COLOMBACCIO NSI

Απάντηση
renoss79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 02 Αύγ 2015, 14:40

COLOMBACCIO NSI

Δημοσίευση από renoss79 »

Παιδια τι λετε για αυτο το φυσσιγγιο? :D
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: COLOMBACCIO NSI

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Φίλε Ρένο καλημέρα, όπως λέω σχεδόν πάντα ο καθένας έχει την άποψη του, άλλοι που ρώτησα μου λένε είναι πάρα πολύ καλό αλλά ακριβό επειδή είναι κουτί των 10, άλλοι μου λένε είναι σαν να ρίχνεις άσιερο, άλλοι λένε ότι το Original το Maionchi είναι πολύ καλύτερο από το τωρασινό. Δεν τα έχω δοκιμάσει και δεν μπορώ να πω τη γνώμη μου, ελπίζω να μεν σαντανωθείς με τις απόψεις των παιδιών εδώ. :)

https://www.facebook.com/groups/3582061 ... 137249327/
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: COLOMBACCIO NSI

Δημοσίευση από Anthimos »

renoss79 έγραψε:Παιδια τι λετε για αυτο το φυσσιγγιο? :D

Φιλε φανταζομαι μιλας για ενα κοκκινο φυσιγγι 36 γρ σε κουτι των 25 κι οχι της COLOMBO της ίδιας εταιρειας που ειναι σε συσκευασια των 10 στα 37 γρ

Αν εννοεις την 36 την εχω δοκιμασει περσι με οπλο Browning XS και ειναι πολυ καλο φυσιγγιο

Καλη ανασχεση , χαμηλο λακτισμα και καιριο κτυπημα!!
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: COLOMBACCIO NSI

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Anthimos έγραψε:
renoss79 έγραψε:Παιδια τι λετε για αυτο το φυσσιγγιο? :D

Φιλε φανταζομαι μιλας για ενα κοκκινο φυσιγγι 36 γρ σε κουτι των 25 κι οχι της COLOMBO της ίδιας εταιρειας που ειναι σε συσκευασια των 10 στα 37 γρ

Αν εννοεις την 36 την εχω δοκιμασει περσι με οπλο Browning XS και ειναι πολυ καλο φυσιγγιο

Καλη ανασχεση , χαμηλο λακτισμα και καιριο κτυπημα!!
Σε ποιαν αναφέρεσαι Άνθιμε; Δεν βρίσκω κάτι στην ιστοσελίδα της NSI. Είναι παλιά; Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: COLOMBACCIO NSI

Δημοσίευση από Anthimos »

Λαθος !!!!

την συγχισα με αυτη
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
renoss79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 02 Αύγ 2015, 14:40

Re: COLOMBACCIO NSI

Δημοσίευση από renoss79 »

ευχαριστω φιλε για τη πληροφορια ..συγχησα τα ονομα ειναι COLOMBO nSi
antonis13
Full Member
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: 04 Αύγ 2013, 23:10

Re: COLOMBACCIO NSI

Δημοσίευση από antonis13 »

Anthimos έγραψε:Λαθος !!!!

την συγχισα με αυτη
Ρε φίλε αν επιτρέπεται πότε την έπαιξες τούτη τη palompe? Καλοκαίρι η Χειμώνα και αρέσαν σου? Αγόρασα τες πέρσυ αλλά εν της εχρισιμοποίησα καθόλου. Ούτε με στην ιστοσελίδα τους εν τις βρίσκω να βρω καμμιά πληροφορία. Πε μας εσύ εμπειρικά που τις έπαιξες.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: COLOMBACCIO NSI

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

antonis13 έγραψε:
Anthimos έγραψε:Λαθος !!!!

την συγχισα με αυτη
Ρε φίλε αν επιτρέπεται πότε την έπαιξες τούτη τη palompe? Καλοκαίρι η Χειμώνα και αρέσαν σου? Αγόρασα τες πέρσυ αλλά εν της εχρισιμοποίησα καθόλου. Ούτε με στην ιστοσελίδα τους εν τις βρίσκω να βρω καμμιά πληροφορία. Πε μας εσύ εμπειρικά που τις έπαιξες.
http://www.nobelsport.it/public/pages/E ... Cat1ID=381

Eίναι η δεύτερη από πάνω.
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: COLOMBACCIO NSI

Δημοσίευση από Anthimos »

antonis13 έγραψε:
Anthimos έγραψε:Λαθος !!!!

την συγχισα με αυτη
Ρε φίλε αν επιτρέπεται πότε την έπαιξες τούτη τη palompe? Καλοκαίρι η Χειμώνα και αρέσαν σου? Αγόρασα τες πέρσυ αλλά εν της εχρισιμοποίησα καθόλου. Ούτε με στην ιστοσελίδα τους εν τις βρίσκω να βρω καμμιά πληροφορία. Πε μας εσύ εμπειρικά που τις έπαιξες.

Φιλε εδωσε μου 10 ο συντροφος μου που τις αγορασε για να τις δικιμασουμε
Πηρα 2 αγριοπεριστερα περσι τον Αυγουστο την πρωτη εξορμηση , κανονικες αποστασεις και μια φασσα την δευτερη εξορμηση λιγο μακρινη
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
renoss79
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 02 Αύγ 2015, 14:40

Re: COLOMBACCIO NSI

Δημοσίευση από renoss79 »

φιλε με τι οπλο τις επαιξες ?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”