ΦΥΣΙΓΓΙΑ Β' ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ;

Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Β' ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ;

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Στέφανε, υπάρχει κάπου στο κουτί της παλιάς αλλά και της καινούργιας αριθμός παρτίδας; Την έχω σε νο 6 και 7 και αν είναι να ανοίξω αύριο για να δω.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Β' ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ;

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Breda Pegaso έγραψε:ολοι εχετε δικαιο.

Απλα μιλαμε για την Nobel Sport! Τι να πουμε?

Ατε να δεχτω το μπαρουτι ατε να δεκτω και το πιστονι οχι πως δεν ειναι σημαντικα.....ΑΛΛΑ Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ? Αφου υποτιθεται κατι που εν χωσμενο εν χωσμενο...Τουτοι εκαμαν το τελειως φανερο! δεν ειναι ρελιασμενα ουτε καν στρογγυλεμενα. δεν γινεται να πουλας φυσιγγιο Νομπελ σπορτ ετσι.


κυριε Μιχαλη παντως ακουω πολλα για Β ποιοτητες τελευταια....σε πολλα πραγματα και δεν μπορω.


Σολων προσεχε γιατι και στην ιδιογομωση μπορει να σου σερβιρουν β ποιοτητα για Α...
ΝΑ ΦΟΒΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΓΝΟΙΑ ΣΤΕΦΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΟΚΙΜΗ....ΕΑΝ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙ ΚΑΜΝΩ ΣΤΟ ΔΟΜΑΤΙΟ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΘΑ ΜΕ ΦΚΑΛΕΙ ΠΕΛΛΟΝ ΝΟΜΙΖΩ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗ :D

ΤΙ ΠΡΟΑΛΕΣ ΟΠΩΣ ΕΚΑΜΝΑ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΑΡΑ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ.... ΤΙ ΚΑΜΝΕΙΣ ΦΙΛΕ....ΗΡΘΕΣ ΓΙΑ ΔΙΣΚΟΥΣ...ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΣΕ ΛΙΓΟ!
ΟΧΙ...ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΧΑΡΤΟΝΙΑ....
ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.....ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟ?
ΟΧΙ....
ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΦΥΣΙΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΜΕΤΡΙΣΕΣ ΠΟΤΕ ΣΟΥ?
ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ.....
ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΜΕΤΡΙΣΕΙΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΠΟΥ ΠΑΣ.....
ΕΡΧΕΤΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΜΙΑ ΣΑΚΚΟΥΛΛΑ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΕΣΑ....ΤΟΥΡΛΟΥ ΤΟΥΡΛΟΥ....
ΤΑΠΠΕΣ ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ,ΠΙΣΤΟΝΙΑ,ΦΕΛΛΟΤΑΠΕΣ...32GR,34GR,36GR,35GR ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΥΡΙΤΙΔΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΚΑΛΥΚΕΣ Κ.Λ.Π,Κ.Λ.Π...
ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΠΑΙΔΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ....ΚΑΠΟΙΑ ΠΙΣΤΟΝΙΑ ΠΑΤΗΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΣΤΑ:shock:
ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΠΟΥ ΓΕΜΙΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΡΕΓΟΥΛΑ Η ΜΙΧΑΝΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ :shock:
ΡΙΞΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΥΜΑΝΘΗΚΑΝ ΑΠΟ 390 ΜΕΧΡΙ 430 ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΙΔΙΑ ΣΕΤΑΠ :o

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΕΝΑ ΜΙΝΙ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΟΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΡΕΙ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΠΛΕΩΝ!!!

ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ... :P :P :P
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Β' ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ;

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

δεν ξερω Σπυρο . να δω αυριο και να σου πω...
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Β' ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ;

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Ωραιος. εμενα αρεσκει μου ο gualandi αν και εκουρεψες τον!
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
ΑΝΔΡΕΑΣ Τ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 814
Εγγραφή: 24 Μαρ 2013, 16:01
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Β' ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ;

Δημοσίευση από ΑΝΔΡΕΑΣ Τ »

Αρχίστε όλοι την ιδιογομωση να ξέρετε τη βάλετε στο όπλο σας :lol:
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Β' ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ;

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Breda Pegaso έγραψε:Ωραιος. εμενα αρεσκει μου ο gualandi αν και εκουρεψες τον!
ΣΤΕΦΑΝΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΚΟΥΡΕΜΑ....ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΟΨΙΜΟ ΚΑΙ ΡΑΨΙΜΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ :D

ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ 2 ΚΟΜΜΑΤΙΑ....ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ DRAGO 17 KAI ΣΤΑΥΡΟΣ TIGER!

ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ LONG RANGE.......ΤΡΙΒΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ :D :P ....TA DISPENSER ΤΕΤΑΡΤΗ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Β' ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ;

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Εγώ πάντως παιδιά αποφάσισα να μην ξανανοίξω φυσίγγια και να τα αφήνω να "μιλούν" στο πίνακα, άνοιξα 4 φυσίγγια εκτές για να τα μελετήσω πριν τες δοκιμές με το Λεύκιο, και το αποτέλεσμα ήταν τραγικό. Εγώ προσωπικά είπα δεν θα ξανανοίξω διότι πολλοί ότι θέλουν γράφουν, ενώ αν ανοίξεις βρίσκεις άλλα. Δεν θα πω μάρκες μήπως και βρεθεί κανένας τζαι πει κάμνουμε του συκοφαντική δυσφήμιση, αλλά από τα 4 φυσίγγια μόνο το ένα (2 κυπριακά, 2 εξωτερικά) είχε ότι έγραφε. Πιστονάκια προβληματικά, πυρίτιδα άγνωστη, σκάγια διαφορετικής διαμέτρου από την αναγραφόμενη. Δοκιμές και μόνο δοκιμές και ότι θέλει ας γράφει ο παραγωγός.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Β' ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ;

Δημοσίευση από MARIOSE »

Σπύρο, πε μας τουλάχιστον ποιό ήταν εκείνο που είχε ότι έγραφε αν γίνεται.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Β' ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ;

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

MARIOSE έγραψε:Σπύρο, πε μας τουλάχιστον ποιό ήταν εκείνο που είχε ότι έγραφε αν γίνεται.
Η μόνη που βρήκα και είχε ότι έγραφε ήταν η Victory Skeet 32gr #8 η κίτρινη.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ Β' ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ;

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΕΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΦΥΣΙΓΓΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΙ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΕΣΑ....ΤΟ ΕΑΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ Ο ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ Η ΟΧΙ.....

ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΑΣΗΜΑΝΤΟ...ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΣΗΜΑΝΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ....ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!

ΣΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΑΠΟΚΤΑΣ ΜΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΟ Η ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ....ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ!!!

ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΠΥΡΟ ΜΟΥ....ΘΑ ΕΙΣΑΙ "ΗΣΥΧΟΣ" ΣΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΝΟΥΜΕΡΟ ΣΚΑΓΙΟΥ....ΠΕΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΔΙΞΟΥΝ ΣΤΟ ΠΙΝΑΚΑ........ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ...ΜΕ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΕΠΙΧΑΛΚΩΜΕΝΑ ΣΚΑΓΙΑ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΤΑΛΛΩΝ ΠΑΡΑ ΕΠΙΧΑΛΚΩΜΕΝΑ,ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΣΤΗ ΤΟΥΡΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑΥΣΜΑ(ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ) ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”