Κατάλογος Lambro 2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Κατάλογος Lambro 2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Σας παραθέτω τον κατάλογο των φυσιγγίων Lambro για το 2015, κάποια φυσίγγια δεν είναι μέσα καθώς τα έβγαλαν μετά που κυκλοφόρησε ο κατάλογος του 2015, υπάρχουν όμως στην ιστοσελίδα τους. :)

Ο κατάλογος είναι στα αγγλικά.

http://www.lambro.gr/sites/default/file ... 015-az.pdf
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Κατάλογος Lambro 2015

Δημοσίευση από andreasana210326 »

spyrosspyrou851 έγραψε:Σας παραθέτω τον κατάλογο των φυσιγγίων Lambro για το 2015, κάποια φυσίγγια δεν είναι μέσα καθώς τα έβγαλαν μετά που κυκλοφόρησε ο κατάλογος του 2015, υπάρχουν όμως στην ιστοσελίδα τους. :)

Ο κατάλογος είναι στα αγγλικά.

http://www.lambro.gr/sites/default/file ... 015-az.pdf
ΩΡΑΙΟΣ ΦΙΛΕ,

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΟΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΖΖΟ ΣΤΗ ΤΖΙΚΛΟΥΑ 30 ΚΑΙ 32 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ :D :D :D KAI ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΡΑΦΙΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ Η TORDO Η ΚΙΤΡΙΝΟΥΑ ΚΑΙ H SPORTING ΠΡΑΣΙΝΟΥΑ ΕΣΠΑΖΑΝ ΚΟΚΚΑΛΑ. :)
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Κατάλογος Lambro 2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

Καρτέρα να έρτουν οι τζικλούες πρώτα Αντρέα τζιαί να μεν μας την στήσουν! ;)

Εγώ έμεινα αρκετά ευχαριστημένος με την 32γρ.
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Κατάλογος Lambro 2015

Δημοσίευση από andreasana210326 »

MARIOSE έγραψε:Καρτέρα να έρτουν οι τζικλούες πρώτα Αντρέα τζιαί να μεν μας την στήσουν! ;)

Εγώ έμεινα αρκετά ευχαριστημένος με την 32γρ.
ΟΤΙ ΕΡΘΕΙ Ε ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ ΦΙΛΕ ΜΑΡΙΕ. ΧΟΡΤΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΝΤΟΥΖΙΝΟΥΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΜΟΣ... :D :D ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΝΤΡΑΡΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ. :) ΑΛΛΑ 2 ΖΩΕΣ ΝΑ ΖΗΣΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΦΤΑΣΩ ΠΟΤΕ ΣΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ.ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ, ΠΛΕΟΝ ΑΡΚΟΥΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ. ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Κατάλογος Lambro 2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

Σωστός φίλε. Λίγες και καλές, πίστεψε με όταν έχει πολλές δεν το ευχαριστιέσαι το ίδιο! 8-)
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Κατάλογος Lambro 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

andreasana210326 έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Καρτέρα να έρτουν οι τζικλούες πρώτα Αντρέα τζιαί να μεν μας την στήσουν! ;)

Εγώ έμεινα αρκετά ευχαριστημένος με την 32γρ.
ΟΤΙ ΕΡΘΕΙ Ε ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ ΦΙΛΕ ΜΑΡΙΕ. ΧΟΡΤΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ....ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΝΤΟΥΖΙΝΟΥΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΜΟΣ... :D :D ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΝΤΡΑΡΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ. :) ΑΛΛΑ 2 ΖΩΕΣ ΝΑ ΖΗΣΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΦΤΑΣΩ ΠΟΤΕ ΣΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ.ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ, ΠΛΕΟΝ ΑΡΚΟΥΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ. ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.

