Kατάλογος Οlympia

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Oρίστε παιδιά και ο κατάλογος της Olympia, μου άρεσε η ιδέα του predator και έκανα το αντίστοιχο για τον κατάλογο της Olympia. Οι φώτος είναι από το ipad άρα αν φένεται και κανένας πάγκος δεν πειράζει :D :D

http://www.youblisher.com/p/1178250-Olympia-Catalogue/
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από ALEXIS »

spyrosspyrou851 έγραψε:Oρίστε παιδιά και ο κατάλογος της Olympia, μου άρεσε η ιδέα του predator και έκανα το αντίστοιχο για τον κατάλογο της Olympia. Οι φώτος είναι από το ipad άρα αν φένεται και κανένας πάγκος δεν πειράζει :D :D

http://www.youblisher.com/p/1178250-Olympia-Catalogue/

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ 5-6 ΧΡΟΝΩΝ
ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΠΟΤΑΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΒΑΣΤΗ ΔΙΟΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΕ
ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ VICTORY ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ
ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ
ΦΙΛΙΚΑ ΑΛΕΞΗΣ
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

ALEXIS έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Oρίστε παιδιά και ο κατάλογος της Olympia, μου άρεσε η ιδέα του predator και έκανα το αντίστοιχο για τον κατάλογο της Olympia. Οι φώτος είναι από το ipad άρα αν φένεται και κανένας πάγκος δεν πειράζει :D :D

http://www.youblisher.com/p/1178250-Olympia-Catalogue/

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ 5-6 ΧΡΟΝΩΝ
ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΠΟΤΑΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΒΑΣΤΗ ΔΙΟΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΕ
ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ VICTORY ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ
ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ
ΦΙΛΙΚΑ ΑΛΕΞΗΣ
Φίλε Αλέξη στους πρόσφατους παγκόσμιους αγώνες ήταν και ο κ. Γιάννης Γαβριηλίδης γιος του κ. Προκόπη Γαβριηλίδη και αυτούς τους καταλόγους έδινε. Το ίδιο και με τα Victory, το βιβλιαράκι που εβάλαμε είναι το ίδιο που μου εδώσαν πέρσυ πριν την έναρξη του ενδημικού στην έκθεση. Άρα δεν υπάρχουν πιο νέα.
predator
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 28 Αύγ 2012, 09:00

Re: Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από predator »

spyrosspyrou851 έγραψε:Oρίστε παιδιά και ο κατάλογος της Olympia, μου άρεσε η ιδέα του predator και έκανα το αντίστοιχο για τον κατάλογο της Olympia. Οι φώτος είναι από το ipad άρα αν φένεται και κανένας πάγκος δεν πειράζει :D :D

http://www.youblisher.com/p/1178250-Olympia-Catalogue/
ωραίος φίλε :D
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από ALEXIS »

spyrosspyrou851 έγραψε:
ALEXIS έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Oρίστε παιδιά και ο κατάλογος της Olympia, μου άρεσε η ιδέα του predator και έκανα το αντίστοιχο για τον κατάλογο της Olympia. Οι φώτος είναι από το ipad άρα αν φένεται και κανένας πάγκος δεν πειράζει :D :D

http://www.youblisher.com/p/1178250-Olympia-Catalogue/

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ 5-6 ΧΡΟΝΩΝ
ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΠΟΤΑΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΒΑΣΤΗ ΔΙΟΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΕ
ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ VICTORY ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ
ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ
ΦΙΛΙΚΑ ΑΛΕΞΗΣ
ΤΖΙΗΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΖΙΗΝΑ ΕΔΩΣΑΝ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ?
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ
Φίλε Αλέξη στους πρόσφατους παγκόσμιους αγώνες ήταν και ο κ. Γιάννης Γαβριηλίδης γιος του κ. Προκόπη Γαβριηλίδη και αυτούς τους καταλόγους έδινε. Το ίδιο και με τα Victory, το βιβλιαράκι που εβάλαμε είναι το ίδιο που μου εδώσαν πέρσυ πριν την έναρξη του ενδημικού στην έκθεση. Άρα δεν υπάρχουν πιο νέα.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

ALEXIS έγραψε: ΤΖΙΗΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΖΙΗΝΑ ΕΔΩΣΑΝ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ?
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ
.
Συμφωνώ μαζί σου φίλε Αλέξη απλώς όπως είπα και παλιά δεν τους ενδιαφέρει να προωθήσουν τα φυσίγγια τους με αυτά τα μέσα και αυτό φένεται με τους καταλόγους τους που πολλά φυσίγγια δεν τα έβαλαν μέσα ενώ κάποια τα έχουν σταματήσει. Π.χ η victory έβγαλε 2-3 φυσίγγια με Τecna τα οποία δεν υπάρχουν στο δευτεράκι. Το χειρότερο ακόμα είναι ότι έχουν και ιστοσελίδες οι οποίες είναι απαρχαιωμένες, με την μια να είναι η ίδια από το 2012 ενώ η άλλη από το 2003.

