Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από giorgos80 »

Εγω εριξα μια 73γρ.μεν σας τυχει μονο κοπελια η καννη σηκωστηκε μισο μετρο.η κκελλε μου ενιξερω πως εν εξεκολλησε που το τοπο της.για την ιστορια ηταν βολη σε λαγο και το οπλο διπλοπαιξε μια λεπρε 37 και μια σπορτινγκ νικελ 36 γρ.Α! Ο λαος ακομα πρεπει να βουρα
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

giorgos80 έγραψε:Εγω εριξα μια 73γρ.μεν σας τυχει μονο κοπελια η καννη σηκωστηκε μισο μετρο.η κκελλε μου ενιξερω πως εν εξεκολλησε που το τοπο της.για την ιστορια ηταν βολη σε λαγο και το οπλο διπλοπαιξε μια λεπρε 37 και μια σπορτινγκ νικελ 36 γρ.Α! Ο λαος ακομα πρεπει να βουρα

:lol: :lol: :lol:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από MARIOSE »

giorgos80 έγραψε:Εγω εριξα μια 73γρ.μεν σας τυχει μονο κοπελια η καννη σηκωστηκε μισο μετρο.η κκελλε μου ενιξερω πως εν εξεκολλησε που το τοπο της.για την ιστορια ηταν βολη σε λαγο και το οπλο διπλοπαιξε μια λεπρε 37 και μια σπορτινγκ νικελ 36 γρ.Α! Ο λαος ακομα πρεπει να βουρα
:lol: :lol: :lol: Εν παίζεσαι Γιώργο! :lol:

Προσωπικά έχω χρησιμοποιήσει πέρσι τις Lambro και έχουν ένα ελαφρύ κλώτσημα. Όμως καθόλου ενοχλητικό. Το όπλο μου δεν σηκώνει πολλά γραμμάρια εύκολα, κλωτσά.
Έχω δοκιμάσει τις camouflage 37γρ (χειμώνα) και τις βρήκα μια χαρά, το κλώτσημα τους είναι υποφερτό και είναι και καλό φυσίγγιο.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από Pathfinder »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:[emoji38] [emoji38] [emoji38] ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΛΕΞ...ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΧΕΙ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΙ 64 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ :D

Ο ΧΑΡΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΞΕ...ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ :D
Φιλε εσυ εριξες τες μεσα στο καλοκαιρι για τις δοκιμες σου...εγω τελος του δεκεβρη και ολο τον χειμωνα...τεραστια διαφορα στις πιεσεις που εβγαλαν....τελευταια ημερα της φασσας επεξα μια camouflage 42gr με ηλιοφανεια σε μια φασσα στα 60+ μετρα και μετα την σιηπεθκια η φασσα εγινε ενα αλαι...εκαμα 5λεπτα να φερω τον νου μου
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από giorgos80 »

γιατι ετσι πολλα γραμμαρια για ενα πουλλι ρε φιλε??
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Pathfinder έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:[emoji38] [emoji38] [emoji38] ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΛΕΞ...ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΧΕΙ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΙ 64 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ :D

Ο ΧΑΡΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΞΕ...ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ :D
Φιλε εσυ εριξες τες μεσα στο καλοκαιρι για τις δοκιμες σου...εγω τελος του δεκεβρη και ολο τον χειμωνα...τεραστια διαφορα στις πιεσεις που εβγαλαν....τελευταια ημερα της φασσας επεξα μια camouflage 42gr με ηλιοφανεια σε μια φασσα στα 60+ μετρα και μετα την σιηπεθκια η φασσα εγινε ενα αλαι...εκαμα 5λεπτα να φερω τον νου μου

ΕΓΙΝΕ ΑΛΑΙ....:lol: :lol: :lol:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από Laurona »

Υ.Σ 1.Παντως πρεπει να εισαστουν ολοι ΟΛΜΙΣΤΕΣ στον στρατο :D :D :D

Υ.Σ 2. ΄΄Η φασσα εγινεν εναν αλαι΄΄.......η πιο πετυχημενη ατακα μετα το '' παιζω κουκκιδες και γινονται φασσες΄΄ :D :D :D :D .

Υ.Σ 3. Οι ατακες αφορουν εμας τους κοινους θνητους. Ο γιατρος ειναι ημιθεος και δεν μπορουμε να κοντεψουμε καν στες ατακες του ;) :D :D :D :D .Μακαριν να εν καλα με το χιουμορ του :)

Υ.Σ 4. Εισαστεν πολλα ωραιοι ρε παιθκια :)
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από Pathfinder »

giorgos80 έγραψε:γιατι ετσι πολλα γραμμαρια για ενα πουλλι ρε φιλε??
Φιλε Γιωργο να ζησεις για την γιορτη σου καταρχην.τα γραμμαρια που παιζω ειναι 34-37 στο κυνηγι μου ολη την σαιζον.Το συγκεκριμενο που εριξα ηταν απλα θεμα περιεργιας περισσοτερο
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Αγόρασα ένα πακέτο από αυτά τα φυσίγγια και έπεισα το Λεύκιο να τα δοκιμάσουμε σε, ερμ... χαρτόνι... :? :?

Εικόνα

Είναι τα φυσίγγια του Γιατρού.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από MARIOSE »

:lol: :lol: Σπύρο μεν ξεχάσεις το κράνος σου!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”