Victory 31 γρ μωβ vs Victory Concorde 31 γρ

Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Victory 31 gr μωβ vs Victory concorde

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ...
ΣΤΕΦΑΝΕ ΜΙΛΟΎΣΑ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΤΑ ΤΟΣΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ...ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ VICTORY!!!!

ΣΠΥΡΟ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΆΤΡΗΣΗ...ΣΕ ΚΑΤΑΛΌΓΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΑ 150 ΦΥΛΛΑ,ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΤΑ 150 ΦΥΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΥΜΠΈΡΑΣΜΑ........ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΡΟΥΣΗΣ!!!
Είμαι σίγουρος ότι με το Λεύκιο θα δούμε και την διατριτικότητα του κάθενος, επίσης 150 φύλλα σημαίνει 300 σελίδες του καταλόγου (υπολογίζω εννοείς 150 σελίδες/75 φύλλα). Θα κανονίσουμε με το Λεύκιο τις λεπτομέρεις, απλώς κάνουμε βήμα βήμα. Έχει και εκείνες του Παντελή που θα δοκιμάσουμε, θέλει να κάνει και με τα τσιοκς του κάποιες δοκιμές.

Πέρασα και του πήρα τα κουππούθκια με τα σκάγια και την πυρίτιδα, θα περιμένω απάντηση για να δούμε εάν υπάρχει κάποια διαφορά στις προδιαγραφές προς το παρόν.

Μετά δοκιμή στο χαρτόνι και κατάλογο.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Victory 31 gr μωβ vs Victory concorde

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΣΠΥΡΟ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ...ΕΠΕΙΔΉ Ο ΛΕΥΚΙΟΣ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΤΟΥ ΣΥΝΉΘΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΑ 150 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΗΣΗ,ΤΩΡΑ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΡΟΥΣΗΣ ΤΟΥΣ ,ΞΕΧΩΡΙΣΤΆ...ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΙΣ 150 ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Victory 31 gr μωβ vs Victory concorde

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΣΠΥΡΟ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ...ΕΠΕΙΔΉ Ο ΛΕΥΚΙΟΣ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΤΟΥ ΣΥΝΉΘΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΑ 150 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΗΣΗ,ΤΩΡΑ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΡΟΥΣΗΣ ΤΟΥΣ ,ΞΕΧΩΡΙΣΤΆ...ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΙΣ 150 ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!!!

Σίγουρα Σόλωνα μου, θα τα συζητήσω και με το Λεύκιο αυτά, τα 75 φύλλα/150 σελίδες είναι θήραμα τύπου φάσσας/ περδικιού, στη τζίκλα αν θυμάμαι καλά είναι 90-120 σελίδες. Νομίζω εξαναδοκιμάσαμε συνολική διατριτικότητα με πιο παχουλούς καταλόγους για άλλα φυσίγγια αλλά δεν είμαι σίγουρος. Όπως και να χει νομίζω θα ξεκινήσω γυρούς στα περίπτερα για καταλόγους. :D
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Victory 31 gr μωβ vs Victory concorde

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

To λοιπόν παιδιά, οι πυρίτιδες και των δύο έχουν ζυγιστεί και έχουν διαφορά 0.05 στο βάρος, έβγαλε και φωτογραφίες ο Λεύκιος, αν τα θυμάμαι καλά όπως μου τα είπε είναι 1.65 η Λιλά και 1.60 η Concorde. Tα γραμμάρια ήταν σωστά και για τα δύο.
Άβαταρ μέλους
pamposs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 21 Οκτ 2014, 14:23
Τοποθεσία: Λεμεσος

Re: Victory 31 gr μωβ vs Victory concorde

Δημοσίευση από pamposs »

spyrosspyrou851 έγραψε:To λοιπόν παιδιά, οι πυρίτιδες και των δύο έχουν ζυγιστεί και έχουν διαφορά 0.05 στο βάρος, έβγαλε και φωτογραφίες ο Λεύκιος, αν τα θυμάμαι καλά όπως μου τα είπε είναι 1.65 η Λιλά και 1.60 η Concorde. Tα γραμμάρια ήταν σωστά και για τα δύο.
Εμαθαμε κανενα νεο ρε κοπελια...? :)
Girls:Lets go shopping!!!
Me: Lets go Hunting!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Victory 31 gr μωβ vs Victory concorde

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

pamposs έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:To λοιπόν παιδιά, οι πυρίτιδες και των δύο έχουν ζυγιστεί και έχουν διαφορά 0.05 στο βάρος, έβγαλε και φωτογραφίες ο Λεύκιος, αν τα θυμάμαι καλά όπως μου τα είπε είναι 1.65 η Λιλά και 1.60 η Concorde. Tα γραμμάρια ήταν σωστά και για τα δύο.
Εμαθαμε κανενα νεο ρε κοπελια...? :)
Κάμαμε τις δοκιμές αλλά ο Λεύκιος δεν έβαλε τα αποτελέσματα, τώρα να μιλήσω μαζί του.
Άβαταρ μέλους
pamposs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 21 Οκτ 2014, 14:23
Τοποθεσία: Λεμεσος

Re: Victory 31 gr μωβ vs Victory concorde

Δημοσίευση από pamposs »

spyrosspyrou851 έγραψε:
pamposs έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:To λοιπόν παιδιά, οι πυρίτιδες και των δύο έχουν ζυγιστεί και έχουν διαφορά 0.05 στο βάρος, έβγαλε και φωτογραφίες ο Λεύκιος, αν τα θυμάμαι καλά όπως μου τα είπε είναι 1.65 η Λιλά και 1.60 η Concorde. Tα γραμμάρια ήταν σωστά και για τα δύο.
Εμαθαμε κανενα νεο ρε κοπελια...? :)
Κάμαμε τις δοκιμές αλλά ο Λεύκιος δεν έβαλε τα αποτελέσματα, τώρα να μιλήσω μαζί του.

Να σαι καλα Σπυρο... ;)
Girls:Lets go shopping!!!
Me: Lets go Hunting!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Victory 31 gr μωβ vs Victory concorde

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

pamposs έγραψε:
Να σαι καλα Σπυρο... ;)

Μίλησα με το Λεύκιο, δεν θυμάται αν τες φωτογράφισε τις δοκιμές, μόλις μπορέσει θα δει και θα τις βάλει.
browning2
Full Member
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 15:00

Re: Victory 31 gr μωβ vs Victory concorde

Δημοσίευση από browning2 »

Φιλοι μου εγω θα ηθελα να σας ρωτησω ποια η πυριτιδα της λιλα 31γρ,της cocnorde 31γρ,της κοκκινης ευροπα 30γρ,της mirage 30γρ,της starlight 32γρ,της lucky shot 33,5γρ και σε πιο καιρο κανουν,υγρασια,αερα κλπ.... :D
BROWNING THE BEST THERE IS
predator
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 28 Αύγ 2012, 09:00

Re: Victory 31 gr μωβ vs Victory concorde

Δημοσίευση από predator »

browning2 έγραψε:Φιλοι μου εγω θα ηθελα να σας ρωτησω ποια η πυριτιδα της λιλα 31γρ,της cocnorde 31γρ,της κοκκινης ευροπα 30γρ,της mirage 30γρ,της starlight 32γρ,της lucky shot 33,5γρ και σε πιο καιρο κανουν,υγρασια,αερα κλπ.... :D
http://www.youblisher.com/p/1175849-Victory-Cartridges/


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”