Πάρε παράδειγμα την Lambro, κάθε χρόνο έχει και νέο κατάλογο, συνέχεια αλλάζει την ιστοσελίδα της κτλ.
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από ALEXIS »

spyrosspyrou851 έγραψε:
ALEXIS έγραψε: ΤΖΙΗΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΖΙΗΝΑ ΕΔΩΣΑΝ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ?
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ
.
Συμφωνώ μαζί σου φίλε Αλέξη απλώς όπως είπα και παλιά δεν τους ενδιαφέρει να προωθήσουν τα φυσίγγια τους με αυτά τα μέσα και αυτό φένεται με τους καταλόγους τους που πολλά φυσίγγια δεν τα έβαλαν μέσα ενώ κάποια τα έχουν σταματήσει. Π.χ η victory έβγαλε 2-3 φυσίγγια με Τecna τα οποία δεν υπάρχουν στο δευτεράκι. Το χειρότερο ακόμα είναι ότι έχουν και ιστοσελίδες οι οποίες είναι απαρχαιωμένες, με την μια να είναι η ίδια από το 2012 ενώ η άλλη από το 2003.

Πάρε παράδειγμα την Lambro, κάθε χρόνο έχει και νέο κατάλογο, συνέχεια αλλάζει την ιστοσελίδα της κτλ.
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ.
ΠΟΛΛΟΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΛΑΒΕΙΝ ΜΟΝΟ
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από KINIGOSS »

Εσεις βρισκετε πολλα ειδη fiber olympia στα καταστηματα?
Εγω σπανια βλεπω..ισος εκυ που παω δεν εχει η εν γεννικα που εν εχει?ston katallgo ida 3-4 ειδη..
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από MARIOSE »

Παιδιά μπορεί να μην είμαι ειδικός στα φυσίγγια αλλά, κατά τη δική μου άποψη, μια εταιρεία που θέλει να ονομάζεται σοβαρή αλλά και να έχει ένα καλό μερίδιο στην αγορά δεν αφήνει τον ίδιο κατάλογο για τόσα χρόνια...

Χωρίς να θέλω να μειώσω την ποιότητα των φυσιγγίων τους φυσικά.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

MARIOSE έγραψε:Παιδιά μπορεί να μην είμαι ειδικός στα φυσίγγια αλλά, κατά τη δική μου άποψη, μια εταιρεία που θέλει να ονομάζεται σοβαρή αλλά και να έχει ένα καλό μερίδιο στην αγορά δεν αφήνει τον ίδιο κατάλογο για τόσα χρόνια...

Χωρίς να θέλω να μειώσω την ποιότητα των φυσιγγίων τους φυσικά.
Αυτό λέω και εγώ Μάριε μου και θέτω την Λάμπρο σαν παράδειγμα, το πιο κοντινό μας παράδειγμα προς μίμηση (για να μην πάω σε άλλες χώρες του εξωτερικού) καθώς κάθε χρόνο βγάζουν νέο κατάλογο, με όλες τις πληροφορίες (εκτός ταχύτητα). Η ιστοσελίδα τους αναβαθμίζεται συνεχώς. Στην Κύπρο, πάρε όλες τις εταιρείες που κάνουν φυσίγγια, δεν έχει ούτε μια κατάλογο του 2015, οι πλείστες δεν έχουν καν ιστοσελίδες. Ακούω για ένα φυσίγγι της τάδε εταιρείας και δεν γνωρίζω τίποτα ούτε μπορώ να μάθω εκτός αν ρωτήσω ποτζί ποδά, δεν μπορώ να κάμω πρώτα την έρευνά μου και μετά να ρωτήσω.

Αύριο θα σας βάλω και τον κατάλογο της Lambro για το 2015 καθώς δεν τον έχουν βάλει στην ιστοσελίδα, είναι μόνο στα Αγγλικά όμως.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”