Victory trap 32 gr 7.5 νουμερο

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
pamposs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 21 Οκτ 2014, 14:23
Τοποθεσία: Λεμεσος

Victory trap 32 gr 7.5 νουμερο

Δημοσίευση από pamposs »

Κοπελια εδοκιμασε κανενας τες victory trap ασπρες που εν στην σειρα της victory skeet 32 gr κιτρινες. Αρεσαν μου πολλα στες τζικλες οι κιτρινες 9 νουμερο τζαι σκεφτουμε να τες δοκιμασω τες trap τωρα το καλοτζαιρι στα τρυγονια τζαι φασσες.
Girls:Lets go shopping!!!
Me: Lets go Hunting!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Victory trap 32 gr 7.5 νουμερο

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

pamposs έγραψε:Κοπελια εδοκιμασε κανενας τες victory trap ασπρες που εν στην σειρα της victory skeet 32 gr κιτρινες. Αρεσαν μου πολλα στες τζικλες οι κιτρινες 9 νουμερο τζαι σκεφτουμε να τες δοκιμασω τες trap τωρα το καλοτζαιρι στα τρυγονια τζαι φασσες.
Και εγώ έπιασα να τις δοκιμάσω καθώς μου άρεσαν οι κίτρινες σε νο 9 στην τζίκλα, απλώς να σε ενημερώσω όμως όταν άνοιξα μια βρήκα τα ίδια σκάγια με την κίτρινη νο 8, με διάμετρο 2.25~2.29.
Άβαταρ μέλους
pamposs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 21 Οκτ 2014, 14:23
Τοποθεσία: Λεμεσος

Re: Victory trap 32 gr 7.5 νουμερο

Δημοσίευση από pamposs »

spyrosspyrou851 έγραψε:
pamposs έγραψε:Κοπελια εδοκιμασε κανενας τες victory trap ασπρες που εν στην σειρα της victory skeet 32 gr κιτρινες. Αρεσαν μου πολλα στες τζικλες οι κιτρινες 9 νουμερο τζαι σκεφτουμε να τες δοκιμασω τες trap τωρα το καλοτζαιρι στα τρυγονια τζαι φασσες.
Και εγώ έπιασα να τις δοκιμάσω καθώς μου άρεσαν οι κίτρινες σε νο 9 στην τζίκλα, απλώς να σε ενημερώσω όμως όταν άνοιξα μια βρήκα τα ίδια σκάγια με την κίτρινη νο 8, με διάμετρο 2.25~2.29.
Χαχαχα αρα φιλε εν η ιδιες με τις νουμερο 8 αλλα σε αλλη συσκευασια... :D
Girls:Lets go shopping!!!
Me: Lets go Hunting!!!
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: Victory trap 32 gr 7.5 νουμερο

Δημοσίευση από KINIGOSS »

παντως αυτες οι τραπ 32 και οι σπορτινγκ 32 αν εβγεναν και σε 6 νουμερο θα ηταν οτι πρπει για το ενδημικο και τη φασσα οχι πως το 7,5 δεν κανει αλλα το6 εν 6..αν τον ξερει κανενας τον κατασκεβαστη προτεινετε τοθ το αλλα οχι να γραφει 6 και να βαλλει 8 παλε :lol: φυσικα μπορει να μην τις βγαζει για να πουλα απο τα αλλα ειδη του
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Victory trap 32 gr 7.5 νουμερο

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

pamposs έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
Και εγώ έπιασα να τις δοκιμάσω καθώς μου άρεσαν οι κίτρινες σε νο 9 στην τζίκλα, απλώς να σε ενημερώσω όμως όταν άνοιξα μια βρήκα τα ίδια σκάγια με την κίτρινη νο 8, με διάμετρο 2.25~2.29.
Χαχαχα αρα φιλε εν η ιδιες με τις νουμερο 8 αλλα σε αλλη συσκευασια... :D
Απ' ότι φένεται ναι.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Victory trap 32 gr 7.5 νουμερο

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

KINIGOSS έγραψε:παντως αυτες οι τραπ 32 και οι σπορτινγκ 32 αν εβγεναν και σε 6 νουμερο θα ηταν οτι πρπει για το ενδημικο και τη φασσα οχι πως το 7,5 δεν κανει αλλα το6 εν 6..αν τον ξερει κανενας τον κατασκεβαστη προτεινετε τοθ το αλλα οχι να γραφει 6 και να βαλλει 8 παλε :lol: φυσικα μπορει να μην τις βγαζει για να πουλα απο τα αλλα ειδη του
Η sporting αν θυμάμαι είναι A1, αν θέλεις Α1 32 υπάρχει η Starlight που πολύ πιθανόν να είναι και το ίδιο φυσίγγι αλλά με άλλο όνομα.
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: Victory trap 32 gr 7.5 νουμερο

Δημοσίευση από KINIGOSS »

spyrosspyrou851 έγραψε:
KINIGOSS έγραψε:παντως αυτες οι τραπ 32 και οι σπορτινγκ 32 αν εβγεναν και σε 6 νουμερο θα ηταν οτι πρπει για το ενδημικο και τη φασσα οχι πως το 7,5 δεν κανει αλλα το6 εν 6..αν τον ξερει κανενας τον κατασκεβαστη προτεινετε τοθ το αλλα οχι να γραφει 6 και να βαλλει 8 παλε :lol: φυσικα μπορει να μην τις βγαζει για να πουλα απο τα αλλα ειδη του
Η sporting αν θυμάμαι είναι A1, αν θέλεις Α1 32 υπάρχει η Starlight που πολύ πιθανόν να είναι και το ίδιο φυσίγγι αλλά με άλλο όνομα.
ειναι πολυ διαφορετικες φιλε μου
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Victory trap 32 gr 7.5 νουμερο

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

KINIGOSS έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
KINIGOSS έγραψε:παντως αυτες οι τραπ 32 και οι σπορτινγκ 32 αν εβγεναν και σε 6 νουμερο θα ηταν οτι πρπει για το ενδημικο και τη φασσα οχι πως το 7,5 δεν κανει αλλα το6 εν 6..αν τον ξερει κανενας τον κατασκεβαστη προτεινετε τοθ το αλλα οχι να γραφει 6 και να βαλλει 8 παλε :lol: φυσικα μπορει να μην τις βγαζει για να πουλα απο τα αλλα ειδη του
Η sporting αν θυμάμαι είναι A1, αν θέλεις Α1 32 υπάρχει η Starlight που πολύ πιθανόν να είναι και το ίδιο φυσίγγι αλλά με άλλο όνομα.
ειναι πολυ διαφορετικες φιλε μου
Δεν θα διαφωνήσω, δεν γνωρίζω παραπάνω :)
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: Victory trap 32 gr 7.5 νουμερο

Δημοσίευση από KINIGOSS »

ουτε εγω επιμενω γιατι εχει καιρο να τες δουλεψω ομως παλια που τες εριχνα φανατικα δεν ειχαν καμια σχεση με στραλαητ
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Victory trap 32 gr 7.5 νουμερο

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

europa mpez 32
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”