Φυσίγγια πρώτης Κυριακής

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Φυσίγγια πρώτης Κυριακής

Δημοσίευση από giorgos80 »

Dimitris έγραψε:Τις Special Game (NIKEL)της Victory , τις δοκίμασε κανένας ?
επαιξα 5-6 περσι επιασα 1 περδικι σε τραβερσα με 4 τσοκ.επεσε σεκκο αλλα ειχε αιμα.η αποσταση ηταν λιο μεγαλη για το 4* γυρω στα 40 μετρα.αν σε βοηθα καθολου.εγω μ'αυτες θα κυνηγησω φετος
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re:

Δημοσίευση από giorgos80 »

giorgos80 έγραψε:ελοαρκαζα να πιασω και φετος αλλα μια η κριση, μια που εν εχει τιποτε να του συρουμε, μια το στοκ μες στο αρμαρι.εχω 4 πακετα διαφορες βικτορυ λιλα ,βικτορυ νικελ, ζυπλας, rc2 ,lepre, white paper,sellier bellot
αναθεμα τες ενιξερω ποιες να παιξω.τες τελευταιες εχω τες αποκλεισμενες εδω και 4 χρονια :lol: :lol:
Pathfinder έγραψε:Μες την παλασκουα σου ουλες μαζι ανακατωμενες καλα και οτι πεσει στο χερι σου.Μονο να ειναι το σωστο νουμερο σκαγιου
λιλα,νικελ και λεπρε και μακαρι να τον δουμε μπροστα μας φετος
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Φυσίγγια πρώτης Κυριακής

Δημοσίευση από Dimitris »

giorgos80 έγραψε:
Dimitris έγραψε:Τις Special Game (NIKEL)της Victory , τις δοκίμασε κανένας ?
επαιξα 5-6 περσι επιασα 1 περδικι σε τραβερσα με 4 τσοκ.επεσε σεκκο αλλα ειχε αιμα.η αποσταση ηταν λιο μεγαλη για το 4* γυρω στα 40 μετρα.αν σε βοηθα καθολου.εγω μ'αυτες θα κυνηγησω φετος
Αγόρασα τες πιλέ φίλε Γιώργο, απλά ήθελα να μάθω αν είσαστε ικανοποιημένοι, έτσι για να ανεβεί η ψυχολογία μου (πε τζιάλλα χεχεχε)
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Φυσίγγια πρώτης Κυριακής

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

giorgos80 έγραψε:ελοαρκαζα να πιασω και φετος αλλα μια η κριση, μια που εν εχει τιποτε να του συρουμε, μια το στοκ μες στο αρμαρι.εχω 4 πακετα διαφορες βικτορυ λιλα ,βικτορυ νικελ, ζυπλας, rc2 ,lepre, white paper,sellier bellot
αναθεμα τες ενιξερω ποιες να παιξω.τες τελευταιες εχω τες αποκλεισμενες εδω και 4 χρονια :lol: :lol:
Έχω το ίδιο πρόβλημα με εσένα αλλά εμένα εδημιουργήσαν μου το πρόβλημα, ο ξάδερφος μου το εγύρισε μόνο στο ψάρεμα και έφερε μου μισή κάσια χαρτούτσιες, Nobel Speed #6, Nobel Super Caccia #6, Victory 35gr #7, αν και κατέληξα στις ποιες θα είναι οι πρώτες μου επιλογές εντούτοις σκέφτουμαι τζιαι τούτες τι θα τις κάμω. :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Φυσίγγια πρώτης Κυριακής

Δημοσίευση από MARIOSE »

spyrosspyrou851 έγραψε:
giorgos80 έγραψε:ελοαρκαζα να πιασω και φετος αλλα μια η κριση, μια που εν εχει τιποτε να του συρουμε, μια το στοκ μες στο αρμαρι.εχω 4 πακετα διαφορες βικτορυ λιλα ,βικτορυ νικελ, ζυπλας, rc2 ,lepre, white paper,sellier bellot
αναθεμα τες ενιξερω ποιες να παιξω.τες τελευταιες εχω τες αποκλεισμενες εδω και 4 χρονια :lol: :lol:
Έχω το ίδιο πρόβλημα με εσένα αλλά εμένα εδημιουργήσαν μου το πρόβλημα, ο ξάδερφος μου το εγύρισε μόνο στο ψάρεμα και έφερε μου μισή κάσια χαρτούτσιες, Nobel Speed #6, Nobel Super Caccia #6, Victory 35gr #7, αν και κατέληξα στις ποιες θα είναι οι πρώτες μου επιλογές εντούτοις σκέφτουμαι τζιαι τούτες τι θα τις κάμω. :roll: :roll:
Σπύρο ο ξάδερφος σου εν νούσιμος, αγόρασε τζιαί εσύ καλάμια :D
Άβαταρ μέλους
LAGOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 756
Εγγραφή: 09 Σεπ 2010, 13:20

Re: Φυσίγγια πρώτης Κυριακής

Δημοσίευση από LAGOS »

Κοπέλια είδε κανένας σε κάποιο κατάστημα Λάρνακα ή Λευκωσία FOB Lievre 36gr no4?
Αν βρέθηκε αντίδοτο....δεν το θέλω. ..
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Φυσίγγια πρώτης Κυριακής

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

LAGOS έγραψε:Κοπέλια είδε κανένας σε κάποιο κατάστημα Λάρνακα ή Λευκωσία FOB Lievre 36gr no4?
Aν θυμούμαι καλά είδα στον Κωνσταντίνο στο Technofish (Λάρνακα).
browning2
Full Member
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 15:00

Re: Φυσίγγια πρώτης Κυριακής

Δημοσίευση από browning2 »

Ξερει κανενας που πουλουν στη παφο τα extra game 32gr κατι πρασινα που ενει?
BROWNING THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Φυσίγγια πρώτης Κυριακής

Δημοσίευση από giorgos80 »

browning2 έγραψε:Ξερει κανενας που πουλουν στη παφο τα extra game 32gr κατι πρασινα που ενει?
εν για κανενα φιλο σου που ρωτας εννεν??? :P
πιασε ρε φιλε 1 πακετο λιλα και μακαρι να εχει θηραμα να συρεις 5-6
Άβαταρ μέλους
stavros p
Full Member
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2013, 13:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Φυσίγγια πρώτης Κυριακής

Δημοσίευση από stavros p »

giorgos80 έγραψε:
browning2 έγραψε:Ξερει κανενας που πουλουν στη παφο τα extra game 32gr κατι πρασινα που ενει?
εν για κανενα φιλο σου που ρωτας εννεν??? :P
πιασε ρε φιλε 1 πακετο λιλα και μακαρι να εχει θηραμα να συρεις 5-6
:lol: :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”