Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

MARIOSE έγραψε::lol: :lol: Σπύρο μεν ξεχάσεις το κράνος σου!!!
Εννοείται, πάνω απ' όλα η ασφάλεια, όπως και να χει εν αντροπή, εκατασπαράξαμε το θέμα, πίσω στο θέμα μας.

-------------------


Περιμένω προσωπικά να δω ποια φυσίγγια θα φέρει ο αντιπρόσωπος, αν φέρει, με την μισότταππα, ευελπιστώ να δω την έκδοση των 32γρ. Πιθανόν να φέρει λίγα φέτος να δει την ανταπόκριση και τη ζήτηση, και να φέρει παραπάνω στο μέλλον.
Άβαταρ μέλους
Konstantinos beretta
Full Member
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 20 Μαρ 2014, 23:46

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από Konstantinos beretta »

Ποια η γνωμη σας για τα Lambro kafe?


Sent from my iPad using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Φίλε Κωνσταντίνε καλημέρα και χρόνια πολλά για εκτές, εγώ προσωπικά είδα δοκιμή του Λεύκιου και μου άρεσε (36.5 m, choke 1*), έχω ένα πακέτο αλλά δεν τις έχω ρίξει ακόμα για εντυπώσεις, σου παραθέτω την φωτογραφία από τη δοκιμή που έκανε ο Λεύκιος:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Breda Pegaso
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2010, 11:31

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από Breda Pegaso »

Σπυρο ωραια κατανομη.

Αλλα για τσιοκ 1 νομιζω επρεπε να ειναι ακομα λιγο πιο συγκεντρωτικη σε αυτη την αποσταση.

Μπορει να πεζει ρολο και το συγκεκριμενο οπλο φυσικα.
Η γυναίκα του Καίσαρα δεν πρέπει μόνον να είναι τίμια, αλλά και να φαίνεται τίμια.

Γάιος Ιούλιος Καίσαρ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΠΑΝΤΑ....ΚΑΘΕΤΑ ΟΧΙ ΣΠΥΡΟ....ΣΑΝ ΣΩΣΤΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΝΑΙ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ...ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕ 1* ΣΤΑ 36Μ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ....ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ......

ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ 36Μ ΜΕ 1* ΜΕ Ν6 ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 200-220 ΣΚΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ......ΕΑΝ ΡΙΞΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ 4* ΣΤΑ 36Μ ΤΙ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ....ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ 4* Η ΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ (ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΠΑΝΤΑ)ΕΝΩΣ ΦΥΣΙΓΓΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 135-145 ΣΚΑΓΙΑ ΣΤΟ ΚΥΚΛΟ ΤΩΝ 76.ΕΚ ΣΤΑ 36Μ!

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ FOB N6

ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ(ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ)ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΙΣΤΟΝΙ DRAGO 17 ΜΕ Ν6 ΜΕ ΠΤΕΡΥΓΙΑ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΠΑΝΤΑ....ΚΑΘΕΤΑ ΟΧΙ ΣΠΥΡΟ....ΣΑΝ ΣΩΣΤΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΝΑΙ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ...ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕ 1* ΣΤΑ 36Μ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ....ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ......

ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ 36Μ ΜΕ 1* ΜΕ Ν6 ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 200-220 ΣΚΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ......ΕΑΝ ΡΙΞΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ 4* ΣΤΑ 36Μ ΤΙ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ....ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ 4* Η ΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ (ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΠΑΝΤΑ)ΕΝΩΣ ΦΥΣΙΓΓΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 135-145 ΣΚΑΓΙΑ ΣΤΟ ΚΥΚΛΟ ΤΩΝ 76.ΕΚ ΣΤΑ 36Μ!

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ FOB N6

ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ(ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ)ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΙΣΤΟΝΙ DRAGO 17 ΜΕ Ν6 ΜΕ ΠΤΕΡΥΓΙΑ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ!
Πιθανόν να είναι νούμερο 5, έχω και φωτογραφίες των μπλε, βεντέτα και εκείνες έχουν 166 αλλά με νούμερο 5.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΠΑΝΤΑ....ΚΑΘΕΤΑ ΟΧΙ ΣΠΥΡΟ....ΣΑΝ ΣΩΣΤΗ ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΝΑΙ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ...ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕ 1* ΣΤΑ 36Μ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ....ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ......

ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ 36Μ ΜΕ 1* ΜΕ Ν6 ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 200-220 ΣΚΑΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ......ΕΑΝ ΡΙΞΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ 4* ΣΤΑ 36Μ ΤΙ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ....ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ 4* Η ΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ (ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΠΑΝΤΑ)ΕΝΩΣ ΦΥΣΙΓΓΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 135-145 ΣΚΑΓΙΑ ΣΤΟ ΚΥΚΛΟ ΤΩΝ 76.ΕΚ ΣΤΑ 36Μ!

Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ FOB N6

ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ(ΕΝΑ ΔΕΙΓΜΑ)ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΙΣΤΟΝΙ DRAGO 17 ΜΕ Ν6 ΜΕ ΠΤΕΡΥΓΙΑ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ!
Πιθανόν να είναι νούμερο 5, έχω και φωτογραφίες των μπλε, βεντέτα και εκείνες έχουν 166 αλλά με νούμερο 5.
ΚΑΙ Ν5 ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΠΥΡΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 180-190.... ΜΕ ΤΟ Ν5 ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΒΑΛΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΜΕ DRAGO 17 ΕΙΧΑ ΣΕ 3 ΒΟΛΕΣ....

1)199
2)200
3)196

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ....ΞΕΡΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΩΡΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!

ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΥΦΙΑΣΤΑΜΕΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Παρουσίαση φυσιγγίων Lambro

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
ΚΑΙ Ν5 ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΠΥΡΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 180-190.... ΜΕ ΤΟ Ν5 ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΒΑΛΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΜΕ DRAGO 17 ΕΙΧΑ ΣΕ 3 ΒΟΛΕΣ....

1)199
2)200
3)196

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΖΗΜΙΑ....ΞΕΡΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΩΡΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!

ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΥΦΙΑΣΤΑΜΕΝΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ?
Σόλωνα, η δοκιμή δεν είμαι σίγουρος πότε έγινε και σε τι καιρικές συνθήκες, ο Λεύκιος τις δοκίμασε πιο παλιά και μου έδωσε τη φωτογραφία πέρσι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”