ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ VS ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΚΑΓΙΑ!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ VS ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΚΑΓΙΑ!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΡΙΝΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ(ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ)!!!

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΚΑΓΙΑ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ/ΕΠΙΧΡΥΣΑ ΣΕ ΣΕΙΡΑ.....ΜΙΣΗ ΓΟΜΩΣΗ ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΙΣΤΟΝΙΟΥ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΓΟΜΩΣΗ ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΜΕ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ 34ΑΡΙΑ ...4 ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΣ!!!

ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΝ ΠΑΝΤΕΛΗ 2 ΦΥΣΙΓΓΙΑ GAMEBORE 34GR Ν5 ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ(ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ)ΑΦΟΥ ΤΥΧΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΑ 34GR Ν5 ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ..... ΟΠΩΣ ΚΑΙ 2 ΦΥΣΙΓΓΙΑ FOB SUPER 36GR N6 ΜΟΛΥΒΔΙΝΑ!!!

ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΕΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ....ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΣΩΣΤΗΣ ΚΑΤΑΝΟΜΗΣ, ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΗΣΗΣ...Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ TΩΝ ΔΙΚΩΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ...1.2Μ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΩΜΙΟ 400m/s+- ME 1*!

ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ....ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΡΧΙΚΗΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ(1,2Μ)ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΩΜΙΟ ΜΕ 1*,ΣΩΣΤΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΗΣΗ!!!

ΟΙ ΒΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕ 1* ΣΤΑ 36Μ ΜΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΟΠΛΟ(FAIR PREMIER,ΑΥΛΟΥΣ 18.3,30'').
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ VS ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΚΑΓΙΑ!!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Ωραία, άτε και που θα κάμουμε με το Λεύκιο να δούμε και τη συμπεριφορά σε διαφορετικά όπλα εντελώς. Είσαι νάκκο μακρυά να σε βοηθήσω τα γέριμα. Ευχαριστούμε :D :D
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ VS ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΚΑΓΙΑ!!!

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Ωραιος καιρος για δοκιμες.

Σολων psb2 1.80 34 CX2000?

Θα το ριξω και γω αυριο σε μαλακο καλυκα για τεστ ταχυτητας.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ VS ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΚΑΓΙΑ!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:Ωραία, άτε και που θα κάμουμε με το Λεύκιο να δούμε και τη συμπεριφορά σε διαφορετικά όπλα εντελώς. Είσαι νάκκο μακρυά να σε βοηθήσω τα γέριμα. Ευχαριστούμε :D :D
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΣΠΥΡΟ ΜΟΥ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ :D

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΣΚΕΦΤΟΥΜΟΥΝ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ!!!

ΣΤΕΦΑΝΕ ΜΕ 686!!!ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ PSB2 (ΑΡΓΗΣ ΚΑΥΣΗΣ).....TO 686 ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΩΣΤΟ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΣΩΣΤΗΣ ΚΑΥΣΗΣ ΠΑΡΑ ΜΕ CX2000!!!

ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΕΡΒΑΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΟΤΑΝ ΕΡΙΧΝΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΕ ΔΙΒΑΣΙΚΗ ΠΥΡΙΤΙΔΑ....TECNA Η ΤΟ REMIGTON(HI-SKOR 800-X).....ΚΑΙ ΜΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΥΨΗΛΗΣ ΙΣΧΙΟΣ ΚΑΨΥΛΙΑ(ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ)ΕΓΩ ΕΛΕΙΠΑ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΑΝΝΗ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΕΣΕ......ΤΩΡΑ ΟΣΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΙΞΩ Η ΚΑΝΝΗ ΕΙΝΑΙ ΓYΑΛΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΙΝ......ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΤΩ ΣΤΗ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ....ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΣ ΧΘΕΣ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ VS ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΚΑΓΙΑ!!!

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Οντως καποτε ειναι καλυτερα να χρησιμοποιεις πιο αδυνατα καψουλια και να αυξανεις την πυριτιδα...
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
troll
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2011, 22:10

Re: ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ VS ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΚΑΓΙΑ!!!

Δημοσίευση από troll »

psb2 1.80 34 CX2000 με Couvette και μάλλινη τάπα σε 7 νούμερο ήταν η βάση μου για την περσινή σεζόν. Άψογο
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ VS ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΚΑΓΙΑ!!!

