Φυσίγγια Eley

Απάντηση
Stelios K.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 06 Αύγ 2010, 11:08

Re: Φυσίγγια Eley

Δημοσίευση από Stelios K. »

Φιλιππος Κωσταντινηδης Λεμεσο
Filippos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: 12 Μαρ 2014, 10:03
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Φυσίγγια Eley

Δημοσίευση από Filippos »

Χρησιμοποιεί κάποιος φυσιγγια ελλεη για τους περτικους?
Filippos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 153
Εγγραφή: 12 Μαρ 2014, 10:03
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: Φυσίγγια Eley

Δημοσίευση από Filippos »

Filippos έγραψε:Χρησιμοποιεί κάποιος φυσιγγια ελλεη για τους περτικους?
?
ixnilatris paou paou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 30 Απρ 2014, 18:53

Re: Φυσίγγια Eley

Δημοσίευση από ixnilatris paou paou »

τα ελευ τα φουμιζε πολλα ο παππους μου οταν ηταν κυνηγος εχω καμια δεκαρια απο εκεινα που βρηκα στες πολλες κασιες απο φυσιγγια που ειχε ο μανιακος παππους μου :mrgreen: ...
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: Φυσίγγια Eley

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Για τους οπαδούς των φυσιγγίων ELEY να αναφέρω ότι από ότι γνωρίζω θα εχει μια ερεύνα-δοκιμη των φυσιγγίων αυτών στη επόμενη έκδοση του περιοδικού μας. :) Αναμένεται. Σημ η δοκιμή δεν είναι από εμένα γιαυτό δεν γνωρίζω λεπτομέρειες.
Άβαταρ μέλους
AndreasDr
Δημοσιεύσεις: 1033
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 20:42

Re: Φυσίγγια Eley

Δημοσίευση από AndreasDr »

LEFKIOS έγραψε:Για τους οπαδούς των φυσιγγίων ELEY να αναφέρω ότι από ότι γνωρίζω θα εχει μια ερεύνα-δοκιμη των φυσιγγίων αυτών στη επόμενη έκδοση του περιοδικού μας. :) Αναμένεται. Σημ η δοκιμή δεν είναι από εμένα γιαυτό δεν γνωρίζω λεπτομέρειες.
Λεύκιε εσύ έκαμες καθόλου δικές σου δοκιμές με τα συγκεκριμένα ή ακόμα;
Enjoy hunting in different way... Just get a Deutsch Drahthaar....
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: Φυσίγγια Eley

Δημοσίευση από LEFKIOS »

AndreasDr έγραψε:
LEFKIOS έγραψε:Για τους οπαδούς των φυσιγγίων ELEY να αναφέρω ότι από ότι γνωρίζω θα εχει μια ερεύνα-δοκιμη των φυσιγγίων αυτών στη επόμενη έκδοση του περιοδικού μας. :) Αναμένεται. Σημ η δοκιμή δεν είναι από εμένα γιαυτό δεν γνωρίζω λεπτομέρειες.
Λεύκιε εσύ έκαμες καθόλου δικές σου δοκιμές με τα συγκεκριμένα ή ακόμα;
Aυτα τα φυσίγγια τα ειχα πρωτογνωρίση στα πρωτα μου κυνηγετικά χρόνια στη δεκαετια του 70-80 :D που κυνηγουσα με το πατερα μου και θυμαμε την πορτοκαλουα με ασημι κάλυκα, :) ηταν η αγαπημένη μου , ακομη και οταν έκαμνε γεμοσιες με τουτη την χαρτουτσια η ψηχολογία μου οταν την χρησιμοποπιούσα ηταν δεδομενη. Βλεπετε τοτε δεν ειχα ιδεα απο δοκιμές και για καθε αποτυχία το ερειχνα στη χαρτούτσια. Τωρα φυσικα με τις τοσες δοκιμές που έκανα τα πραγματα ειναι πολυ διαφορετικά. Για τα συγκεκριμένα φυσιγγια δεν ετυχε να κανω καποιες δοκιμές, διοτι σε καποια χρόνια ειχαν εξαφανιστει η μειωθει συμαντικά η παρουσία τους, ετσι δεν μπορουσαμε να τα βρουμε ευκολα.
Άβαταρ μέλους
pamposs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 21 Οκτ 2014, 14:23
Τοποθεσία: Λεμεσος

Re: Φυσίγγια Eley

Δημοσίευση από pamposs »

Σημερα επηα με ενα παρεα σε γνωστο καταστημα τζαι επια τες Ελευ μπλου ολιμπικ 28 γρ 8 νουμερο...θα τες δοκιμασω αυριο στες τζικλες και θα πω εντυπωσεις
Girls:Lets go shopping!!!
Me: Lets go Hunting!!!
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Φυσίγγια Eley

Δημοσίευση από giorgos80 »

pamposs έγραψε:Σημερα επηα με ενα παρεα σε γνωστο καταστημα τζαι επια τες Ελευ μπλου ολιμπικ 28 γρ 8 νουμερο...θα τες δοκιμασω αυριο στες τζικλες και θα πω εντυπωσεις
για ποια τιμη μιλουμε?
Άβαταρ μέλους
pamposs
Full Member
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 21 Οκτ 2014, 14:23
Τοποθεσία: Λεμεσος

Re: Φυσίγγια Eley

Δημοσίευση από pamposs »

giorgos80 έγραψε:
pamposs έγραψε:Σημερα επηα με ενα παρεα σε γνωστο καταστημα τζαι επια τες Ελευ μπλου ολιμπικ 28 γρ 8 νουμερο...θα τες δοκιμασω αυριο στες τζικλες και θα πω εντυπωσεις
για ποια τιμη μιλουμε?
6 ευρω πακετο των 25
Girls:Lets go shopping!!!
Me: Lets go Hunting!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΦΥΣΙΓΓΙΑ”