ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

GlockCyprus
Full Member
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 28 Αύγ 2014, 20:17

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από GlockCyprus »

Φίλοι Αλέξη και Κωνσταντίνο, πολύ σωστά επισημάνετε! Αυτό που θα ήθελα επιπλέον να πω, είναι ότι σαν ένας απλός κυνηγός πάει να αγοράσει φυσίγγια και πέσουν αυτά στην αντίληψη του, μη γνωρίζοντας, θα πει πως είναι προβληματικά κλπ κλπ κλπ...και θα τα απορρίψει.
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ALEXIS »

GlockCyprus έγραψε:Φίλοι Αλέξη και Κωνσταντίνο, πολύ σωστά επισημάνετε! Αυτό που θα ήθελα επιπλέον να πω, είναι ότι σαν ένας απλός κυνηγός πάει να αγοράσει φυσίγγια και πέσουν αυτά στην αντίληψη του, μη γνωρίζοντας, θα πει πως είναι προβληματικά κλπ κλπ κλπ...και θα τα απορρίψει.

ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ Ο ΠΩΛΗΤΗΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ
ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ(ΨΥΓΕΙΑ/ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ/ΚΟΥΖΙΝΕΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΞΕΠΑΚΕΤΑΡΙΣΜΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΟΛΙΣΤΕΡΙΝΗ ΚΟΛΛΙΜΕΝΗ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΑ.
ΕΞ ΟΣΩΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΕΤΑΠΩΛΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΔΑΜΕ :shock:

ΤΟΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ....

''ΚΑΛΑ ΕΚΑΜΕΣ"....ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΕΤΣΙ :roll:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥΤΕΣ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ....ΤΕΛΟΣ!

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ ΓΙΑ ΕΤΣΙ ΕΤΑΙΡΕΙΑ....ΤΕΛΟΣ!

ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΚΚΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΑ....ΑΛΛΑ 1-2-3 ΚΟΚΚΟΥΣ....ΕΤΣΙ ΘΕΑΜΑ ΟΜΩΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ....ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΣΑΝ ΣΟΛΩΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ!

ALEXIS ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΥΡΙΤΙΔΑΣ ΣΤΟ ΚΑΛΥΚΑ....ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟΥΤΟ........Ο ΚΑΛΥΚΑΣ ΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ Η ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ....ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΤΟΙΧΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΛΥΚΑ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ...ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΤΟ 1.80 Π.Χ ΣΤΟ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΕΓΙΝΕ 1.78 ΣΤΟ ΑΛΛΟ 1.76 ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ 1.74!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΚΑΗ ΠΥΡΙΤΙΔΑ ;)

http://www.idiogomosi.com/pages/posts/d ... as-248.php
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ALEXIS »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΔΑΜΕ :shock:

ΤΟΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ....

''ΚΑΛΑ ΕΚΑΜΕΣ"....ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΕΤΣΙ :roll:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥΤΕΣ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ....ΤΕΛΟΣ!

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ ΓΙΑ ΕΤΣΙ ΕΤΑΙΡΕΙΑ....ΤΕΛΟΣ!

ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΚΚΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΑ....ΑΛΛΑ 1-2-3 ΚΟΚΚΟΥΣ....ΕΤΣΙ ΘΕΑΜΑ ΟΜΩΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ....ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΣΑΝ ΣΟΛΩΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ!

ΑΛΕΞ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΥΡΙΤΙΔΑΣ ΣΤΟ ΚΑΛΥΚΑ....ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟΥΤΟ........Ο ΚΑΛΥΚΑΣ ΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΠΕΥΤΕΙ Η ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ....ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΤΟΙΧΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΛΥΚΑ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ...ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΤΟ 1.80 Π.Χ ΣΤΟ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΕΓΙΝΕ 1.78 ΣΤΟ ΑΛΛΟ 1.76 ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ 1.74!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΚΑΗ ΠΥΡΙΤΙΔΑ ;)

http://www.idiogomosi.com/pages/posts/d ... as-248.php
πες μας το δικαιολογητικο τοτε γιατι μια εταιρεια κολοσσος μετα απο τοσους ελεγχους ποιοτητας εβγαλε στην αγορα αυτα τα φυσιγγια.Δεν υπαρχει ελεγχος απο καποιο φορεα αν τα φυσιγγια πληρουν καποιες προδιαγραφες η οχι.
η εγεμοσαμεν πεντε φυσιγγια και εγινηκαμε ειδικοι. και οι αλλοι ειναι οι λανθασμενοι.
εγω δεν ειμαι ουτε κατασκευαστης ουτε ο εισαγωγεας.
φιλικα Αλεξης.
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Sergios »

Είναι θέμα καλαισθησίας παιθκιά....αγοράζεις 17 ευρώ το πακέτο πρέπει να είναι τέλειο οχι σαν είναι γεμισμένο που τον πρόπαππου μου....! Για τους τελειομανής μιλούμε οτι είναι ερασιτεχνικό εγώ πάντως σύρνω τες και παν αντάρα
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Priest+++ »

Να το ανοιξω, να μην το ανοιξω; Αφηστω κλειστό το γ______! Πάντως θέλω πολλά να το ανοιξω :cry:
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ALEXIS έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΔΑΜΕ :shock:

ΤΟΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ....

