ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Απάντηση
browning2
Full Member
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 15:00

ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από browning2 »

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΓΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ:
victory super coturnice 12 ευρω
lambro feltro 34gr 19 ευρω
rc4 oro fibre 18 ευρω

ξερει καποιος που εχει ξανα αγορασει αυτα τα φυσιιγια που μπορω να τα βρω ποιο φθηνα στην παφο(παρακαλω οποιος ξερει να γραφει και διπλα τιμη)

αν ξερει και καποιος αλλος που μπορω να τα βρω ποιο φθηνα σε λεμεσο ή λευκωσια ας μας πει....
BROWNING THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από Laurona »

Rottweil Jagd braun Streu
Τα χει δοκιμάσει καποιος μεχρι τα 25 μετρα γ κυνηγι με σκυλο φερμας?
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από skimis »

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!! ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΒΟΗΘΗΣΤΕ!!! ΑΓΟΡΑΣΕ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ROTWEILL WEIDMAHELL(ΝΩΜΙΖΩ Ε ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΝ ΘΗΜΟΥΜΕ ΤΩΡΑ!)....36GR NO 6 HIGH VELOCITY!!! ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΑΠΟΨΕΙΣ?? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΞΩ!!! ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΜΩ ΔΟΚΙΜΕΣ!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΕΤΣΙ ΠΡΑΜΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ 2-3 ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΗ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

skimis έγραψε:ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!! ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΒΟΗΘΗΣΤΕ!!! ΑΓΟΡΑΣΕ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ROTWEILL WEIDMAHELL(ΝΩΜΙΖΩ Ε ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΟΥ ΟΝΟΜΑΖΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΝ ΘΗΜΟΥΜΕ ΤΩΡΑ!)....36GR NO 6 HIGH VELOCITY!!! ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΠΕΙ ΑΠΟΨΕΙΣ?? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΞΩ!!! ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΜΩ ΔΟΚΙΜΕΣ!!! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΕΤΣΙ ΠΡΑΜΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ 2-3 ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΗ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
Tην δοκίμασα και με τον Σέργιο και με τον Λεύκιο, έχει πολύ καλή διατριτικότητα στα 45μ με τσιοκ 2 αλλά είχε λίγο πρόβλημα στην κατανομή επειδή είναι πιο μικρός ο αριθμός των σκαγιών της. Την έχω όμως και σκέφτομαι να την πάρω και την 1η Κυριακή για 2η βολή στο τσιοκ 2 όταν είναι πιο χαμηλές οι θερμοκρασίες το πρωί. Προσωπικά μου άρεσε πολύ στην δοκιμή με τον Σέργιο. Δεν την έχω δοκιμάσει όμως στο κυνήγι.
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από skimis »

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΣΠΥΡΟ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ!!! ΚΑΙ ΜΕ ΤΣΟΚ 2 ΛΟΓΑΡΙΑΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ !!! ΑΡΑ ΤΗΝ ΣΥΣΤΗΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΚΡΥΟ ΚΑΙΡΟ?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

skimis έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΣΠΥΡΟ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ!!! ΚΑΙ ΜΕ ΤΣΟΚ 2 ΛΟΓΑΡΙΑΖΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ !!! ΑΡΑ ΤΗΝ ΣΥΣΤΗΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΚΡΥΟ ΚΑΙΡΟ?
Έτσι υπολογίζω να την ρίξω όταν είναι πιο χαμηλές οι θερμοκρασίες το πρωί, έχω και την "ξάδερφη" της την Pappe σε 7 για το 4 τσιοκ το πρωί. Φυσικά αναλόγως και υγρασίας καθώς υγρασία και ψηλές ταχύτητες δεν πάνε μαζί, την ημέρα που την δοκιμάσαμε η υγρασία ήταν 85-90% που πιστεύω έπαιξε τον ρόλο της στη κατανομή.
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από skimis »

ΩΡΑΙΟΣ!! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΝΕΚΡΟΨΙΑ ΠΟΥ ΛΑΛΟΥΜΕ!!! :D
elcos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2011, 17:26

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από elcos »

ΚΟΠΕΛΛΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ
ΠΟΙΕΣ ΟΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΧΑΡΤΟΝΙΩΝ?
ΣΕ ΠΟΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΧΑΡΤΟΝΙΑ?
ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΚΙΜΕΣ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΤΣΙΟΚ Η ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΚΕΙΝΑ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΩ ΣΥΝΗΘΩΣ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Άβαταρ μέλους
stavros p
Full Member
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2013, 13:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Δημοσίευση από stavros p »

browning2 έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΗΓΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ:
victory super coturnice 12 ευρω
lambro feltro 34gr 19 ευρω
rc4 oro fibre 18 ευρω

ξερει καποιος που εχει ξανα αγορασει αυτα τα φυσιιγια που μπορω να τα βρω ποιο φθηνα στην παφο(παρακαλω οποιος ξερει να γραφει και διπλα τιμη)

αν ξερει και καποιος αλλος που μπορω να τα βρω ποιο φθηνα σε λεμεσο ή λευκωσια ας μας πει....
η rc4 oro fible ειναι 11.50 που τον αντιπροσωπο στην λευκωσια στην καλλιπολεως.εν ο ανθρωπος που φερνει τα beretta
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”