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Ατε Φίλε μου ( Σολων ) να δουμε τσε καμια δοκιμη να ανοιξη το ματι μας. :D Παντως εγω προσανατολίζουμε να κάνω την δοκιμή για το Gamebore-Clear pigeon στα 40-45μ, διότι εχω πολλές δοκιμές με 1* στα 35μ και σχεδον ολες μου έδωσαν και ικανοποιητική πυκνότητα(130+) αλλα και διατριτικότητα . Σε αυτή τη απόσταση εχω αρκέτες και αξιόπιστες επιλογές ακόμη και με το Νο7. Εξάλλου το συγκεκριμένον φυσιγγιο Gamebore-Clear pigeon εχει κατασκευαστεί κατω απο τις οδηγίες του Digweed με ρεκόρ επιτυχιων οσο αφορα μεγαλες αποστασεις και πιστεύω οτι πρέπει να είναι λιγο σφικτό :) γιαυτό προσανατολίζουμε σε δοκιμή πέραν των 35μ για να δουμε μεχρι πιο ειναι το οριο του. Οι δοκιμές μαλλον θα γινουν αρχές Μαιου που θα τελιώσουν οι παγκοσμιοι αγωνες σκοποβολής που θα γίνου στο Ολυμπιακο Σκοπευτηριο Λάρνακας. Φυσικά θα δω και τις δοκιμές του Σολων και ανάλογα θα αποφασίσω, αν δηλ στα 35μ ειναι αρκετα ικανοποιητική τοτε θα δοκιμάσω στα 40-45.
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ VS ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΚΑΓΙΑ!!!

Δημοσίευση από Panmoy »

LEFKIOS έγραψε:Ατε Φίλε μου ( Σολων ) να δουμε τσε καμια δοκιμη να ανοιξη το ματι μας. :D Παντως εγω προσανατολίζουμε να κάνω την δοκιμή για το Gamebore-Clear pigeon στα 40-45μ, διότι εχω πολλές δοκιμές με 1* στα 35μ και σχεδον ολες μου έδωσαν και ικανοποιητική πυκνότητα(130+) αλλα και διατριτικότητα . Σε αυτή τη απόσταση εχω αρκέτες και αξιόπιστες επιλογές ακόμη και με το Νο7. Εξάλλου το συγκεκριμένον φυσιγγιο Gamebore-Clear pigeon εχει κατασκευαστεί κατω απο τις οδηγίες του Digweed με ρεκόρ επιτυχιων οσο αφορα μεγαλες αποστασεις και πιστεύω οτι πρέπει να είναι λιγο σφικτό :) γιαυτό προσανατολίζουμε σε δοκιμή toπέραν των 35μ για να δουμε μεχρι πιο ειναι το οριο του. Οι δοκιμές μαλλον θα γινουν αρχές Μαιου που θα τελιώσουν οι παγκοσμιοι αγωνες σκοποβολής που θα γίνου στο Ολυμπιακο Σκοπευτηριο Λάρνακας. Φυσικά θα δω και τις δοκιμές του Σολων και ανάλογα θα αποφασίσω, αν δηλ στα 35μ ειναι αρκετα ικανοποιητική τοτε θα δοκιμάσω στα 40-45.
+1000
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ VS ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΚΑΓΙΑ!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΟΙ ΔΟΚΙΜΕΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ....ΜΙΞ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΠΡΗΓΟΥΜΕΝΑ ΣΕ ΣΕΙΡΑ...GAMEBORE 34GR N5 NICKEL KAI FOB SUPER 36GR ΜΟΛΥΒΔΙΝΑ ΕΛΑΒΑΝ ΧΩΡΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΠΑΦΟΥ.....ΜΕ ΜΕΣΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 25c!

ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΣΩΣΤΗΣ ΚΑΤΑΝΟΜΗΣ(ΑΡΜΟΝΙΑ) ΔΕΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΚΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ ΚΕΝΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΤΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ!
ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΑΝΤΟΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΘΑ ΑΦΥΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΚΡΑ ΚΕΝΑ....ΑΛΛΟΣΤΕ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΑΝΑΛΟΓΑ!!!

ΕΚ ΠΡΩΤΗΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΔΟΚΙΜΗΣ)ΤΗΝ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΜΙΞ ΣΚΑΓΙΩΝ!

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΣ!

ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ-ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΣΕ ΚΥΚΛΟ 76.ΕΚ...165 ΣΚΑΓΙΑ(68%)
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 50 .ΕΚ...90 ΣΚΑΓΙΑ(37%)

ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ-ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΣΕ ΚΥΚΛΟ 76.ΕΚ.....175 ΣΚΑΓΙΑ(72%)[/color]
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 50.ΕΚ....108 ΣΚΑΓΙΑ(44%)

ΕΠΙΝΙ/ΕΠΙΧΡΥ-ΜΙΞ-ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ ΣΕ ΚΥΚΛΟ 76.ΕΚ.....190 ΣΚΑΓΙΑ(78%)

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>50.ΕΚ......123 ΣΚΑΓΙΑ(50%)[/color]


Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος SOLON-FAIR ΤΕΑΜ την 19 Απρ 2015, 22:06, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ VS ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ ΣΚΑΓΙΑ!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ/ΕΠΙΧΡΥΣΑ-ΜΙΞ ΣΕ ΣΕΙΡΑ...ΚΑΤΩ ΕΠΙΝΙΚΕΛΩΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΕΠΙΧΡΥΣΩΜΕΝΑ!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”