''ΚΑΛΑ ΕΚΑΜΕΣ"....ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΕΤΣΙ :roll:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥΤΕΣ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ....ΤΕΛΟΣ!

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ ΓΙΑ ΕΤΣΙ ΕΤΑΙΡΕΙΑ....ΤΕΛΟΣ!

ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΚΚΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΑ....ΑΛΛΑ 1-2-3 ΚΟΚΚΟΥΣ....ΕΤΣΙ ΘΕΑΜΑ ΟΜΩΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ....ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΣΑΝ ΣΟΛΩΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ!

ΑΛΕΞ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΥΡΙΤΙΔΑΣ ΣΤΟ ΚΑΛΥΚΑ....ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟΥΤΟ........Ο ΚΑΛΥΚΑΣ ΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΠΕΥΤΕΙ Η ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ....ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΤΟΙΧΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΛΥΚΑ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ...ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΤΟ 1.80 Π.Χ ΣΤΟ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΕΓΙΝΕ 1.78 ΣΤΟ ΑΛΛΟ 1.76 ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ 1.74!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΚΑΗ ΠΥΡΙΤΙΔΑ ;)

http://www.idiogomosi.com/pages/posts/d ... as-248.php
πες μας το δικαιολογητικο τοτε γιατι μια εταιρεια κολοσσος μετα απο τοσους ελεγχους ποιοτητας εβγαλε στην αγορα αυτα τα φυσιγγια.Δεν υπαρχει ελεγχος απο καποιο φορεα αν τα φυσιγγια πληρουν καποιες προδιαγραφες η οχι.
η εγεμοσαμεν πεντε φυσιγγια και εγινηκαμε ειδικοι. και οι αλλοι ειναι οι λανθασμενοι.
εγω δεν ειμαι ουτε κατασκευαστης ουτε ο εισαγωγεας.
φιλικα Αλεξης.
ΑΛΕΞΗ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....Η ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΟΝΟ?

ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΔΙΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗ ΚΑΜΝΟΥΜΕ...(ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΙΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ)....ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΦΤΙΣΤΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΑΜΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΛΗ ΩΡΑ ΣΑΝ ΤΩΡΑ << η εγεμοσαμεν πεντε φυσιγγια και εγινηκαμε ειδικοι>>

ΤΟΥΤΕΣ ΟΙ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΞΩ ΠΟΥ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΦΙΛΕ ΓΙΑΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΞΕΡΕΙΣ!

ΔΕΝ ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....ΑΠΛΑ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΑΝΕΝΟΣ!

ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΒΑΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ!!!

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΕΑΣ ΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΧΙ ΕΓΩ...πες μας το δικαιολογητικο τοτε γιατι μια εταιρεια κολοσσος μετα απο τοσους ελεγχους ποιοτητας εβγαλε στην αγορα αυτα τα φυσιγγια.Δεν υπαρχει ελεγχος απο καποιο φορεα αν τα φυσιγγια πληρουν καποιες προδιαγραφες η οχι.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ALEXIS »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
ALEXIS έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΔΑΜΕ :shock:

ΤΟΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ....

''ΚΑΛΑ ΕΚΑΜΕΣ"....ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΕΤΣΙ :roll:

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΤΟΥΤΕΣ ΠΑΙΔΕΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑ....ΤΕΛΟΣ!

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ ΓΙΑ ΕΤΣΙ ΕΤΑΙΡΕΙΑ....ΤΕΛΟΣ!

ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΚΚΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΟΥΣΤΑ....ΑΛΛΑ 1-2-3 ΚΟΚΚΟΥΣ....ΕΤΣΙ ΘΕΑΜΑ ΟΜΩΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ....ΚΑΙ ΟΜΟΛΟΓΩ ΣΑΝ ΣΟΛΩΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΕΣ!

