NSI Super Caccia.

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

NSI Super Caccia.

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Παιδιά καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος πόσα bars βγάζει το συγκεκριμένο φυσίγγι; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: NSI Super Caccia.

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

spyrosspyrou851 έγραψε:Παιδιά καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος πόσα bars βγάζει το συγκεκριμένο φυσίγγι; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Σπύρο, το παρουσίασε παλιά ένα ελληνικό περιοδικό και σύμφωνα με αυτό βγάζει 760bars
http://old.kynigesia.gr/article.asp?AID=284
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: NSI Super Caccia.

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

682 GOLD E έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Παιδιά καλησπέρα, γνωρίζει κάποιος πόσα bars βγάζει το συγκεκριμένο φυσίγγι; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Σπύρο, το παρουσίασε παλιά ένα ελληνικό περιοδικό και σύμφωνα με αυτό βγάζει 760bars
http://old.kynigesia.gr/article.asp?AID=284
Eυχαριστώ, να σαι καλά. :)
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: NSI Super Caccia.

Δημοσίευση από kanaris »

Σπυρο παιζω και τα 4 ειδη αυτης της χαρτουτσιας(καφε, μπλε, πρασινο διαφανο ταπα) και προσφατα τις διαφανες long distance και ειναι παρα πολυ καλες! Το καλοκαιρι θα το νιωσεις σιγουρα το κλωτσημα αλλα τον χειμωνα ειναι μια χαρα μην τη φοβάσαι! Εννοείται οτι μιλαμε για λαμαρινες παντα!!! Αν θελεις βοηθεια για αυριο εδω ειμαι ;)
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: NSI Super Caccia.

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

kanaris έγραψε:Σπυρο παιζω και τα 4 ειδη αυτης της χαρτουτσιας(καφε, μπλε, πρασινο διαφανο ταπα) και προσφατα τις διαφανες long distance και ειναι παρα πολυ καλες! Το καλοκαιρι θα το νιωσεις σιγουρα το κλωτσημα αλλα τον χειμωνα ειναι μια χαρα μην τη φοβάσαι! Εννοείται οτι μιλαμε για λαμαρινες παντα!!! Αν θελεις βοηθεια για αυριο εδω ειμαι ;)
Eν τζιαι για τον ώμο μου που φοούμαι, εν για το όπλο. :D :D
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: NSI Super Caccia.

Δημοσίευση από Pathfinder »

spyrosspyrou851 έγραψε:
kanaris έγραψε:Σπυρο παιζω και τα 4 ειδη αυτης της χαρτουτσιας(καφε, μπλε, πρασινο διαφανο ταπα) και προσφατα τις διαφανες long distance και ειναι παρα πολυ καλες! Το καλοκαιρι θα το νιωσεις σιγουρα το κλωτσημα αλλα τον χειμωνα ειναι μια χαρα μην τη φοβάσαι! Εννοείται οτι μιλαμε για λαμαρινες παντα!!! Αν θελεις βοηθεια για αυριο εδω ειμαι ;)
Eν τζιαι για τον ώμο μου που φοούμαι, εν για το όπλο. :D :D
Αν δεν φοασε τον ωμο σου να σου δωκω κατι πυραυλους που εχω σπιτι :)...ετρωε με η κκελε μου να δοκιμασω μια και το επιχειρησα προχτες...εκαμα 5 λεπτα να φερω τον νου μου :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: NSI Super Caccia.

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Pathfinder έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
kanaris έγραψε:Σπυρο παιζω και τα 4 ειδη αυτης της χαρτουτσιας(καφε, μπλε, πρασινο διαφανο ταπα) και προσφατα τις διαφανες long distance και ειναι παρα πολυ καλες! Το καλοκαιρι θα το νιωσεις σιγουρα το κλωτσημα αλλα τον χειμωνα ειναι μια χαρα μην τη φοβάσαι! Εννοείται οτι μιλαμε για λαμαρινες παντα!!! Αν θελεις βοηθεια για αυριο εδω ειμαι ;)
Eν τζιαι για τον ώμο μου που φοούμαι, εν για το όπλο. :D :D
Αν δεν φοασε τον ωμο σου να σου δωκω κατι πυραυλους που εχω σπιτι :)...ετρωε με η κκελε μου να δοκιμασω μια και το επιχειρησα προχτες...εκαμα 5 λεπτα να φερω τον νου μου :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΣΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΜΟΙ ΤΟΥΤΟΙ ΟΙ ΠΥΡΑΥΛΟΙ :mrgreen:

ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΡΙΞΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ;)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: NSI Super Caccia.

Δημοσίευση από Pathfinder »

:):)Φιλε για εκεινα που με προειδοποιησες τα χρησιμοποιησα τις τελευταιες 2 εξορμησεις και πηρα 5 πουλια...υπεροχο φυσιγγι με γλυκια τουφεκια, κανενα αιματωμενο και κανενα κοητσοφτερο. το μονο που και στα 5 πουλια ηταν overkill.Ολα με διαμπερη τραυματα και σε αποστασεις ανω των 30μ.Για τον Σπυρο εννοουσα ενα 42γρ που με ετρωε η κκελε μου να δοκιμασω την ωρα που βγηκε και λιος ηλιος...καταλαβαινεις τι εγινε :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: NSI Super Caccia.

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Πάντως σήμερα έριξα 1 το πρωί και το αρκοπέζουνο έππεσε μαντές τζιαι έφαε πύραυλο:

http://www.cyprushuntingmagazine.com/fo ... 158#p93158
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”