ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΑΓΟΡΑΣΑ ΣΕ ΦΙΛΟ ΤΡΙΑ ΠΑΚΕΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΡΙΣΚΕ.....ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ? ΕΨΑΞΑ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΘΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΕΤΣΙ :o

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ(ΚΑΚΙΣΤΗ) ΕΜΦΡΑΞΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΣΤΟΝΙ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟΣΟ ΚΑΚΗ ΕΜΦΡΑΞΗ...ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΛΗΨΗ!

ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΔΙΑΦΥΓΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΟΥΜΕ...ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΚΕΤΟ!

ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝ ΛΟΓΟ ΠΙΣΤΟΝΙΑ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ.... ΕΓΩ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ....ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ,ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΩΣΤΗΣ ΕΜΦΡΑΞΗΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΥΡΙΤΙΔΑ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕ.....ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΘΑΡΣΩΣ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕ....ΚΑΙ 17 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ....ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Αυτό το πρόσεξα σε πολλά φυσίγγια όταν ο κάλυκας είναι διαφανές/ημιδιαφανές.
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Σολων εδω νομιζω δεν φταιει το πιστονι αλλα το ειδος της πυριτιδας αυτης κολλα στο πλαστικο και λογω του οτι τα γεμιζει ολα μαζι η μηχανη δεν ελεγχεται αν κολλα στο πλαστικο και ετσι εχουμε αυτο το φαινομενο. Με διβασικες πυριτιδες και ζελατινοποιημενες το βλεπουμε πιο συχνα... Τωρα αν το γεμισεις στο χερι δεν εχει αυτο το φαινομενο.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Breda Pegaso έγραψε:Σολων εδω νομιζω δεν φταιει το πιστονι αλλα το ειδος της πυριτιδας αυτης κολλα στο πλαστικο και λογω του οτι τα γεμιζει ολα μαζι η μηχανη δεν ελεγχεται αν κολλα στο πλαστικο και ετσι εχουμε αυτο το φαινομενο. Με διβασικες πυριτιδες και ζελατινοποιημενες το βλεπουμε πιο συχνα... Τωρα αν το γεμισεις στο χερι δεν εχει αυτο το φαινομενο.
ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥΤΗ ΣΤΕΦΑΝΕ?

ΚΟΛΛΑ ΞΕΚΟΛΛΑ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΜΟΥΝ ΚΑΤΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ!

ΣΤΕΦΑΝΕ ΕΓΩ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΚΚΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΦΟΥΣΤΑ....ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ ΤΗΝ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ!

ΤΙ ΗΘΕΛΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΜΙΣΑΝ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΕ ΔΙΑΦΑΝΟ ΚΑΛΥΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΛΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ....ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΙΑΦΑΝΟΙ ΣΤΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΟΙ ;)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από WAFFEN »

συναδελφοι εχω την εντυπωση οτι εταιρειες με τετοιο εκτοπισμα εχουν διπλους και τριπλους ελεγχους, εχουν δικους τους χωρους δοκιμης κλπ. για να τις αφηνουν να καταληγουν ετσι οπως τις βλεπουμε στην αγορα σημαινει οτι δεν επηρεαζει σε τιποτε αυτο που βλεπουμε με την πιρυτιδα. αποψη μου.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Pathfinder »

Breda Pegaso έγραψε:Σολων εδω νομιζω δεν φταιει το πιστονι αλλα το ειδος της πυριτιδας αυτης κολλα στο πλαστικο και λογω του οτι τα γεμιζει ολα μαζι η μηχανη δεν ελεγχεται αν κολλα στο πλαστικο και ετσι εχουμε αυτο το φαινομενο. Με διβασικες πυριτιδες και ζελατινοποιημενες το βλεπουμε πιο συχνα... Τωρα αν το γεμισεις στο χερι δεν εχει αυτο το φαινομενο.
Φιλε μπορει να συμβαινει και αυτο που αναφερεις αλλα αν γυρισεις τα φυσιγγια αναποδα και κτυπησεις τα σε 5 λεπτα η πυρητιδα ολη θα ειναι εξω
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Ρε παιθκια οκ ειπαμε...εν τζιαι πιστονι του φλοπερ που εβαλαν! :)

οπως και να χει εγω το γεμιζω το συγκεκριμενο Z2M 2 χρονια τωρα χωρις οποιοδηποτε προβλημα και το θεωρω ενα απο τα καλυτερα της αγορας.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
WAFFEN
Full Member
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 17 Φεβ 2011, 18:15

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από WAFFEN »

συναδελφοι δεν ειμαι ιδιογωμοτης αλλα εαν οντως συμβαινει αυτο, τοτε κατι φταιει. ισως ο καλυκας, ισως το κλεισιμο(πιεση κλεισιματος). σε αυτη την περιπτωση επρεπε να ειχε εντοπισθει απο το εργοστασιο. ειδικα αυτο το εργοστασιο που ειναι απο τα μεγαλθτερα στον κοσμο.
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ALEXIS »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΑΓΟΡΑΣΑ ΣΕ ΦΙΛΟ ΤΡΙΑ ΠΑΚΕΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΡΙΣΚΕ.....ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ? ΕΨΑΞΑ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΘΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΕΤΣΙ :o

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ(ΚΑΚΙΣΤΗ) ΕΜΦΡΑΞΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΣΤΟΝΙ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟΣΟ ΚΑΚΗ ΕΜΦΡΑΞΗ...ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΛΗΨΗ!

ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΔΙΑΦΥΓΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΟΥΜΕ...ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΚΕΤΟ!

ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝ ΛΟΓΟ ΠΙΣΤΟΝΙΑ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ.... ΕΓΩ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ....ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ,ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΩΣΤΗΣ ΕΜΦΡΑΞΗΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΥΡΙΤΙΔΑ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕ.....ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΘΑΡΣΩΣ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕ....ΚΑΙ 17 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ....ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΣΟΛΩΝΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ.
ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΣΤΑΤΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΣΜΟΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.
ΛΟΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑΤΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΣΜΟΥ ΠΡΟΣΚΟΛΛΑΤΕ ΣΤΑ ΤΟΙΧΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΙΣΤΟΝΙΟΥ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΑΡΟΥΤΙΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΗ.ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΝΕΤΑΙ/ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΤΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΦΛΕΞΗ.
ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΠΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΜΠΛΕ Ο ΚΑΛΥΚΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΦΕΝΟΤΑΝ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΑΣΑΡΟΥΝ ΕΤΣΙ ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΑ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥ .ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.ΔΚΙΟ ΠΠΑΛΙΕΣ ΕΥΚΑΛΑΜΕ ΤΑ ΣΚΑΡΤΑ.
Άβαταρ μέλους
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2013, 18:04
Τοποθεσία: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑΣ

Re: ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »

ALEXIS έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΑΓΟΡΑΣΑ ΣΕ ΦΙΛΟ ΤΡΙΑ ΠΑΚΕΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΡΙΣΚΕ.....ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ? ΕΨΑΞΑ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΘΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΕΤΣΙ :o

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ(ΚΑΚΙΣΤΗ) ΕΜΦΡΑΞΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΣΤΟΝΙ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟΣΟ ΚΑΚΗ ΕΜΦΡΑΞΗ...ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΛΗΨΗ!

ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΔΙΑΦΥΓΕΙΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΟΥΜΕ...ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΚΕΤΟ!

ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝ ΛΟΓΟ ΠΙΣΤΟΝΙΑ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ.... ΕΓΩ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΒΕΒΑΙΑ....ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ,ΣΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΩΣΤΗΣ ΕΜΦΡΑΞΗΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΥΡΙΤΙΔΑ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕ.....ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΘΑΡΣΩΣ....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕ....ΚΑΙ 17 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ....ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΣΟΛΩΝΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ.
ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΣΤΑΤΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΙΣΜΟΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.
ΛΟΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΑΤΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΙΣΜΟΥ ΠΡΟΣΚΟΛΛΑΤΕ ΣΤΑ ΤΟΙΧΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΙΣΤΟΝΙΟΥ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΠΑΡΟΥΤΙΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΗ.ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΝΕΤΑΙ/ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΠΑΡΟΥΤΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΦΛΕΞΗ.
ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
ΠΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΜΠΛΕ Ο ΚΑΛΥΚΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΦΕΝΟΤΑΝ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΕΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΑΣΑΡΟΥΝ ΕΤΣΙ ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΑ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΥ .ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.ΔΚΙΟ ΠΠΑΛΙΕΣ ΕΥΚΑΛΑΜΕ ΤΑ ΣΚΑΡΤΑ.
Ετσι ακριβώς είναι φίλοι μου. Αυτες οι πυριτιδες (τροποποιημένες μονοβασικές, MB, F2, κ.λ.π) είναι πάρα πολύ ευέξαπτες στο μαγνητικό πεδιο που δημιουργείτε απο τον στατικό ηλεκτρισμό.Ειναι ένα πολύ δύσκολο φαινόμενο να εξαλειφθεί ιδίως σε βιομηχανική παραγωγή. Εν παση περιπτώση τα λίγα φυλλίδια που ξεφευγουν δεν δημιουργούν το πρόβλημα. Επίσης να σας διαβεβαιώσω πώς απο τη στιγμή που το βύσμα Ζ2Μ συμπίεσει και εγκλωβίσει τη πυρίτιδα στη φούστα όσο και να κουνηθούν τα φυσίγγια δεν περνάει τίποτε μπροστά
Βέβαια ένας τελειομανής ιδιογομωτής δεν θα επιτρέψει ποτέ αυτήν την εικόνα στα φυσίγγια του.
"Αν δεν μπορείς να εξηγήσεις κάτι με απλά λόγια, τότε ούτε εσύ ο ίδιος το έχεις καταλάβει πολύ καλά.!!!"
Albert Einstein
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”