ΕΡΗΜΟΣ ΣΑΧΑΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΕΡΗΜΟΣ ΣΑΧΑΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΑΙΔΙΑ...ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΟΥΛΛΟΣ ΤΟΥΤΟΣ Ο ΑΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΑΙ ΧΗΜΙΚΑ...ΕΚΡΗΞΕΙΣ ,ΠΤΩΜΑΤΑ ΣΕ ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΗ Κ.Λ.Π :? :? :?

ΟΣΟ ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ....Η ΜΕ ΜΑΣΚΑ...ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΛΕΙΣΤΑ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΕΡΗΜΟΣ ΣΑΧΑΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από Dimitris »

canastas έγραψε:εκτός από το αστείο που έκανα σοβάρα τώρα, ασπούμε σε τι κατήγορια καιρού λαμβάνετε το φαίνομενο αυτό.??
Όταν το ανώτατο επιτρεπτό όριο σκόνης στην ατμόσφαιρα είναι 50μg/m3 και στην Λεμεσό έχουμε 650, ε τότε τι καιρικό φαινομενο είναι; Ακραίο φυσικά. Ουσιαστικά αναπνέουμε σκόνη, εύκολα κάποιος που έχει πρόβλημα μπορεί να πάθει σοβαρή βλάβη.
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΕΡΗΜΟΣ ΣΑΧΑΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Tώρα να κουρτίσω τον Λεύκιο να κάμουμε καμμιά δοκιμή, "Φυσίγγια και συνθήκες ερήμου". :lol: :lol:
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΕΡΗΜΟΣ ΣΑΧΑΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από nike powder »

spyrosspyrou851 έγραψε:Tώρα να κουρτίσω τον Λεύκιο να κάμουμε καμμιά δοκιμή, "Φυσίγγια και συνθήκες ερήμου". :lol: :lol:
Ωραιος χαχα :lol:
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΕΡΗΜΟΣ ΣΑΧΑΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από mikros »

spyrosspyrou851 έγραψε:Tώρα να κουρτίσω τον Λεύκιο να κάμουμε καμμιά δοκιμή, "Φυσίγγια και συνθήκες ερήμου". :lol: :lol:
\

Να ρέξω με την καμήλα μου την διπλοκάμπουρη να σας πιάσω?
Φερτε και κανένα G3 γιατί εν εδιάκρινα καλά αν περπατούν μες την Aλυκή Τζιχαντιστές ή βεδουίνοι...
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΕΡΗΜΟΣ ΣΑΧΑΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

mikros έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Tώρα να κουρτίσω τον Λεύκιο να κάμουμε καμμιά δοκιμή, "Φυσίγγια και συνθήκες ερήμου". :lol: :lol:
\

Να ρέξω με την καμήλα μου την διπλοκάμπουρη να σας πιάσω?
Φερτε και κανένα G3 γιατί εν εδιάκρινα καλά αν περπατούν μες την Aλυκή Τζιχαντιστές ή βεδουίνοι...
Έχω 50άρι, ο Λεύκιος ήταν αντιαεροπόρος στο Στρατό, είμαστεν έτοιμοι. :D :D
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΕΡΗΜΟΣ ΣΑΧΑΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από Dimitris »

Πάρτε και μια ποτούτη μαζί σας να ανοίετε δρόμο



Εικόνα
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΕΡΗΜΟΣ ΣΑΧΑΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Λεβέντες τα χαράματα ήρτα από το εξωτερικό στο αεροδρόμιο της Λάρνακας. Πίσω μου ένα ζευγάρι τουριστών που ήρταν για διακοπές τζιαί ακούω τον παρέα να λέει της γυναίκας ότι το Σεπτέμβρη η θερμοκρασία είναι γύρω στους 30 βαθμούς κελσίου... :?
Μόλις προσγειώθηκε το αεροπλάνον ακούω τον τζιαί λαλεί της "όου ντάρλινγκ ιτ ις μίστι!" (αγάπη μου έχει υγρασία..) :shock: :shock:

Άτε κάτσε τωρά εξήγα των πλασμάτων ότι ήρταν μες το φούρνο των μικροκυμμάτων που φκάλλει τζιαί χώμα... :lol:
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΕΡΗΜΟΣ ΣΑΧΑΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από Nikos »

MARIOSE έγραψε:Λεβέντες τα χαράματα ήρτα από το εξωτερικό στο αεροδρόμιο της Λάρνακας. Πίσω μου ένα ζευγάρι τουριστών που ήρταν για διακοπές τζιαί ακούω τον παρέα να λέει της γυναίκας ότι το Σεπτέμβρη η θερμοκρασία είναι γύρω στους 30 βαθμούς κελσίου... :?
Μόλις προσγειώθηκε το αεροπλάνον ακούω τον τζιαί λαλεί της "όου ντάρλινγκ ιτ ις μίστι!" (αγάπη μου έχει υγρασία..) :shock: :shock:

Άτε κάτσε τωρά εξήγα των πλασμάτων ότι ήρταν μες το φούρνο των μικροκυμμάτων που φκάλλει τζιαί χώμα... :lol:
:lol: :lol:
Α ρε Μάριε εν έβλεπες ειδήσεις φιλε μου να μείνεις ακόμα 2-3 μέρες να περάσει τούτο το κακό και ύστερα να έρθεις? ;) 8-) :D
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΕΡΗΜΟΣ ΣΑΧΑΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από Dimitris »

MARIOSE έγραψε:Λεβέντες τα χαράματα ήρτα από το εξωτερικό στο αεροδρόμιο της Λάρνακας. Πίσω μου ένα ζευγάρι τουριστών που ήρταν για διακοπές τζιαί ακούω τον παρέα να λέει της γυναίκας ότι το Σεπτέμβρη η θερμοκρασία είναι γύρω στους 30 βαθμούς κελσίου... :?
Μόλις προσγειώθηκε το αεροπλάνον ακούω τον τζιαί λαλεί της "όου ντάρλινγκ ιτ ις μίστι!" (αγάπη μου έχει υγρασία..) :shock: :shock:

Άτε κάτσε τωρά εξήγα των πλασμάτων ότι ήρταν μες το φούρνο των μικροκυμμάτων που φκάλλει τζιαί χώμα... :lol:
Δεν εκούτσισσε τιποτε ο Εγγλέζος :lol: Επεσε θυμα παραπληροφόρησης.
Γουέλκαμ μπακ
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”