ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από Pathfinder »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Panmoy έγραψε:Σολωνα μου θα προσπαθησω να ερθω την Παρασκευη αλλα για καλο και για κακο στειλε μου τα με ταξι για σιγουρια...ξεκινα το πρωταθλημα του ψαροντουφεκου και θα ειμαι αναγνωριση στον Πρωταρα την Παρασκευη...θελω να δω την παρεα ομως και θα το παλεψω :)
ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΟΥ [emoji14] Ε ΝΑ ΑΡΧΙΣΗΣ ΝΑ ΠΑΛΕΥΚΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΟΡΦΟΥΣ ΠΑΛΕ.....ΕΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ....... ΘΕΛΕΙΣ 1 ΕΙΠΕΣ ΕΤΣΙ,Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ?
Μεν του στειλεις να τον μαθω τον κωλοβρεχτη...:)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από Pathfinder »

Panmoy έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Panmoy έγραψε:Σολωνα μου θα προσπαθησω να ερθω την Παρασκευη αλλα για καλο και για κακο στειλε μου τα με ταξι για σιγουρια...ξεκινα το πρωταθλημα του ψαροντουφεκου και θα ειμαι αναγνωριση στον Πρωταρα την Παρασκευη...θελω να δω την παρεα ομως και θα το παλεψω :)
ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΟΥ [emoji14] Ε ΝΑ ΑΡΧΙΣΗΣ ΝΑ ΠΑΛΕΥΚΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΟΡΦΟΥΣ ΠΑΛΕ.....ΕΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ....... ΘΕΛΕΙΣ 1 ΕΙΠΕΣ ΕΤΣΙ,Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ?
Πραγματικα ετσι ειναι...με τη θαλασσα παλευκεις. Και γω θα χαρω να σας δω ολους απο κοντα. Ναι, 1 και βλεπουμε για παρακατω.. :)
Ο ανηψιος σου θα ερτει παντως
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από Pathfinder »

spyrosspyrou851 έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Σολο καποτε εκαμες κατι συγκρισεις νικελ με χαλκινα διατρηση και κατανομη...ειμαι με το κινητο και δεν μπορω να βρω το ποστ...αν ειναι ευκολο η καποιος αλλος να μου το στειλει θα το εκτιμουσα

http://www.cyprushuntingmagazine.com/fo ... =20&t=4847
Σπυρο θενκιου βερι ματσσ μαν :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

Δημοσίευση από Panmoy »

Pathfinder έγραψε:
SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
Panmoy έγραψε:Σολωνα μου θα προσπαθησω να ερθω την Παρασκευη αλλα για καλο και για κακο στειλε μου τα με ταξι για σιγουρια...ξεκινα το πρωταθλημα του ψαροντουφεκου και θα ειμαι αναγνωριση στον Πρωταρα την Παρασκευη...θελω να δω την παρεα ομως και θα το παλεψω :)
ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΣΟΥ [emoji14] Ε ΝΑ ΑΡΧΙΣΗΣ ΝΑ ΠΑΛΕΥΚΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΟΡΦΟΥΣ ΠΑΛΕ.....ΕΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ....... ΘΕΛΕΙΣ 1 ΕΙΠΕΣ ΕΤΣΙ,Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ?
Μεν του στειλεις να τον μαθω τον κωλοβρεχτη...:)
Οτι τζαι να τους συρω παλε εν να πεφτουν ρε πουλλουι μου :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”