ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ 10 ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ 3 ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!

ΜΗΝ ΑΓΝΟΑΣ ΤΟ Ν6 ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΡΙΧΝΕΙΣ ΠΑΝΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ 2 ΚΑΝΕΣ ΠΕΡΑΝ ΤΩΝ 45 ΜΕΤΡΩΝ ;)

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ Ν5 ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΟΥΦΕΚΙΑ.....ΤΟ Ν6 ΔΕΝ ΒΓΕΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΤΟΥΦΕΚΙΑ....ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΣΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 7-8 ΒΑΘΜΟΥΣ!!!!
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΩ :D

2010 ΠΑΠΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ;)

http://www.cyprushuntingmagazine.com/fo ... =20&t=4831
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από Panmoy »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ 10 ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ 3 ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!

ΜΗΝ ΑΓΝΟΑΣ ΤΟ Ν6 ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΡΙΧΝΕΙΣ ΠΑΝΤΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ 2 ΚΑΝΕΣ ΠΕΡΑΝ ΤΩΝ 45 ΜΕΤΡΩΝ ;)

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ Ν5 ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΤΟΥΦΕΚΙΑ.....ΤΟ Ν6 ΔΕΝ ΒΓΕΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΤΟΥΦΕΚΙΑ....ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΣΕΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 7-8 ΒΑΘΜΟΥΣ!!!!
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΩ :D

2010 ΠΑΠΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ;)

http://www.cyprushuntingmagazine.com/fo ... =20&t=4831
Φίλε πίστεψε με ότι καθόλου δεν το αγνοώ, τουναντίον.... απλά είναι θέμα προσωπικής εμπειρίας......προσωπικά για πρώτο φυσίγγιο χρησιμοποιώ κατά κόρον το NSI SUPER FELT 5No. το οποίο μου δίνει και την πλειοψηφία των φασσών που καρπώνομαι...το FOB SUPER το έχω χρησιμοποιήσει στο παρελθόν με πολύ καλά αποτελέσματα αλλά μετά άνοιξε η γη και το κατάπιε...είμαι χαρούμενος που υπάρχουν κάποια κομμάτια ακόμα στην αγορά. Λόγω όμως ότι και το κόστος του είναι διόλου ευκαταφρόνητο θα κάνω κάποιες δοκιμές άμεσα και θα δω για τα υπόλοιπα....αν πετύχει το πείραμα ίσια που θα μας κανίσουν τζείνα που εμείναν :lol:
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Panmoy έγραψε:Φίλοι μου ξέρετε εάν υπάρχουν κάπου φυσίγγια FOB SUPER 36gr. (μαύρος κάλυκας) ; Θα εκτιμούσα την όποια βοήθεια...
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Τουτα ρε αγορι?
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Pathfinder έγραψε:
Panmoy έγραψε:Φίλοι μου ξέρετε εάν υπάρχουν κάπου φυσίγγια FOB SUPER 36gr. (μαύρος κάλυκας) ; Θα εκτιμούσα την όποια βοήθεια...
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Τουτα ρε αγορι?
ΟΧΙ ΑΛΕΞ....ΤΟΥΤΑ!!!

ΠΑΝΤΕΛΗ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΜΝΟΥΜΕ! ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ,ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ Ν6 ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΣΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ :D ..ΑΝ ΟΧΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ ΤΟ ΤΑΞΙ....ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΦΙΛΕ!!!

ΕΒΑΛΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΨΑΞΕΙ ΚΑΙ ΛΕΥΚΩΣΙΑ ΓΙΑ Ν5!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Σολο καποτε εκαμες κατι συγκρισεις νικελ με χαλκινα διατρηση και κατανομη...ειμαι με το κινητο και δεν μπορω να βρω το ποστ...αν ειναι ευκολο η καποιος αλλος να μου το στειλει θα το εκτιμουσα
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Pathfinder έγραψε:Σολο καποτε εκαμες κατι συγκρισεις νικελ με χαλκινα διατρηση και κατανομη...ειμαι με το κινητο και δεν μπορω να βρω το ποστ...αν ειναι ευκολο η καποιος αλλος να μου το στειλει θα το εκτιμουσα

http://www.cyprushuntingmagazine.com/fo ... =20&t=4847
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από Panmoy »

Pathfinder έγραψε:
Panmoy έγραψε:Φίλοι μου ξέρετε εάν υπάρχουν κάπου φυσίγγια FOB SUPER 36gr. (μαύρος κάλυκας) ; Θα εκτιμούσα την όποια βοήθεια...
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Τουτα ρε αγορι?
Αλεξη μου εν τουτα που δειχνει ο Σολωνας πιο κατω.. να σαι καλα ομως φιλε μου για το ενδιαφερον, εκτιμω το :)
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από Panmoy »

Σολωνα μου θα προσπαθησω να ερθω την Παρασκευη αλλα για καλο και για κακο στειλε μου τα με ταξι για σιγουρια...ξεκινα το πρωταθλημα του ψαροντουφεκου και θα ειμαι αναγνωριση στον Πρωταρα την Παρασκευη...θελω να δω την παρεα ομως και θα το παλεψω :)
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Panmoy έγραψε:Σολωνα μου θα προσπαθησω να ερθω την Παρασκευη αλλα για καλο και για κακο στειλε μου τα με ταξι για σιγουρια...ξεκινα το πρωταθλημα του ψαροντουφεκου και θα ειμαι αναγνωριση στον Πρωταρα την Παρασκευη...θελω να δω την παρεα ομως και θα το παλεψω :)
ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΟΥ :P Ε ΝΑ ΑΡΧΙΣΗΣ ΝΑ ΠΑΛΕΥΚΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΟΡΦΟΥΣ ΠΑΛΕ.....ΕΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ....... ΘΕΛΕΙΣ 1 ΕΙΠΕΣ ΕΤΣΙ,Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από Panmoy »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Panmoy έγραψε:Σολωνα μου θα προσπαθησω να ερθω την Παρασκευη αλλα για καλο και για κακο στειλε μου τα με ταξι για σιγουρια...ξεκινα το πρωταθλημα του ψαροντουφεκου και θα ειμαι αναγνωριση στον Πρωταρα την Παρασκευη...θελω να δω την παρεα ομως και θα το παλεψω :)
ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΟΥ :P Ε ΝΑ ΑΡΧΙΣΗΣ ΝΑ ΠΑΛΕΥΚΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΟΡΦΟΥΣ ΠΑΛΕ.....ΕΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ....... ΘΕΛΕΙΣ 1 ΕΙΠΕΣ ΕΤΣΙ,Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ?
Πραγματικα ετσι ειναι...με τη θαλασσα παλευκεις. Και γω θα χαρω να σας δω ολους απο κοντα. Ναι, 1 και βλεπουμε για παρακατω.. :)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”