα να τα δω και το πρωτο πραγμα που παρατηρησα ηταν το μπαρουτι που ξεφυγε απο το πιστονακι.σκεφτηκα επηαν τα ριαλια μου 17 ευρω για τουτα τα σαγλικια :o 1 φυσιγγιο εριξα σε πουλι οπου ξιφτερισε και επεσε με την δευτερη αλλης μαρκας οποτε δεν μπορω να πω αν μου αρεσε σε αποδοση.
απλα θελω να πω οτι για ετσι λεφτα περιμενεις κατι πιο σωστα κατασκευασμενο να το βλεπεις και να χαιρεσαι.δεν δινεις 100000 για ενα φερραρι και η μαξιλαρα να ειναι σκισμενη :) παλι εχει την δυναμη στον κινητηρα το κρατημα αλλα μολις ανοιξης την πορτα να μπεις θωρεις τζιντην μαξιλαρα πρωτα μπροστα σου σκισμενη τα γεριμα :shock:
Ωραιος :):)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Priest+++ »

Priest+++ έγραψε:Να το ανοιξω, να μην το ανοιξω; Αφηστω κλειστό το γ______! Πάντως θέλω πολλά να το ανοιξω :cry:
Εεε δεν άντεξα και το ανοιξα!
Αισχος, αν και ή γεύση του είναι αρκετά καλή ειδικά όταν αποθηκευτούν σε κρύο περιβάλλον για λίγο διάστημα, εντούτοις όταν ανοίχτηκαν διαπίστωσα ότι τα υλικά δεν ήταν στην ενδεδειγμένη δοσολογία και ο κεημας οχι αρκετα κατεστημενος :evil:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από πανικος »

χιουμορ που εχουν καποιοι χα χα χα χα χα και ενα γιαξξξξξξξξξξξξξ για την ειρωνεια του χιουμορ ;)
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Phinix »

17 euro το πακέτο έπρεπε να ήταν γυαλισμένα, πολισιαρισμενα, ένα ένα
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από nike powder »

Τζιε στην double X που εν 20-25 ευρο το πακκετο το ιδιο φαινομενο παρατηρουμε παρολο που εν κοτσινοσ ο καλυκας. Εγω νομιζω εν φυσιολογικοτατο για τους λογουσ που αναφεραν αλλοι συναδελφοι πιο πανω. Σιγουρα την εταιρεια δεν την νιαζει και αυτο το διχνει με το διαφανο καλυκα
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”