federal

Απάντηση
12345678
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 16:02
Τοποθεσία: ελλαδα

federal

Δημοσίευση από 12345678 »

Καλησπερα.μηπως εχει ριξη κανεις τα σκοπευτικα target load federal που βγαινουν σε 32γρ!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: federal

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

12345678 έγραψε:Καλησπερα.μηπως εχει ριξη κανεις τα σκοπευτικα target load federal που βγαινουν σε 32γρ!
ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΦΙΛΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΙΞΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΚΥΠΡΟ!

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΑΝ ΘΕΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΛΛΗΝΙΚΟ..ΕΚΕΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
12345678
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 16:02
Τοποθεσία: ελλαδα

Re: federal

Δημοσίευση από 12345678 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
12345678 έγραψε:Καλησπερα.μηπως εχει ριξη κανεις τα σκοπευτικα target load federal που βγαινουν σε 32γρ!
ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΦΙΛΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΙΞΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΚΥΠΡΟ!

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΑΝ ΘΕΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΛΛΗΝΙΚΟ..ΕΚΕΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ!!
ΜΕΣΑ ΕΠΕΣΕς .ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΜΑΙ,ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΣΑΓΗ ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝ,ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ, ΣΤΑ 10 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΠΟΛΛΟΙ ΕΔΩ ΠΙΝΟΥΝ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥς ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗς ΠΙΟ ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΕς ΓΟΜΩΣΕΙς.
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

Re: federal

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

12345678 έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
12345678 έγραψε:Καλησπερα.μηπως εχει ριξη κανεις τα σκοπευτικα target load federal που βγαινουν σε 32γρ!
ΛΙΓΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΦΙΛΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΡΙΞΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΚΥΠΡΟ!

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΑΝ ΘΕΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΛΛΗΝΙΚΟ..ΕΚΕΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ!!
ΜΕΣΑ ΕΠΕΣΕς .ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΜΑΙ,ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΣΑΓΗ ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝ,ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ, ΣΤΑ 10 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΠΟΛΛΟΙ ΕΔΩ ΠΙΝΟΥΝ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥς ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗς ΠΙΟ ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΕς ΓΟΜΩΣΕΙς.
Φίλε μπορείς να μου πεις την άποψή σου για τα φυσιγγια Gorilla.
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
12345678
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 16:02
Τοποθεσία: ελλαδα

Re: federal

Δημοσίευση από 12345678 »

Απο της ανερχομενες εταιρειες στην ελλαδα,με καλα φυσιγγια.
tasos_ioannou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 12 Αύγ 2015, 14:20

Re: Re:

Δημοσίευση από tasos_ioannou »

Φίλε τα έχω δοκιμάσει σε κυνήγι έχω beretta 682 gold e..είναι καλά αλλά πριν βγει ο ήλιος μετά είναι πολύ αδύναμα προτιμά χειμωνιάτικη μέρα που να φυσά αέρας....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: federal

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΤΑΣΟ ΣΤΗ ΚΥΝΗΓΟΠΑΡΕΑ ΜΑΣ...ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΜΑ...ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΙΧΤΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΑΕΡΑ...ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ :?:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: federal

Δημοσίευση από Sergios »

Federal είχα 1-2 φυσίγγια παλιά του πατέρα μου χρώματος βυσσινί 36γρ νο.6 δεν ξέρω αν τις έχει ακόμα....
Άβαταρ μέλους
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 384
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2013, 18:04
Τοποθεσία: ΑΛΙΒΕΡΙ ΕΥΒΟΙΑΣ

Re: federal

Δημοσίευση από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »

Sergios έγραψε:Federal είχα 1-2 φυσίγγια παλιά του πατέρα μου χρώματος βυσσινί 36γρ νο.6 δεν ξέρω αν τις έχει ακόμα....
Τα federal 32 αν τα ρίξεις νομίζεις ότι ρίχνεις με άσφαιρα.Εγω όμω λέω ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!θέμα αντίληψης και νοοτροπίας.
"Αν δεν μπορείς να εξηγήσεις κάτι με απλά λόγια, τότε ούτε εσύ ο ίδιος το έχεις καταλάβει πολύ καλά.!!!"
Albert Einstein
12345678
Full Member
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 16:02
Τοποθεσία: ελλαδα

Re: federal

Δημοσίευση από 12345678 »

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ έγραψε:
Sergios έγραψε:Federal είχα 1-2 φυσίγγια παλιά του πατέρα μου χρώματος βυσσινί 36γρ νο.6 δεν ξέρω αν τις έχει ακόμα....
Τα federal 32 αν τα ρίξεις νομίζεις ότι ρίχνεις με άσφαιρα.Εγω όμω λέω ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!θέμα αντίληψης και νοοτροπίας.
Kalhspera.θα λες απο θεμα ανακρουσης;υπαρχουν τελικα στην ελλαδα, στον καλκατζακο 32 γραμμαρια απο οτι διαβασα για Σκοπευτικη χρηση ομως;;;;;;για να πω την αληθεια ηθελα να το χρησιμποιησω στη μπεκατσα με ανοικτα τσοκ..
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”