ΑΛΕΞ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΥΡΙΤΙΔΑΣ ΣΤΟ ΚΑΛΥΚΑ....ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟΥΤΟ........Ο ΚΑΛΥΚΑΣ ΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΠΕΥΤΕΙ Η ΠΥΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ....ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΣΤΟ ΤΟΙΧΩΜΑ ΤΟΥ ΚΑΛΥΚΑ ΕΜΕΙΝΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ...ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΤΟ 1.80 Π.Χ ΣΤΟ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΕΓΙΝΕ 1.78 ΣΤΟ ΑΛΛΟ 1.76 ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ 1.74!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΕ ΤΟΣΗ ΑΚΑΗ ΠΥΡΙΤΙΔΑ ;)

http://www.idiogomosi.com/pages/posts/d ... as-248.php
πες μας το δικαιολογητικο τοτε γιατι μια εταιρεια κολοσσος μετα απο τοσους ελεγχους ποιοτητας εβγαλε στην αγορα αυτα τα φυσιγγια.Δεν υπαρχει ελεγχος απο καποιο φορεα αν τα φυσιγγια πληρουν καποιες προδιαγραφες η οχι.
η εγεμοσαμεν πεντε φυσιγγια και εγινηκαμε ειδικοι. και οι αλλοι ειναι οι λανθασμενοι.
εγω δεν ειμαι ουτε κατασκευαστης ουτε ο εισαγωγεας.
φιλικα Αλεξης.
ΑΛΕΞΗ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....Η ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΟΝΟ?

ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΔΙΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗ ΚΑΜΝΟΥΜΕ...(ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΙΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ)....ΑΝΑΦΕΡΕΣΤΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΦΤΙΣΤΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΑΜΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΛΗ ΩΡΑ ΣΑΝ ΤΩΡΑ << η εγεμοσαμεν πεντε φυσιγγια και εγινηκαμε ειδικοι>>

ΤΟΥΤΕΣ ΟΙ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΞΩ ΠΟΥ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΦΙΛΕ ΓΙΑΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΞΕΡΕΙΣ!

ΔΕΝ ΒΑΦΤΙΣΤΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ....ΑΠΛΑ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΙΔΕΥΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΑΝΕΝΟΣ!

ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΕΒΑΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ!!!

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΦΙΛΕ ΕΑΣ ΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΟΧΙ ΕΓΩ...πες μας το δικαιολογητικο τοτε γιατι μια εταιρεια κολοσσος μετα απο τοσους ελεγχους ποιοτητας εβγαλε στην αγορα αυτα τα φυσιγγια.Δεν υπαρχει ελεγχος απο καποιο φορεα αν τα φυσιγγια πληρουν καποιες προδιαγραφες η οχι.
φιλε SOLON απολογουμαι εν ειχα προθεση να σε θιξω.
εγω απλα εγραψα το δικαιολογητικο του εργοστασιου οταν αρκετοι ηχαν αντδρασει με την εμφανιση του και αποταθηκαμε στον εισαγωγεα, που με την σειρα του αποταθηκε στο εργοστασιο για τα σχετικα και η απαντηση του ηταν οπως την εγραψα πριν.δεν υπηρχε λογος να μην γινει κατ εμενα πιστευτο.κια να συνεχισουμε.συμφωνω οτι απο αποψεως εμφανισης δεν ειναι οντως καλαισθητο,αλλα εφ οσον η βλητικη του συμπεριφορα δεν αλλαξε,τα περιττα σχολεια σταματουν.

απολογουμαι και παλι αν ημουν λιγο αποτομος.
BERETTA 682 Gold E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2015, 14:58

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BERETTA 682 Gold E »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΑΓΟΡΑΣΑ ΣΕ ΦΙΛΟ ΤΡΙΑ ΠΑΚΕΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΡΙΣΚΕ.....ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ? ΕΨΑΞΑ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΘΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΕΤΣΙ :o

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ(ΚΑΚΙΣΤΗ) ΕΜΦΡΑΞΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΣΤΟΝΙ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟΣΟ ΚΑΚΗ ΕΜΦΡΑΞΗ...ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΛΗΨΗ!

ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΔΙΑΦΥΓΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΟΥΜΕ...ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΚΕΤΟ!

ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝ ΛΟΓΟ ΠΙΣΤΟΝΙΑ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ.... ΕΓΩ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ....ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ,ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΩΣΤΗΣ ΕΜΦΡΑΞΗΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΥΡΙΤΙΔΑ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕ.....ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΘΑΡΣΩΣ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕ....ΚΑΙ 17 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ....ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!
BERETTA 682 Gold E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2015, 14:58

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από BERETTA 682 Gold E »

Ego pantos epaixa 22 fasses oi 18 me ti mygra emene prosopika me exeplixe thetika molis tis ferei o antiprosopos tha piaso 5 paketa gia na exo
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”