φυσιγγια για μπαικαλ 27μπ-1c

Απάντηση
fillandos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 15 Σεπ 2012, 02:21

φυσιγγια για μπαικαλ 27μπ-1c

Δημοσίευση από fillandos »

χερετω την παρεα εχω αποριες και θα ηθελα να με βοιθησετε σας παρακαλω! το οπλο μου ειναι μπαικαλ 27 ΜΠ-1C καθαρα κυνηγετικο με αυλους 18.4 ! κυνηγο σε υψομετρο φασσες και περδικια και θα ηθελα γνωμες για φυσιγγια ! σκεφτομε να δοκιμασω τις rc4 35 gr κιτρινη και μαυρη αντιστιχα τι καιρο πεζοντε ? και ποσα bar βγαζουν? μπορω να τις πεξω? :D
fillandos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 15 Σεπ 2012, 02:21

Re: φυσιγγια για μπαικαλ 27μπ-1c

Δημοσίευση από fillandos »

επισης να αναφερω οτι το προβλημα μου ειναι τι θα πεξω οταν ειναι ζεστη μετα της 8-9 σας παρακαλω χρειαζομαι βοηθεια :? :oops:
XATZIKRIS007
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2013, 13:34

Re: φυσιγγια για μπαικαλ 27μπ-1c

Δημοσίευση από XATZIKRIS007 »

re file exw to idio oplo sistino sou.... concorde 31 gr starlight 32 gr kai stringer,,,,,, kai epeisis an theleis super game epinikelomena skagia 36 gr...... alla pistefko me ta prota 3 ise kalimenos me tsiok 4-2
EΙΜΑΣΤΕ ΚΥΝΗΓΟΙ KΑΙ OXI KΡΕΑΤΟΣΥΛΕΚΤΕΣ!!!!
fillandos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 15 Σεπ 2012, 02:21

Re: φυσιγγια για μπαικαλ 27μπ-1c

Δημοσίευση από fillandos »

concord 31 gr starlight 32 gr τα εχω δοκιμασι αλλα δεν εμινα ευχαριστιμενος το stringer 34 gr θα το δοκιμασω σιγουρα σε ευχαριστω θα ηθελα αλλες αποψεις απο αλλους κινηγους :)
fillandos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 15 Σεπ 2012, 02:21

Re: φυσιγγια για μπαικαλ 27μπ-1c

Δημοσίευση από fillandos »

Γνωμες για τα rc4 35 gr κιτρινο παρακαλω και μαυροι αντιστιχα :D
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: φυσιγγια για μπαικαλ 27μπ-1c

Δημοσίευση από canastas »

fillandos έγραψε:Γνωμες για τα rc4 35 gr κιτρινο παρακαλω και μαυροι αντιστιχα :D
Φίλε υπάρχει σχετικό αρθρο για αυτα τα δύο φυσιγγια στο φορουμ ψαξε το λιγο και θα το βρείς
THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: φυσιγγια για μπαικαλ 27μπ-1c

Δημοσίευση από canastas »

THE BEST THERE IS
fillandos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 15 Σεπ 2012, 02:21

Re: φυσιγγια για μπαικαλ 27μπ-1c

Δημοσίευση από fillandos »

χερετο κατι αποριες να μου λυσετε παρακαλω η victory nickel 36 gr καφε ποσα bar βγαζι? η εχτρα royal 33,5 gr μαυρι ποσα bar βγαζι? η nombel speed 34 gr πρασινη ποσα bar??? και σε τι καιρικες συνθηκες πεζουντε? :D :D
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: φυσιγγια για μπαικαλ 27μπ-1c

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

fillandos έγραψε:χερετο κατι αποριες να μου λυσετε παρακαλω η victory nickel 36 gr καφε ποσα bar βγαζι? η εχτρα royal 33,5 gr μαυρι ποσα bar βγαζι? η nombel speed 34 gr πρασινη ποσα bar??? και σε τι καιρικες συνθηκες πεζουντε? :D :D
Kαλύτερα μην ρωτάς για συνθήκες γιατί ο καθένας θα σου πει και το δικό του, π.χ ο Σέργιος την Nickel την χρησιμοποιά όλη μέρα, το δευτεράκι της Victory λέει 590 Bars. Για την Nobel Speed μου έφερε λίγες ο ξάδερφός μου και μου είπε παίζονται στη ζέστη, το ίδιο μου είπαν και στα φόρουμς εδώ. Για Bars δεν γνωρίζω, ούτε για την Extra Royal.
XATZIKRIS007
Full Member
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2013, 13:34

Re: φυσιγγια για μπαικαλ 27μπ-1c

Δημοσίευση από XATZIKRIS007 »

:lol: FILE PREPEI NA KANEIS DOKIMES ESI ME TA FISSIGIA KAI OPOIO SOU KATHETE NA TO DOKIMASEIS MPOREI SE KAPOIO NA ARESEI NA PAIZEI ME AUTO TO OPLO TIN ROCKET TIS VICTORY KAI NA LEEI OTI EINAI THEIKI KAI ENAS ALLOS POU EXEI TO IDIO OPLO NA MIN THELEI NA TIN VALEI MESA STIN THALAMI DEN THA SE VOITHISEI KANENAS NA DIALEKSEIS FISIGGIA PARA MONO O EAUTOS SOU....... :mrgreen:
EΙΜΑΣΤΕ ΚΥΝΗΓΟΙ KΑΙ OXI KΡΕΑΤΟΣΥΛΕΚΤΕΣ!!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”