+1000
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κατάλογος Lambro 2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

andreasana210326 έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Σας παραθέτω τον κατάλογο των φυσιγγίων Lambro για το 2015, κάποια φυσίγγια δεν είναι μέσα καθώς τα έβγαλαν μετά που κυκλοφόρησε ο κατάλογος του 2015, υπάρχουν όμως στην ιστοσελίδα τους. :)

Ο κατάλογος είναι στα αγγλικά.

http://www.lambro.gr/sites/default/file ... 015-az.pdf
ΩΡΑΙΟΣ ΦΙΛΕ,

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΟΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΖΖΟ ΣΤΗ ΤΖΙΚΛΟΥΑ 30 ΚΑΙ 32 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ :D :D :D KAI ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΡΑΦΙΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ Η TORDO Η ΚΙΤΡΙΝΟΥΑ ΚΑΙ H SPORTING ΠΡΑΣΙΝΟΥΑ ΕΣΠΑΖΑΝ ΚΟΚΚΑΛΑ. :)

Μίλησα και με τον αντιπρόσωπο όταν έπιασα τις Super και μου είπε θα τις φέρει αλλά πρέπει να περιμένει να τελειώσει η κατάσταση με την Ελλάδα πρώτα, και το πιο πιθανόν θα υπάρχει και δοκιμή αυτής της μισόταπας με το Λεύκιο, προσωπικα ανυπομονώ καθώς στη τζίκλα παίζω μισόταπα για πρώτη. Μου τα εχάλασε λίγο η 32γρ που έγινε mix 8-9 αλλά θα τις δοκιμάσουμε να δούμε.
Vasospie
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 20 Ιουν 2015, 14:13

Re: Κατάλογος Lambro 2015

Δημοσίευση από Vasospie »

spyrosspyrou851 έγραψε:
andreasana210326 έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Σας παραθέτω τον κατάλογο των φυσιγγίων Lambro για το 2015, κάποια φυσίγγια δεν είναι μέσα καθώς τα έβγαλαν μετά που κυκλοφόρησε ο κατάλογος του 2015, υπάρχουν όμως στην ιστοσελίδα τους. :)

Ο κατάλογος είναι στα αγγλικά.

http://www.lambro.gr/sites/default/file ... 015-az.pdf
ΩΡΑΙΟΣ ΦΙΛΕ,

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΟΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΖΖΟ ΣΤΗ ΤΖΙΚΛΟΥΑ 30 ΚΑΙ 32 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ :D :D :D KAI ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΡΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΡΑΦΙΑ.

ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ Η TORDO Η ΚΙΤΡΙΝΟΥΑ ΚΑΙ H SPORTING ΠΡΑΣΙΝΟΥΑ ΕΣΠΑΖΑΝ ΚΟΚΚΑΛΑ. :)

Μίλησα και με τον αντιπρόσωπο όταν έπιασα τις Super και μου είπε θα τις φέρει αλλά πρέπει να περιμένει να τελειώσει η κατάσταση με την Ελλάδα πρώτα, και το πιο πιθανόν θα υπάρχει και δοκιμή αυτής της μισόταπας με το Λεύκιο, προσωπικα ανυπομονώ καθώς στη τζίκλα παίζω μισόταπα για πρώτη. Μου τα εχάλασε λίγο η 32γρ που έγινε mix 8-9 αλλά θα τις δοκιμάσουμε να δούμε.
Telika einai gemismenes me d20 k oxi me difasiko
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Κατάλογος Lambro 2015

Δημοσίευση από Laurona »

Ρε παιθκια σορρυ κ ολας αλλα τι είναι η μεσοτταπα.?
εγω ξερω ταππα κ πιστονακι.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Κατάλογος Lambro 2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Laurona έγραψε:Ρε παιθκια σορρυ κ ολας αλλα τι είναι η μεσοτταπα.?
εγω ξερω ταππα κ πιστονακι.
Μισότταππα είναι μεταξύ ττάππας και πιστονάκι, είναι πλαστικό πιστονάκι αλλά αντί να έχει ολόκληρο ποτήρι από πάνω είναι μισό. Έτσι έχεις πιο μεγάλη διασπορά από ένα κανονικό πιστονάκι αλλά πιο λίγη από μια ττάππα:

Gualandi μισότταππα (Olympia Ultra Tordo)

http://www.gualandi.it/img/products/pla ... brb_21.jpg


Baschieri & Pellagri μισότταππα (Victory Super Tordo)

http://www.baschieri-pellagri.com/en/bo ... index.aspx

H Universal 22 στα δεξιά.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”