Kατάλογος Οlympia

Απάντηση
KATOS MK 10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 158
Εγγραφή: 20 Απρ 2014, 08:52

Re: Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από KATOS MK 10 »

ALEXIS έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
ALEXIS έγραψε: ΤΖΙΗΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΖΙΗΝΑ ΕΔΩΣΑΝ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ?
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ
.
Συμφωνώ μαζί σου φίλε Αλέξη απλώς όπως είπα και παλιά δεν τους ενδιαφέρει να προωθήσουν τα φυσίγγια τους με αυτά τα μέσα και αυτό φένεται με τους καταλόγους τους που πολλά φυσίγγια δεν τα έβαλαν μέσα ενώ κάποια τα έχουν σταματήσει. Π.χ η victory έβγαλε 2-3 φυσίγγια με Τecna τα οποία δεν υπάρχουν στο δευτεράκι. Το χειρότερο ακόμα είναι ότι έχουν και ιστοσελίδες οι οποίες είναι απαρχαιωμένες, με την μια να είναι η ίδια από το 2012 ενώ η άλλη από το 2003.

Πάρε παράδειγμα την Lambro, κάθε χρόνο έχει και νέο κατάλογο, συνέχεια αλλάζει την ιστοσελίδα της κτλ.
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΩ.
ΠΟΛΛΟΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΛΑΒΕΙΝ ΜΟΝΟ





........ :?: .ΠΟΛΛΟΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΛΑΒΕΙΝ ΜΟΝΟ......
....................................................mprabo file.........
"τα μάτια στο στόχο και το μάγουλο στο κοντάκι".
Vasospie
Full Member
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 20 Ιουν 2015, 14:13

Re: Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από Vasospie »

Φίλοι μου εγώ πέζω τις olympia tordo 32 τι μια μέρα το μπαρούτι ειναι πράσινο τι άλλη μέρα ειναι προς το χρυσό καφέ δε ξερό τι γίνεται αλλά εχο καλά αποτελέσματα με αυτό το φυσιγγιο
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από ALEXIS »

Vasospie έγραψε:Φίλοι μου εγώ πέζω τις olympia tordo 32 τι μια μέρα το μπαρούτι ειναι πράσινο τι άλλη μέρα ειναι προς το χρυσό καφέ δε ξερό τι γίνεται αλλά εχο καλά αποτελέσματα με αυτό το φυσιγγιο
ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΗ ΤΗΝ ΠΕΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.
ΟΜΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΘΑ ΓΙΝΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΣΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ.
browning2
Full Member
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 15:00

Re: Kατάλογος Οlympia

Δημοσίευση από browning2 »

Τα olympia scatter 31γρ και 35γρ αλλα αυτα με το κουτι των 10 που εχει εξω μια μπεκατσα τη πυριτιδα εχουν και για τι καιρο κανουν :) :P
BROWNING THE BEST THERE IS
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”